Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Digitālā TV
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Digitālā TV 
Labdien!

Jāmet beidzot pie malas tā niekošanās ar kabeļtelevīziju. Tad nu sakiet, lūdzami, vai kādam ir pieredze piem. IZZI (pašreizējais provaiders) vs Baltcom? Es kādu brīdi studēju viņu mājaslapu saturu, bet tā arī neko nesapratu Embarassed


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Manupraat kaa vienam taa otrram tv ir pa kabeli. vai arii jaauzstaada atseviskja antena, kas parasti ir diezgan liela. Man bija b-com antena - taada paliela shljura uz jumta ar visu mastu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Digitālā TV 
Oga rakstīja:
Labdien!

Jāmet beidzot pie malas tā niekošanās ar kabeļtelevīziju. Tad nu sakiet, lūdzami, vai kādam ir pieredze piem. IZZI (pašreizējais provaiders) vs Baltcom? Es kādu brīdi studēju viņu mājaslapu saturu, bet tā arī neko nesapratu Embarassed



Lattelekomam tak ar ir. digi tv + internets un var bez telefona, ja nav vajadziigs

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ir B-coms. Nekāda vaina. Viņi var piedāvāt arī digitālo TV, bet kā meistars teica tauta mēdz par šo šķudīt. Cool


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lattelecoms man nepatīk. Principā nepatīk. Un internets man ir reāli yo Lai gan, varbūt ir vērts par to padomāt...
Tātad tas, ko es gribētu no ~500 lietotāju bariņa šeit, ir reāla pieredze ar digitālo TV.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man ir B-com digitaalaa. Realizeejas ar antenu uz jumta un uztveereeju istabaa.
Kvalitaate pa lielam ljoti ok.
Shad tad lietainaa laikaa dazhiem kanaaliem "kubiki" paskaraida pa ekraanu. Parasti tas nav trauceejoshi. Un veel tie "kubiki" dazhkaart skraidiija pa ekraanu, kad pie viena pagarinaataaja bija veel arii PC bija piesleegts. tagad PC baroju no citas rozetes un probleemu vairs nav.
Arii no citiem juuzeriem esmu dzirdeejis, ka antenas signaala uztveereejs iebilst, ja vinju baro no shaubiigaam rozeteem un pagarinaataajiem.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu pa kabeliiti var teikt naak taads pusdigitaalais TV, jo dekoderi taapat ar scart vai composite jaasleedz pie TV Smile . man ir b-com. nepatiik, ka dazhreiz lago, bet deelj dazhiem kanaaliem naacaas panjemt. variants 2) ja tev ir TV ar dvb-t tuneri iekshaa, un vietu CAM modulim, tad var to testa variantu skatiities pa gaisu (arii b-com).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tā kā TV tāpat nu jau būs jāpērk jauns (cik tad ilgi CRT skatīsies), tad droši vien jāpievērš pastiprināta uzmanība tam tunerim?


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Tā kā TV tāpat nu jau būs jāpērk jauns (cik tad ilgi CRT skatīsies), tad droši vien jāpievērš pastiprināta uzmanība tam tunerim?


lielaakoties visiem jaunajiem LCD tas ir iekshaa, bet uzmaniibu pieveers gan! (sony braviaam laikam visaam, bet neesmu shura)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tas ir tipa tas, kas saucas "Digital Terrestrial Tuner (MPEG 2)"?


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Tā kā TV tāpat nu jau būs jāpērk jauns (cik tad ilgi CRT skatīsies), tad droši vien jāpievērš pastiprināta uzmanība tam tunerim?


Es Tev teikšu tā, un to neesmu izdomājis es. Pagaidām nekā labāka par CRT nav. Tie paneļi LCD vai plazmas ir ar dažādiem gļukiem. Bez tam nesen blue-ray izkonkurēja HD. Nu un ja pirkt paneli tad ar full had support - citādi nav vērts ņemt (bet ja tā vietā nāks blue-ray). Pašam mājās stāv HD ready samsung plazma hvz cik tur collas (104 cm laikam) un īpašā starā neesmu. Ierakasti googlā lcd vs plazma un pēc tam tos abus vs CRT. Rezultātu pats gan jau izlobīsi.

P.S. visa tā kuiņa ir sarežģīta - signāls ar izšķirtspēju, panelis ar "spēju", minimāls pēc iespējas perehodņiku, rozešu un savienotāju daudzums (atkrīt ja tver signālu pa gaisu) utt. utjp.


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu to es visu zinu. Par TV kastēm kā tādām viss skaidrs. CRT fani var d**st cik grib. LCD un Full HD 1920x1080 ir vienīgais ejamais ceļš.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jaa, terrestrial tuner vai DVB, bet pirmais ir paredzeets kabelim, otrs raidiitaaja tveereejs - nu, paaris kanaali ir palaisti gaisaa jau paaris gadus kaa dtv tesc.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
jaa, terrestrial tuner vai DVB, bet pirmais ir paredzeets kabelim, otrs raidiitaaja tveereejs - nu, paaris kanaali ir palaisti gaisaa jau paaris gadus kaa dtv tesc.


Skaidrs. Tātad jāņem LCD ar DVB un tas experimentālais digitālais TV Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par ko vispār stāsts - šodien IZZI atsūtīja lapeli ar fakta konstatāciju, ka tagad būšot jāmaksā 8.60Ls (vēl nesen bija 6.60, tad pacēla uz 7.50 bez brīdinājuma, tagad ar brīdinājumu vēl) par parasto kabeli. Ne tā, ka baigā nabadzībā dzen, bet nafig, ja par ~10-12Ls dabū digitālo? hmm Un un, ja jau tad jau - ņems pie viena arī jaunu telzīti un, kā rādās, tad ar to un ar šo var mēģināt trāpīt 2 zaķiem... Mēģiniet mani atrunāt, ja kaut ko muldu ne tā naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database