Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Velos iegadaties 156
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Velos iegadaties 156 
Domaju iegadaties alfu lidz 6k eiro , tikai nav bijusi nekada saskare ar italu auto. Tapec gribu uzzinat kada ir uzturesana, dargaka neka audi ta pasa gada un klases vai detaljas nav japasuta un ilgi jagaida nu poameram plusi un minusi, ipatnibas? Paldies jau ieprieks!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ejam uz:
http://www.alfisti.lv/rokasgramata.php

Taisam pa vienam vaļā "Topiki par Alfa Romeo 156 iegādi alfisti.lv forumā".

Nezinu gan cik izmaksā ~to pašu gadu Audi uzturēšana, bet domāju ka audi būs dārgāks pie iegādes/lētāks pie uzturēšanas pie ~ vienādiem stāvokļiem.
Pērkot 156 ar TS dzinēju pie iegādes izmaksām automātiski pierēķinam siksnas maiņu un priekšējās piekares pārlasīšanu.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zinikaa (c) [Oga]
Pie iegaades es to neieveeroju, bet tad Elbee pateica gandriiz kaa aksiomu: viena gada automashiinu uztureeshana ir liidziigaas cenaas, tikai alfai taa var buut mazliet augstaaka, jo alfa pati par sevi ir muusdieniigaaka par paareejaam automashiinaam.
Izmaksas, ja neskaita taas lietas, par kuraam es zinaaju, kad automashiinu iegaadaajos, bija apmeeram 400-500Ls gadaa, ieskaitot tekoshaas: elljas, filtri, logus skjidrums Smile
Lai veicas ar pirkumu - mashiinaa tieshaam var iekjerties uz ilgu!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man veel gribetos zinat vai sis modelis ir pieejams ar dizelmotoru, ja tas ir universals, jo berns ar jaierekina pasazieru skaita Smile un cik patere 2.0 benzins?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu 156 ir gan sedans gan vagons
dzinēji visi ir pieejami ar visām bundžām, izņemot crosswagonu, kas ir tikai dīzeļversijā
2.0 ēdīš ~ 11-13 pa pilsētu (tas ir normāli braucot, nesēņojot ar visiem stūķiem), 15-16 ja vilksi
uz šosejas mazāk par 8 vidējais nekad nav panākc

1,9 dīzeļa patēriņš ir nepieklājīgi smieklīgs salīdzinot ar šo...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:


1,9 dīzeļa patēriņš ir nepieklājīgi smieklīgs salīdzinot ar šo...


Uz šosejas 5l, pilsētā kādi 7 litri ar visiem korķiem  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
gvido rakstīja:
man veel gribetos zinat vai sis modelis ir pieejams ar dizelmotoru, ja tas ir universals, jo berns ar jaierekina pasazieru skaita Smile un cik patere 2.0 benzins?
Ir156 SW ar 1.9jtd un2,4jtd ņemt labāk2,4jtd.Man146 2.0 t.s. vidējais patēriņš~10 l.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
supinator rakstīja:
gvido rakstīja:
man veel gribetos zinat vai sis modelis ir pieejams ar dizelmotoru, ja tas ir universals, jo berns ar jaierekina pasazieru skaita Smile un cik patere 2.0 benzins?
Ir156 SW ar 1.9jtd un2,4jtd ņemt labāk2,4jtd.Man146 2.0 t.s. vidējais patēriņš~10 l.

156 ir smagāks un rijīgāks... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
supinator rakstīja:
gvido rakstīja:
man veel gribetos zinat vai sis modelis ir pieejams ar dizelmotoru, ja tas ir universals, jo berns ar jaierekina pasazieru skaita Smile un cik patere 2.0 benzins?
Ir156 SW ar 1.9jtd un2,4jtd ņemt labāk2,4jtd.Man146 2.0 t.s. vidējais patēriņš~10 l.

