Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
AR 156 gabarītu lampiņas nedeg bez ieslēgtas aizdedzes
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 147-tai pagrieziens 
Razz  Razz
Man reiz ielika 1 punktu, par to, ka atrodoties priekšējā LABAJĀ stūrī (~ 1 m no mašīnas) TA aiwa nevarēja saskatīt vai KREISAIS pagrieziens darbojas. Skatu aizsedza asimetriski novietotais nummura zīmes paliknis.

Uz maniem iebildumiem, ka tas ir oriģinālais paliktnis un tā mašīna ir ražota EU un ir izgājusi visus iespējamos saksaņojumus lai to droši un legāli varētu ekspluatēt visā EU teritorijā, tai skaitā mūsu republikā, komentāri nesekoja. Arī uz piebildi, ka ja rādu kreiso pagriezienu, tad labajā pusē sošajiem tas verētu būt vieladzīgs signāls, sekoja atbilde - a ES neredzu, un tāpēc tev pierakstam 1 punktu.  shifty

Godīgi sakot nebija ne laika ne spēka  flame , bet vajadzēja to  aiwa  ferretsex

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aivars rakstīja:
Vilks rakstīja:

2) Pagriezienu lapmas parāk blāvas (tipa zaudējušas spožumu, līdz ar to nevarot ieskaitīt)


Šis gan varētu būt pamatots, jo tiešām tām dzeltenajām spuldzēm, kas iekš priekšējiem pavarotņikiem, laka mēdz ar laiku nobirt un tad tur tāds mirgojošs gabarīts vien sanāk.


Bla bla bla.... ja nav ar ko nomērīt gaismas kelvinus, vai kadas tur tās mērvienības bija, tad nav ko pie fuck ka pārāk blāvas vai nedzeltenas, jo ACUMĒRS IR SŪDAMĒRS (c)džeriņš(ja nemaldos)
Kā tu vari likt kaut ko mainīt, ja nevari to ar kaut kādiem standartiem un mērījumiem pierādīt ???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man arī vienmēr pajautā ieslēgt stāvgaismas vienalga vai vienā pusē vaiabās, bet izņemot atslēgu!!!tā kā man kopš 93.. gada tikai Fiat un tagad Alfa, tad es māceju iespēgt un neapjuku!!!
fiška tāda: lai apstājoties šosejas malā tu vari ieslēgr gabarītus un pats aiziet pačurāt, vai pasēņot  Razz  bet Atslēgas Aizdedzē pēc CSN vispār nevar atstāt pametot auto!!!
pirms pametat auto, pārliecinieties, ka tas neizkustēsies un ka to nevarēs lietot bez jūsu ziņas!!!
un tas ar to kauliņu ir forši izdomāts  Cool  es  šad tad lietoju kad eju sēņot pa nakti  Rolling Eyes  labākais  sēņu laiks un konkurentu nav  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet īstenībā tai protokolā ir vairāki apstrīdami jautajumi:
Neprast ieslēgt nenozīmē tehnisku kļūmi, kas padara neispējamu ieslēgt stāvgaismas.
Pagriezienu rādīaju dzeltenumam ir jāatbilst noteiktai krāsu temperatūŗai (ko var samērīt ar speciālu verķi) - lai mēra ar to aparātu, nevis ar aci...
Par zemu noregulēts lukturis nedrīkst būt šķērslis skates iziešanai, jo nežilbina pretīmbraucēju...

Tagad nevar iziet skati arī, ja nestrādā logu pacēlāji, jo ta agrāk slēpa tonētos stiklus - nolaida un teica, ka nestrādā, lai nevar samērī stiklu gaismas caurlaidību. Tagad ja mehānismam kirdik, bet stikls ok - vienalga esi sliktais...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:


Kota nu stāsti  Confused
Paņem atslēgu, ar īkšķi piepied podziņu un pagriez atslēgu. Kur ir problēma  Confused  Question
Starp citu, ja nemaldos, tad šādi pagriežot atslēgu atpakaļ, gabarīti paši ieslēdzas un slēdzis nemaz nav jāaiztiek. Very Happy  Cool


mhm, Saša man par šito vienreiz brīdināja, ka var palikt bez aķa tā, ka pats nemaz nejūti, jo iebraucu Arfilā un kaut kā nejauši biju ierubījis tās t.s. stāvgaismas.


_________________
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tā itāļu fiška ar gabarītiem jau bija 1983g.UNO,pēc tā 91g. CROMA un nevienā TA uz nav pievērsta uzmaniba.Pirms jaungada gāju TA ar ALFU ar bez problēmām,tikai 1 punkts par pakaļējajiem pagriezienim.{sārti mirgoja,lampām laka nobirusi,nomainīju ir OK.}Alfai pat nēsu skatījies vai tie gabarīti strādā,r't būs jāpamēģina. Idea  : hammer

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:

Par zemu noregulēts lukturis nedrīkst būt šķērslis skates iziešanai, jo nežilbina pretīmbraucēju...


