Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Digitālā TV
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kurbel rakstīja:
HD projektors ir  yo tikai lielu istabu vajag Smile


Vajag lielu istabu un daudz naudas (projektoram un regulārām lampu maiņām). Es netaisos kinozāli būvēt. Man vajag telzīti paskatīties šad un tad shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:

Vajag lielu istabu un daudz naudas (projektoram un regulārām lampu maiņām). Es netaisos kinozāli būvēt. Man vajag telzīti paskatīties šad un tad shura


bet kino ir jauks taads Smile pie mums kautkaa daargi projektori un kaadu jauku hitachi diezvai pat dabuus.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs LCD vs PLAZMA 
Rolling Eyes varbūt ir kāds zinošs cilvēks, kurš var apskaidrot, kas tad īsti ir kas un ar ko tie atšķiras??? Kuru tur varēja pie sienas kārt, kurš ir jaunāks=labāks=modernāks (arī plānāks), un ko es no tā iegūšu???
Paldies

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Neiedziljinoties tehniskos siikumos... plazma ir veesture. Tagad ir LCD un Full HD (1080p).


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Neiedziljinoties tehniskos siikumos... plazma ir veesture. Tagad ir LCD un Full HD (1080p).

Tagad pa lēto tirgo vēl vecās paaudzes HDReady LCD (ar 7xxp). Ja nedzenies pašam jaunākajam pakaļ, tad normāls 30" LCD tev izmaksās 300-350Ls.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jaa, bet 720p arii nu jau buus pagaatne Smile Ja negribi mainiit tos telziishus katru gadu, tad laikam 1080 ir musthave.
Vieniigaa probleema ar 1080 ir taa, ka... izshkirtspeejas deelj filmas knapi ierakstaas bluray diskaa Shocked

Katraa zinjaa, atgriezhoties pie topika, plazma ir veesture.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Oga, Tu vēl aizmirsi piebilst, 
ka arī nopirkt full HD teļuku jau ir vēsture. Sanāk gan biški tāda kā Tava rūpala reklāma, bet nu sanāk ka 24-collīgais pat 1500Ls nemaksā. Tad kāda mārrutka pēc vispār vēl izskatīt jautājumu par televizora iegādi?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga paarspiilee.
Nav veel neviena televiizija, kas piedaavaatu hd raidiijumus, taadeelj neskriesim ratiem pa priekshu. Lcd ir labaaks atteela zinjaa, bet plazma leetaaka - izveelies vai gribi ietaupiit uz cenu vai atteela kvalitaati (atkal atsaucoteis uz manis ieprieksh rakstiito - par kvalitatiivas televiizijas neesamiibu). Es piemeeram tv katru dienu skatos apmeeram stundu, man veel labi kalpo vecais kineskopa aparaac. Un filmas DivX formaataa taapat paarnjem tavu filmu kraatuvi, tiesa? Tad luuk - kvalitaate, kaada nepiecieshama fullhd vai kaavinjutur taapat panaakama tikai ar zilstara paliidziibu.
Karoch - netaisam robu budzjetaa un nepeerkam neko (c) Kalviic.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nju skaidrs, plazma  down , LCD  super  a kas vēl? veikalos nevar saprast, viens tik skaidrs, spožs un krāsains, kontrastains, cits knapi rāda, vienā sniedziņā un vēl sejas saplacinātas vai uzceptas kā Ķekavas vistiņām. kas tas ir ? Sū..gs signāls? kā lai saprot, kā salīdzina, pārbauda? Confused  
vai principā visi puslīdz līdzīgie ir vienādi un parastajam mirstīgajam tehniski neatšķiras? tad jāņem smukākais naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kad es skatiijos pirkt sev aparaatu, tad es paluudzu uzreguleet man parasto latvijas teevee, tad arii noveerteeju, kas labaak raada. tevi galiigi neinteresee viss, ko tas apraac speej dot laukaa, jo tas viss taapat ir reklaamas sagatavots rulliitis, ko pielaagojushi konkreetam modelim ar ruupniicas settingiem. karoch - tikai parastaa teevee tev spees atveert acis.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Domāju, ka ar DVB-T pietiks. Ja būs slikti, tad pārējie baltkomi, izzi utt. piedāvā savus tjūnerus.


Vot šito pagaidām fpzdu.
Man fiziski nav kur iestumt to digitlās tv paļurku. Tā kā man ir LCD TV ar DVB tuneri, uzaicināju savu provaideri (īzī) lai sataisa man digi tv BEZ SAVA DEKODERA. Jo 1. nax maksāt par to kas jau ir nopirkts; 2. nav vietas kur to sū nolikt
Ar 3 stundu kavēšanos atnāca konkstošs vīriņš, kurš īzī smart karti mēģināja iespraust TV. tik pat labi varētu mēģināt lattelekom telekarti iespraust pcimca slotā lai dabūtu internetu.  c Vīreli izmetu no mājas un visnotaļ karstos toņos komunicējot ar viņu vadību noskaidroju (arī viņiem tas bija atklājums), ka izim nav risinājumu built-in tuneru īpašniekiem, ka vien nopirkt dekoderu, kurš būtībā digi tv pārtaisa anlogajā un iepūs manā tv.
uzdodās jautājums - nu i nah man to vajag ?

Tiesa - vistass notikās 1/2 gadu atpakaļ.

Par HD un blurau uc. Pilnīgi pajāt. Skatos uz 32" LCD divixus ar 640 pix platu kadru. man pietiek

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vo, es par to pashu. bet iebuuveetie tjuuneri manupraat nekad nav atbalstiijushi karshu ievadi.
karoch - viss suuka, ejam mezjaa lasiit seenes.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
vo, es par to pashu. bet iebuuveetie tjuuneri manupraat nekad nav atbalstiijushi karshu ievadi.
karoch - viss suuka, ejam mezjaa lasiit seenes.


tajaa PCMCIA slotaa sprauzh CAM moduli. baltkom gadijumaa tas ir CONAX CAM, bet taapat ar sho pasaakumu var skatiities tikai DVB-T.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
IZZI sha varees iet suukaat. Tas kantoris, taapat kaa LMT, ir mani pamatiigi nokaitinaajis.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kurbel rakstīja:
Trax rakstīja:
vo, es par to pashu. bet iebuuveetie tjuuneri manupraat nekad nav atbalstiijushi karshu ievadi.
karoch - viss suuka, ejam mezjaa lasiit seenes.


tajaa PCMCIA slotaa sprauzh CAM moduli. baltkom gadijumaa tas ir CONAX CAM, bet taapat ar sho pasaakumu var skatiities tikai DVB-T.


 super tieši tā. baltkoms tā nepārliecinoši (bet pareizi) saka ka it kā vajg conax un viņiem varbūt ir, nu karoče - atzvanīs. Nu jau 1/2 gadu gaidu  Crying or Very sad

īzi vispār nesaprot par ko es runāju  meistars bija šitāds - eek1

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database