156 ir smagāks un rijīgāks... Wink
Nu nezinu,manam146T.I pilna masa ir1800,bet 156 2.0 pēc katalogiem ir tikai1770 kg. Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
supinator rakstīja:
palaidniex rakstīja:
supinator rakstīja:
gvido rakstīja:
man veel gribetos zinat vai sis modelis ir pieejams ar dizelmotoru, ja tas ir universals, jo berns ar jaierekina pasazieru skaita Smile un cik patere 2.0 benzins?
Ir156 SW ar 1.9jtd un2,4jtd ņemt labāk2,4jtd.Man146 2.0 t.s. vidējais patēriņš~10 l.

156 ir smagāks un rijīgāks... Wink
Nu nezinu,manam146T.I pilna masa ir1800,bet 156 2.0 pēc katalogiem ir tikai1770 kg. Rolling Eyes


Uzstum uz svariem reālu 146 un reālu 156 ar vienādiem motoriem...
Un vēl - salīdzini piekares šiem auto... Wink

Man bija 155 un ir 147 abas divlitri - patēriņš tomēr tiem abiem būtiski atšķirās...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Velos iegadaties 156 
gvido rakstīja:
Domaju iegadaties alfu lidz 6k eiro , tikai nav bijusi nekada saskare ar italu auto. Tapec gribu uzzinat kada ir uzturesana, dargaka neka audi ta pasa gada un klases vai detaljas nav japasuta un ilgi jagaida nu poameram plusi un minusi, ipatnibas? Paldies jau ieprieks!


Varu tev piedāvāt šodien atdzītu no DE AR156.Lai būtu pilns farš trūkst tikai kruīza un BOSE.Viss pārejais itkā ir-V6 2,5L,98g.,atvelkot no Hamburgas līdz Rīgai(1558km) vidējais degvielas patēriņš sanāca 9l uz 100kmel.logi,el.lūka,MOMO melns ādas salons,klima kontrole,apsildāmi beņķi autonomā apkure,tonēti stikli,muzons ar subu,ziemenes uz R15 diskiem vasarenes uz R17,Alfa sportpaka,tumši zaļa metālika,utt.3500ls naac


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilson, dajosh bildes un piedziivojumu staastu! naac un kaapeec jaapaardod? hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
vilson, dajosh bildes un piedziivojumu staastu! naac un kaapeec jaapaardod? hmm


Mļe,losis es,aizmirsu mājās fočiku,tāka brauciena bilžu nebūs.A tā bildes ielikšu kādu citu dien.Rītu,ja sanāks laiks uzmontēšu savas vecās riepas uz vasaras diskiek,jo tie ir bez gumijas un ta vēl pa fikso jānomaina zobene un eļļas safočēšu un ielikšu bildi.Vispār auto tika nopirkts no vācieša kas pats ir AR fanāts,mājas pagalmā stāvēja(tikko nopircis)AR156GTA SW 2004g.,sievai AR146 un vēl sievai esot ARSpider,vot tik nepaprasiju kurš.

Kapēc jāpārdod.?!
Tāpēc ka
1.viena AR 156 jau man ir,divas itkā pagaidām nav vajdzība utt
2.Šī mašina jau ar tādu domu arī tika pirkta iekš DE un dzīta uz LV


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man biki par nipru 2.5 es vairak skatos uz 2.0 vai 2.4 dizeli Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
gvido rakstīja:
man biki par nipru 2.5 es vairak skatos uz 2.0 vai 2.4 dizeli Smile

Kur parsvarā sanāk braukt? Pa pilsētu? Pa štrāsi? Cik ilgi sēdi sastrēgumos. Pa šoseju tas v6 neko daudz vairāk par 1.8vai 2.0 neēd. Bet ja pilsētas trafikā visu laiku sēdi, tad atkal dīzelis šķiet stipri ekonomiskāks, sliktākajā gadījumā 1.8 benzīns (bet domāt ka viņš tērē maz būtu naivi Smile).


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database