Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Digitālā TV
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu pashu CAM moduli domaaju var mekleet kaadaa UNISAT bodee, jo sat verkjiem ir tieshi taadi pashi modulji. itkaa maskaa tas modulis ~ 10 - 20 Ls bet neesmu intereseejies un 100% droshs

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kurbel rakstīja:
nu pashu CAM moduli domaaju var mekleet kaadaa UNISAT bodee, jo sat verkjiem ir tieshi taadi pashi modulji. itkaa maskaa tas modulis ~ 10 - 20 Ls bet neesmu intereseejies un 100% droshs


Var, bet neviens nezin kādu vajag, jo tie moduļi ir kādi 5 veidi un neviens negarantē ka viņi ies. un maksā diezgan daudz angrrry . Vajadzētu sarunāt, ka veikalā vīriņi iedod to moduli pamēģināt, bet tad vajag sarunāt lai ir uz vietas īzī vīriņš, kurš iebļauj rācijā lai iedod signālu... shura

Zin, man piebesija iet un kaut ko mēģināt hvz kā vārdā. Man arī analogais signāls ir pieņemamā kvalitātē. Dzīties pēc digitālā, tikai tāpēc lai būtu  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar to iebūvēto DVB-T savam Philips tā arī netiku skaidrībā, nevienu kanālu neuztvēra :hvz: Moš vajag to Cam moduli, bet garantija ka rādīs - nekāda. Pagaidām esmu atmetis ar roku. Tagad Baltcoms piedāvā pārslēgt no parastās kabeļtelevīzijas uz digitālo bez maksas un par lētu abonēšanas maksu, laikam vajadzēs izmantot, jo nafig maksāt par analogu, ja par to pašu naudu var dabūt digitālo.

Par tiem Blu ray. Manuprāt labākais risinājums ir portatīvais ar HDMI izeju. Pats tā lietoju, kvalitāte super Vēl var arī ar vadu DVI to HDMI, bet ar šo gan nav sanācis pārbaudīt 1920x1080 izšķirtspēju, bet uz 1366 x 768 bija ļoti labi.

HD content torrentos ir pietiekoši, lai lieki nelauzītu galvu par Blu ray pleijeri, diskiem, rakstītāju.


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
murphy rakstīja:
Ar to iebūvēto DVB-T savam Philips tā arī netiku skaidrībā, nevienu kanālu neuztvēra :hvz: Moš vajag to Cam moduli, bet garantija ka rādīs - nekāda. Pagaidām esmu atmetis ar roku. Tagad Baltcoms piedāvā pārslēgt no parastās kabeļtelevīzijas uz digitālo bez maksas un par lētu abonēšanas maksu, laikam vajadzēs izmantot, jo nafig maksāt par analogu, ja par to pašu naudu var dabūt digitālo.

Par tiem Blu ray. Manuprāt labākais risinājums ir portatīvais ar HDMI izeju. Pats tā lietoju, kvalitāte super Vēl var arī ar vadu DVI to HDMI, bet ar šo gan nav sanācis pārbaudīt 1920x1080 izšķirtspēju, bet uz 1366 x 768 bija ļoti labi.

HD content torrentos ir pietiekoši, lai lieki nelauzītu galvu par Blu ray pleijeri, diskiem, rakstītāju.


+1. Kad kāds atnāks un garantēti pārslēgs no analogā uz digitālā, es padošos. Pašam ņemties un izgudrot - nav nekādas motivācijas (man arī filips Smile)

Imho šodien pirkt kaut kādus playerus/writerus ir drusku c. standarti visu laiku mainās, kāds izraujas, kāds mirst. Nopērkot 1 standartu sanāk piesieties vienam konkrētam risinājuma. Ja tas mirst - paliec pie sasistas siles... PC tomēr ir garantēti fleksibils. Ar bezvadu peli iegūstam arī tālvadību  shura
 Biju nodomājis veco portatīvo atstāt kā entertaiment machine. Dokam ir gan DVI gan HDMI izeja. Bet neviena nerāda  Crying or Very sad Pagaidām visu pārrakstu DVD-RW diskos. Noskatos un pārrakstu. Ja ir kāds kolekcijā iekļaujams gabals - rakstu DVD - R
jaunajam PC arī izejas ir tikai dokā, bet nav vēl sanācis pamēgināt kā iet... negribas stiept uz māju, pērties ar vadiem. Pārrakstu matricā un miers. Tiesa - HD kontents paliek neievērtēts (nemāku ierakstīt  Embarassed )

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs cam module 
Arī manam tv ir caurums sānā kur var iebāzt cam module un uz pults DTV poga.

kad to nospiež, parādās britu freeview sarakstiņš, pa kuru ir interesanti browsēt, un protams nekas vairāk tur nav.


