Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
METALLICA
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs METALLICA 
Vai Tu jau sms nosutiji un kodu dabuji?  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
redzot kā LV tiek organizēti šādi pasākumi, kautkā pāriet vēlme doties. un ne jau cenas dēļ.

tallinā uz metallicu bija 90 000, rindas nebija gandrīz nekur - uz havaju 2-3cilvēki, pēc alus 4-5, ok pēc šašlika gan nostāvējām kādas 15min....ieiet/iziet no konča varēja negrūstoties utml. viss skaisti.

skonto stadionā pēdējoreiz biju uz aerosmith, nu PSC pilnīgs - rindas visur milzīgas, visur grūstās utt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es nesapratu... tu ej tur peec aljona un izmiisties? c Tad es labaak iesaku kaadu lielveikalu naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man jau ir 2 biļetes  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
es nesapratu... tu ej tur peec aljona un izmiisties? c Tad es labaak iesaku kaadu lielveikalu naac


Pats tu 3x  c  Arī šīs lietas vajag. Un ja to nevar, tad nakuj tādu konertu. Un nakuj atbalstīt tos pidarus, kas biļetes pirms koncerta pa 100 Ls grūdīs nost. Latvija banānu republika forevē yo


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: METALLICA 
Sogjis rakstīja:
Vai Tu jau sms nosutiji un kodu dabuji?  Cool


pastasti siikaak.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
skaties šeit

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PZ rakstīja:
skaties šeit


man liekas ka tas viss ir viena liela bullja kaka... kaut kaa negribaas ticeet...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:
PZ rakstīja:
skaties šeit


man liekas ka tas viss ir viena liela bullja kaka... kaut kaa negribaas ticeet...


tieši šādā veidā es tiku pie savām 2 biļetēm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PZ rakstīja:
Pagaans rakstīja:
PZ rakstīja:
skaties šeit


man liekas ka tas viss ir viena liela bullja kaka... kaut kaa negribaas ticeet...


tieši šādā veidā es tiku pie savām 2 biļetēm


nu lab, nav taa bulja kaka  Embarassed  piip


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tikko iekjeru 3 biljetes... (ne spekulacijai, ja kadu tas uztrauc)
2006 biju ari Tallina uz sho konci... patika afigena, tautas masas arpratigas. Uz tocham gan nebija ta ka te tiek klastits, staveju pamatiga rinda, bet viss civilizeti, neviens nevienu neaizvaino, neaizskar, atvainojas ja netisham pagruda vai uzkapa uz kajas... pec koncha visi mieriga solii izgaja ara no Saku, aptuveni ta pat ka no Kino Forumcinemas. ljoti patika, ceputi nost to organizatoru prieksha.

Attieciba uz Latvijaa gaidamo, es esmu jau brunojies ar pacietibu un ieshu tur vienalga vai kas, neceru ka viss bus tik forshi ka bija pirms 2 gadiem. Aerosmith koncis pieradija to ka musejie nav spejigi tikt gala ar masam un uzorganizet k-ko tik grandiozu... nedomaju ka kaut kas pa gadu ir mainijies.

Attieciba uz biletem, perkot tas pirms stundas painteresejos, a ka ar tam 1000 pirmajam pa 25 lvl, kapec tas man nepiedava... pardeveja stulbi paskatijas uz mani un pasmaidija, sacidama, ka tas jau plkst. 10 (kad sistema atveras) bija jau izpirktas  Shocked , nu labi nebiju jau baigi parsteigts zinot kas notika ar Dziesmusvetkiem, varu uzskatit ka palaimejas ka vispar kaut ko dabuju

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...tanī momentā kad biļetes izķer uz tev nozīmīgu koncertu protams spekulanti ir pēdējie pidari - bet visā visumā čaļi taisa naudu ne no kā -  applausi ...pilnīgi viņus nenosodu, jo mūsu banānu republikā tas ir +/- atļauts...

P.S. bet tas protams ir tad ja viņi (pidari) nenopērk pēdējo biļeti uz koncertu kuru gribu apmeklēt... Very Happy


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
blad* ka nopisos, bet 2 biletes dabuju! Viss sakas ar izmisigiem meginajumiem dabut to lmt kodu. Pec tam bilesu servisa majas lapa nepartraukti karas. Beigas izradijas, ka viens registretais www.bilesuserviss.lv juzers var dabut tikai vienu bileti un dabuju veidot vel vienu profilu. Anyway, see you there   yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
...tanī momentā kad biļetes izķer uz tev nozīmīgu koncertu protams spekulanti ir pēdējie pidari - bet visā visumā čaļi taisa naudu ne no kā -  applausi ...pilnīgi viņus nenosodu, jo mūsu banānu republikā tas ir +/- atļauts...

P.S. bet tas protams ir tad ja viņi (pidari) nenopērk pēdējo biļeti uz koncertu kuru gribu apmeklēt... Very Happy


Ja no viniem taas biljetes nepirks, vinjiem biziitis beigsies. Ja tomeer peerk a 100Ls - kaadeelj gan netirgot? naac

PS: es arii savas 2 dabuuju. Statoilaa. Bez rindas Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
labaka kombinacija - FBI kluba biedrs + Statoils... nekad nesmu viilies.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 7 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database