Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Digitālā TV
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palasi augstaak manus komentus par digitaalo digitu Smile pilniigs meesls no kvalitaates. der tikai friikiem, kam gribas paraadiit, ka vinjam jauna mantinja. Drausmiigs grauds. MILZIIGS!  Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
palasi augstaak manus komentus par digitaalo digitu Smile pilniigs meesls no kvalitaates. der tikai friikiem, kam gribas paraadiit, ka vinjam jauna mantinja. Drausmiigs grauds. MILZIIGS!  Shocked


es ne par LTK digitalo televiziju jautaju, to jau lietoju un jutos riktigi apmierinats...

Mani irnterese tas Pirelli pipsiks kas solas parraidit signalu pa elektribas kabeli, nerokot dzivoklja grida ieksa ethernet kabeli.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oi, to gan pagaidaam nav veerts...
Pirmie, kas sho iedomaajaas izmantot bija (un testa rezjiimaa arii izveica) Latvenergo - tikai galvenaa probleema - kaa izvairiities no regulaariem traucejumiem - ja ciemaa, kas pievienots vienam skapim, kaads saak metinaashanas darbus savaa garazjaa ar pusautomaatu - elektropateerinsh aug un vienmeeriigi sadaloties, liek padzist juusu lampaam blaavaakaam. Tas ir tehniski iespeejams tikai lielajaas pilseetaas ar pieredzi (lasiit: tieshaam lielajaas pilseetaas, nevis Riigaa, Valmieraa, D-pilii...).
Kaa mani datorikji saka - nekas nav labaaks par veco vadu!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tas ta ka butu skaidrs ka ethernet vads ir supa dupa lieta, tikai lai to aizvilku lidz telitim, grida jakalj caurums (kas to butu iedomajies remonta laika, ka shadi bus jaskatas televiziju  c  )

tapec tiek mekletas alternativas! Mosh jaaizvelkas uz LTK veikalu un ja chalji ir ar mieru iedot to Pirelli pipsiku pameginat uz paris dienam, tad varetu parakstities, a to sanaks pirkt kaki maisa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a uzlikt no vada gala (garazjaa vai?) video/audio raidiitaaju un pie tv sanjeemeeju? manaa laikaa taads diivais maksaaja kautkaadus 50 latus. un nekaadu vadu un chakaru.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs AV transmiter 
re kur ir
http://cgi.ebay.com/2-4G-AV-Audio-Video-Wireless-Signal-Transmiter-Receiver_W0QQitemZ150281955193QQihZ005QQcategoryZ149958QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

45 zaļie

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: AV transmiter 
smic rakstīja:
re kur ir
http://cgi.ebay.com/2-4G-AV-Audio-Video-Wireless-Signal-Transmiter-Receiver_W0QQitemZ150281955193QQihZ005QQcategoryZ149958QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

45 zaļie


shitais neder - tam ir tikai RCA ligzdas, man vaig lai butu ethernet (RJ45) ligzdas: inputs nak no DSL modema - outputs iet uz TV dekoderi

tjipa to aparatinju telkoms jau piedava, tikai gribetos dzirdet no kada lietotaja ka tas reala pasaule darbojas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nemaz nesaprotu, par ko juus te runaajat, bet man jautaajums taads-

ir kaadam ciparu videokamera ar linijas ieeju? audiovideo? tjipa lai paarkachaatu whs uz cipariem. labpraat aiznjemtos uz kaadu viikendu naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: AV transmiter 
xls99 rakstīja:

shitais neder - tam ir tikai RCA ligzdas, man vaig lai butu ethernet (RJ45) ligzdas: inputs nak no DSL modema - outputs iet uz TV dekoderi

tjipa to aparatinju telkoms jau piedava, tikai gribetos dzirdet no kada lietotaja ka tas reala pasaule darbojas


ja buutu wireless, tad mozh pie dekodergala kautko shitaadu vareetu shaads

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: AV transmiter 
kurbel rakstīja:
xls99 rakstīja:

shitais neder - tam ir tikai RCA ligzdas, man vaig lai butu ethernet (RJ45) ligzdas: inputs nak no DSL modema - outputs iet uz TV dekoderi

tjipa to aparatinju telkoms jau piedava, tikai gribetos dzirdet no kada lietotaja ka tas reala pasaule darbojas


ja buutu wireless, tad mozh pie dekodergala kautko shitaadu vareetu shaads


Ir wifi, bet eksite viedoklis, ka wireless nespej digtv parraidit, vai nu par lenu, vai kas tur... nesmu specs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paga. Tu gribi, lai TV naak iekshaa dziivoklii pa RJ45 un taalaak pa WiFi uz televizoru?


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Galvenais nesamiizteis, ja? (c)

Vecajaa kantorii viens kleints lika sat tjuuneri ar piesleegumu netam - bet viens ak vai - ruuters beidzas gala telpaa. bet teevee ir kautkaadaa dirsaa - tipa kaa moderni sauc - kamiina istabu. ieteicu un vinsh pameegjinaaja - sho pashu ieteikto wireles chupu - straadaa un miers. protams tas nav digitv, bet vajadziigs tikai int signaals dekoderam. savukaart viens cits chals man reiz teica uz manaam shaubaam par wireles aatrumu - tagad visiem g, h, j un kaa tur veel ne aatrums ir NO 54MBs - maajaas aatraako no LTK var dabuut 10Mbs!!!!!!!!! Tur nav variantu - tai kastei ir jaatur viss! pat Lan1, Lan2 ar to aatrumu. esi mieriigs - ejam uz bodi un peerkam nost.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Paga. Tu gribi, lai TV naak iekshaa dziivoklii pa RJ45 un taalaak pa WiFi uz televizoru?


nevis gribu, bet jau naak... man patreiz dzivokli televizija pa RJ45, un ta tad ari pari visai istabai velkas tas RJ45 lidz telitim, pareizak lidz dekoderim es gribu likvidet to vadu RF45 vadu, kas nak no DSL modema lidz dekoderim!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Oga rakstīja:
Paga. Tu gribi, lai TV naak iekshaa dziivoklii pa RJ45 un taalaak pa WiFi uz televizoru?


nevis gribu, bet jau naak... man patreiz dzivokli televizija pa RJ45, un ta tad ari pari visai istabai velkas tas RJ45 lidz telitim, pareizak lidz dekoderim es gribu likvidet to vadu RF45 vadu, kas nak no DSL modema lidz dekoderim!


mola euronikā redzēju filips transmiteri. ~ 50 Ls.
IMO ar to var šo izdarīt.

Ja ne - stipri nesitiet

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
labaak jau protams ieguut kaadu no shiem briinumiem patesteet (ja ir taada iespeeja) un tikai tad pirkt

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database