Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Re: Lizings
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Lizings 
Mani meklejumi foruma nav devusi rezultatu, tapec atlavos izveidot jaunu topicu. Cik zinu, tad dalai no mums ir zinama pieredze saja jautajuma, tapec cereju, ka varesiet mani mazliet apskaidrot. Ja man rastos velme iepirkt mazlietotu GTA no arzemem, vai ir iespejams iegadi daleji finanset ar lizinga vai lidzigu Latvijas banku pakalpojumu palidzibu? Un kada butu ta procedura saja gadijuma? Paaaldies.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
varu padalīties : sameklēju pazīstamu čomu, kurš aizdeva 10000 Ls iedevu pazīstamam čomam kurš atveda mašīnu nokārtoja visu kas kārtojams un iedeva man atslēgas..tas pats čoms uztaisīja līgumu tāa lai nebūtu pirmā iemaksa..lieta darīta Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Lizings 
Sogjis rakstīja:
Mani meklejumi foruma nav devusi rezultatu, tapec atlavos izveidot jaunu topicu. Cik zinu, tad dalai no mums ir zinama pieredze saja jautajuma, tapec cereju, ka varesiet mani mazliet apskaidrot. Ja man rastos velme iepirkt mazlietotu GTA no arzemem, vai ir iespejams iegadi daleji finanset ar lizinga vai lidzigu Latvijas banku pakalpojumu palidzibu? Un kada butu ta procedura saja gadijuma? Paaaldies.


dabuu kaukur naudu, nopeerc mashiinu, atved shurpu, paardod liizingam. tas ir visvienkaarshaak.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Lizings 
elbee rakstīja:
Sogjis rakstīja:
Mani meklejumi foruma nav devusi rezultatu, tapec atlavos izveidot jaunu topicu. Cik zinu, tad dalai no mums ir zinama pieredze saja jautajuma, tapec cereju, ka varesiet mani mazliet apskaidrot. Ja man rastos velme iepirkt mazlietotu GTA no arzemem, vai ir iespejams iegadi daleji finanset ar lizinga vai lidzigu Latvijas banku pakalpojumu palidzibu? Un kada butu ta procedura saja gadijuma? Paaaldies.


dabuu kaukur naudu, nopeerc mashiinu, atved shurpu, paardod liizingam. tas ir visvienkaarshaak.


Nu tas arii praktiski vieniigais variants. Neviena banka tev nedos naudu mashinai, kura atrodas kaut kur dirsaa.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pardod lizingam dala nav skaidra un ari coms visu nokartoja dala Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Pardod lizingam dala nav skaidra un ari coms visu nokartoja dala Wink


tas pats jau ir tu paardod liizingam un savus aizņemtos 10k dabū atpaķaļ atdod čomam un ja paveicās tad vēl iegūsi naudu no līzinga ko nomainiit eļu un siksnas...


a čoms palīdz nopirkt to auto un atgādāt uz latviju un piereģistrēt un vēl izpucē...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labs čoms Wink
Vispār laikam vajag darīt tā, ka aizņemās no čoma 10k un aizsūta pakaļ tam auto kādu zināmu firmu kura pēc tam "pārdod" to auto līzingā Tev. Ar juridiskām personām imo tās štellītes labāk kārtojas.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bij te pirms kāda laika viens sludinātājs kurš piedāvājās atdzīt uz pasūtījuma un samaksāt naudu.

Bet tā shēma parasti ir tāda ko te jau izstāstīja. Ja ir pazīstams kāds kurš var atdzīt, tad pavisam labi.


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Labs čoms Wink
Vispār laikam vajag darīt tā, ka aizņemās no čoma 10k un aizsūta pakaļ tam auto kādu zināmu firmu kura pēc tam "pārdod" to auto līzingā Tev. Ar juridiskām personām imo tās štellītes labāk kārtojas.


čoms jau arī daļēji ir firma Smile tikai čoms neuzrēķina par auto 2keiro

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Labs čoms Wink
Vispār laikam vajag darīt tā, ka aizņemās no čoma 10k un aizsūta pakaļ tam auto kādu zināmu firmu kura pēc tam "pārdod" to auto līzingā Tev. Ar juridiskām personām imo tās štellītes labāk kārtojas.


...+ pa kādu štuku dārgāk... shura


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
murphy rakstīja:
Bij te pirms kāda laika viens sludinātājs kurš piedāvājās atdzīt uz pasūtījuma un samaksāt naudu.

Bet tā shēma parasti ir tāda ko te jau izstāstīja. Ja ir pazīstams kāds kurš var atdzīt, tad pavisam labi.


ja esi gatavs pārmaksāt par auto kādus 2keiro tad gandriiz jebkura firma to auto atdziis..tikai par naudas aizdošanu vēl pāris simti jāmaksā

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
murphy rakstīja:
Bij te pirms kāda laika viens sludinātājs kurš piedāvājās atdzīt uz pasūtījuma un samaksāt naudu.

Bet tā shēma parasti ir tāda ko te jau izstāstīja. Ja ir pazīstams kāds kurš var atdzīt, tad pavisam labi.


...tas kurš te piedāvājās atdzīt ir sakarīgs čalis un piķi ar baigo neplēsa cik atceros - manējā ar no viņa ir (ja protams Tu domā to pašu čali ko es)


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mans radinieks dzen autinjus no Vaacijas un Shveices. Shad un tad ir bijushi gadijumi, gan kad kaads iedod naudu un luudz atdzit konkreetu auto, gan taa ka vinam pasuuta konkreetu auto, vinsh atved un tad caur liizingu paardod tam kas pasuutija. iisteniibaa viss ir iizii izdaraams!
pats arii vel nesen gribeeju caur vinu ieliizeet kaadu auto no faaterlandes, bet shobriid citas prioritaates kur naudu teereet.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tad es sapratu, ka ir divi varianti:

1) Calis atdzen pec pasutijuma un tad mana uzdevuma banka no vinja noperk.
2) Es pats dabuju naudu un iedodu calim. Calis aizbauc un noperk. Mana uzdevuma banka no cala noperk, bet calis naudu atdod man. Es maksaju bankai lizingu? Baigi savam calim jabut es teiktu Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu re.
Īdētājiem: kurš no jums "nepārmaksātgribētājiem" nepazīstamam čalim vestu retu itāļu spaini, ar domu to varbūt pārdot viņam vēlāk līzingā, un par to negribētu kādu štuku? naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database