Ku man tāda cam module sūda nopirkšana dotu? viņam vēl satelīta šķīvis jāpērk vai kas?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nee - CAM modulis ir ieriice, kas darbina kartes. Taads kaa karshu sloc. Ieliekot moduli veel nekas nenotiks. Tas pagaidaam arii neko nedos - digitaalaa it kaa testa rezjiimaa ir visai ok (kantorii ir sanaacis uz laptopa paskatiities) un tas ir bezmaksas - par kanaalu luukoshanu nav jaamaksaa ne shekelis, tachu tikko vinji uzliks praisu, taa ieviesiis kartes, kodeeshanas sisteemas. Tad vinji naak klajaa ar tekstu - muusu raidiijumi ir kodeeti conax vai tur veel kaadaa irdetto vai kur veel. Tad tu skrien uz bodi, saki, ka tev vajag cam moduli ar konaksu vai ko tur veel vinji izdomaas un peerc arii karti, tad sabaaz to visu savaa kastee un skaties.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hmm - tas nozīmē ka digitālo tv var iztvert ar istabas antenu?

Vai tas ka teļļukā ir digitālais dekoders nozīmē to, ka es uzkrauju uz jumta šķīvi un iespraužu vadu TV, un ielieku att COM moduli ar attiecīgo karti un skatos satelītu bez ārējā dekodera?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cik nu es saprotu, digitāla TV, kas mēdz būt iebūvēta teļļukos, ir DVB-T, jeb "digital video broadcast-terrestrial"
To var izmantot tie, kuri ir pietiekami tuvu tornim un var dabūt signālu ar parasto tv antenu.
Tas, kas nāk no satelīta, ir DVB-S, teorētiski iespējams, ka tāds ir iebūvēts teļļukā, bet pagājšgad "Technisat" firma klārēja, ka šie esot pirmie, kas to iestūmuši savos televizoros.
Vēl ir tāds DVB-C, kas laikam ir kautkas līdzīgs DVB-T, tikai bišku citām frekvencēm, ar domu, digitālā kabeļtelevīzija.

Bet varbūt tas tā bija sen un vairs nav taisnība...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
Cik nu es saprotu, digitāla TV, kas mēdz būt iebūvēta teļļukos, ir DVB-T, jeb "digital video broadcast-terrestrial"
To var izmantot tie, kuri ir pietiekami tuvu tornim un var dabūt signālu ar parasto tv antenu.
Tas, kas nāk no satelīta, ir DVB-S, teorētiski iespējams, ka tāds ir iebūvēts teļļukā, bet pagājšgad "Technisat" firma klārēja, ka šie esot pirmie, kas to iestūmuši savos televizoros.
Vēl ir tāds DVB-C, kas laikam ir kautkas līdzīgs DVB-T, tikai bišku citām frekvencēm, ar domu, digitālā kabeļtelevīzija.

Bet varbūt tas tā bija sen un vairs nav taisnība...


viss pareizi!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Hmm - tas nozīmē ka digitālo tv var iztvert ar istabas antenu?

Vai tas ka teļļukā ir digitālais dekoders nozīmē to, ka es uzkrauju uz jumta šķīvi un iespraužu vadu TV, un ielieku att COM moduli ar attiecīgo karti un skatos satelītu bez ārējā dekodera?


tu ar ievuuveeto vareesi veerot digitv, ko no tornja laizh baltkoms

PS/ bet kaa vienmeer neviens 100% nav droshs arii shajaa jautaajumaa. baltkoms uzstaaj, ka jaaliek vinju dekoderkaste ;D

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es patiesībā gribēju teikt, ka tas, ko varēs redzēt, ir atkarīgs būtībā tikai un vienīgi no iebūvētā dekodera veida. Ja ir vieta, kur iebakstīt CAM moduli, vai karti, tas vēl labāk, iespējams, ka kādam maksājot naudu, varēs redzēt kautko vairāk.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pamocīju to dtv.

Ir tā, ka 6 kanālus viņš atrod, signāla stiprums ap 50%, bet neko nerāda Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aizgaaju uz telekoma bodi - nu, koa, liikrochi - raadiet man savu digitaalo digitu!
Paskatiijos tos murgus - vairs negribeejaas. Atteels pa netu vinjiem taa jaasaspiezj, ka taa bilde ir pretiiga liidz veemienam - uz 32'' lcd izskatiijaas varen briesmiigi, bet uz 42'' veel briesmiigaak.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Smicam par prieku: http://www.neoshop.lv/index.php?module=products&product_id=34705&object_id=4368&language_id=1

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
viens jautajums saistiba ar televiziju

vai kads lieto, vai ir lietojis shadu te LTK piedavato tv signala paraides veidu?

URLIS

interese ka realaja dzive tas darbojas, kadas atsauksmes utt.

Nevaru izlemt, vai labak kalt grida ieksha kabeli, vai tomer izlidzeties ar shadu te brinumu  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database