Izdrāzīs tā nemetās. Un preizi darīs. Lukturiem jābūt pareiziem.  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
palaidniex rakstīja:

Par zemu noregulēts lukturis nedrīkst būt šķērslis skates iziešanai, jo nežilbina pretīmbraucēju...


Izdrāzīs tā nemetās. Un preizi darīs. Lukturiem jābūt pareiziem.  Twisted Evil
Uguņim jābūt normālim,a to gājēju atstarotājs nepaglābs,naspiedīsi vē kā mušu!!!! Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
palaidniex rakstīja:

Par zemu noregulēts lukturis nedrīkst būt šķērslis skates iziešanai, jo nežilbina pretīmbraucēju...


Izdrāzīs tā nemetās. Un preizi darīs. Lukturiem jābūt pareiziem.  Twisted Evil


tik pat labi lukturi nogriezti uz leju ar augstuma regulatoru un atkal neizlaidīs? tāpēc, ka vadītājs nav uzgriezis atpakaļ...?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
palaidniex rakstīja:

Par zemu noregulēts lukturis nedrīkst būt šķērslis skates iziešanai, jo nežilbina pretīmbraucēju...


Izdrāzīs tā nemetās. Un preizi darīs. Lukturiem jābūt pareiziem.  Twisted Evil


tik pat labi lukturi nogriezti uz leju ar augstuma regulatoru un atkal neizlaidīs? tāpēc, ka vadītājs nav uzgriezis atpakaļ...?
TA jau šad tad pajautā, vai ir lukturu koletors?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
palaidniex rakstīja:

Par zemu noregulēts lukturis nedrīkst būt šķērslis skates iziešanai, jo nežilbina pretīmbraucēju...


Izdrāzīs tā nemetās. Un preizi darīs. Lukturiem jābūt pareiziem.  Twisted Evil


tik pat labi lukturi nogriezti uz leju ar augstuma regulatoru un atkal neizlaidīs? tāpēc, ka vadītājs nav uzgriezis atpakaļ...?


pieņemu, ka korekti noregulētilukturi pilnīgi nogriezti lejā ietilpst pieļaujamajā koridorā.

man mocim ar piesējās pie tā ka pa zemu.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nja, ar tiem baudītājiem ir kā ar bitēm.
Reiz man ielika divnieku  Shocked par to, ka sajūga pedālim bija nokritusi kumijas uzlika,
reiz par to, ka korektors lampām strādā tikai vienai lampai...
Starp citu, abi šie defekti vēljoprojām nav novērsti, jo gumija, kas tika uzstiepta tam pedālim pēc mēneša nokrita atkal.
Un par lampas korektoru sniedzu paskaidrojumu atkārtotajā apskatē, kalampairno tādas mašīnas, kam nav elektriskā korektora, un lampu var koriģēt ar skrūvgrieža palīdzību. To, ka tasmotors tur iekšā ir, un pat dūc, neņēmām vērā, jo augstums bija normas robežās.
Man radagabalam ar smago (7,5t) arī vienīgo divnieku ielika par to, ka lukturi par zemiem. Šis,braucot uz atkārtoto, ielika kravaskastē 4 cementa maisus,untad viss bija kārtībā Laughing

Bet šoreiz man gadījās tāds apskatītājs, kas, man līdz šim nezināmu iemeslu vadīts, nepalūdza ieslēgt ne priekšējos, ne aizmugurējos miglas lukturus...
Un nepamanīja, ka nespīd labās puses "sānu" pagriezienrādītājs  Embarassed un priekšējaisstiklsvienās švīkās, un ka priekšējam lukturim stiklā caurums ar skoču aizlīmēts.

Nez, tas aiz labas sirds, žēluma, slinkuma, vai noguruma?

P.S. Pagriezienrādītājam lampiņu tomēr nomainīju.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:

reiz par to, ka korektors lampām strādā tikai vienai lampai...


Par šo pašu man pērn ielika 2. tad Arī uzzināju, ka ir jāstrādā abiem ""vienādi". Tas ir : vainu strādā abi reizē vai nestrādā neviens  Surprised

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
KaramBax rakstīja:

reiz par to, ka korektors lampām strādā tikai vienai lampai...


Par šo pašu man pērn ielika 2. tad Arī uzzināju, ka ir jāstrādā abiem ""vienādi". Tas ir : vainu strādā abi reizē vai nestrādā neviens  Surprised

Idioti kaut kādi!  Mad Kāda starpība, ir tas motors abiem vai nav! Ka tik pareizi rāda!  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pareizi ir, atbalstu to chakareeshanu par gaismaam. veel vajag uz celjiem izdziit mobilas paarbaudes. neatbilst gaismas? 200ls sods, TA anuleets! 45

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database