Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
benzīna sūknis 155 1.8TS?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs benzīna sūknis 155 1.8TS? 
prieks un laime kā man ir noveicies... 155 ex-saimniekam serviss atklaaja, ka benziinsuuknis pie vainas un taadeelj auto neiet. varbuut kaadam ir, jeb zin kur ir? 1.8 TwinSpark. jaapaliidz chalim- manupraat vinsh jau ir galiigi nelaimiigs.  Smile



Pēdējoreiz rediģējis Jancix Fri Apr 04, 2008 10:22 am; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: meklēju benzīna sūkni 155 
Jancix rakstīja:
prieks un laime kā man ir noveicies... 155 ex-saimniekam serviss atklaaja, ka benziinsuuknis pie vainas un taadeelj auto neiet. varbuut kaadam ir, jeb zin kur ir? 1.8 TwinSpark. jaapaliidz chalim- manupraat vinsh jau ir galiigi nelaimiigs.  Smile

A čo ja skazal topikā, kur minēji par nebraucošas 155 pārrakstīšanu? Wink
Piedāvāju variantu apmainīt pret restaurētu sūkni (ja tas ir BOSCH sūknis, tad nav problēmu), jo jaunam vajadzētu būt baisā ceņņikā. Kaut kur bij kontakts. Pēcāk aizsviedīšu uz PM.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
suknis stav bakaa?  iznjem - ieblizh pa korpusu ar amuru un liec atpakalj...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
suknis stav bakaa?  iznjem - ieblizh pa korpusu ar amuru un liec atpakalj...

Īslaicīgs risinājums.  Smile Reizēm iestrādājas arī vienkārši ar slotas kātu pabakstot pa bākas korpusu. Bet tas tikai gadījumā, ja galīgi nav kirdik.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet mashina vispar nebrauc un uzkaras servisaa...   labak taa...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nee nee.. manaas interesees ir lai tas suuknis tiktu sataisiits kaartiigi. neteikshu tak chalim lai padaudz un kameer iet, tikmeer labi. pats dabuushu peec 2 nedeeljaam mainiit.

bet vispaar diivains serviss. viniem aizved auto uz diagnostiku. Otraas dienas vakaraa dzheki saak skatities. pielaizh autinu, bet kaut kas iisti veel neesot kaa vajag-viena sadalene, jeb tas kas shitiem naak taas vietaa(aizmirsu kaa tos shtruntus sauc) briizhiem nestraadaa, jo straava nepienaak. shodien no riita chalji atkal piekjeras klaat mashiinai un pazino ka suuknis jaamaina. kaut kas njealjo, jeb es galiigi dumjsh.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man viens sūknis vēljoprojām stāv plauktā.
skat te
Ja der, ar prieku atdošu "pa sviestmaizi"

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
varbuut gudri cilveeki var paliidzeet man izprast.

servisaa chalji pateica, ka autinsh iet auksts, neiet kad uzsilst. tjip- suuknis jaataisa. kaut kaa man tomeer negribas ticeet viniem. jebshu tomeer taa vareetu buut?


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
varbuut gudri cilveeki var paliidzeet man izprast.

servisaa chalji pateica, ka autinsh iet auksts, neiet kad uzsilst. tjip- suuknis jaataisa. kaut kaa man tomeer negribas ticeet viniem. jebshu tomeer taa vareetu buut?
ne-a... nevar.    bet ko nozimee - neiet?  tas var but gan aizdedzes elektronika absubejas...  gan temperaturas devejs..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja ts motors, tad man taadas vainas arii bija - vainiigs bija variators. karoch cik es pamaniiju pie visaam kaiteem tas ir vainiigs Smile
bet par suuknjiem esmu dzirdeejis tikai vienu: vai nu straadaa vai nestraadaa - ar paartraukumiem taa nevar buut.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jancix rakstīja:
varbuut gudri cilveeki var paliidzeet man izprast.

servisaa chalji pateica, ka autinsh iet auksts, neiet kad uzsilst. tjip- suuknis jaataisa. kaut kaa man tomeer negribas ticeet viniem. jebshu tomeer taa vareetu buut?

Varētu būt. Man ne-alfai bij smagas problēmas piešķilt aukstu motoru ar švaki strādājošu sūkni. Kad sūknis jau vispār gāja uz beigām, tad braucot ar siltu motoru un minot grīdā, auto sāka rīstīties, līdz noslāpst pavisam. Karoč, nedeva spiedienu, līdz nosprāga pavisam. Bet tas bij saistīts ar metāla bāku un sūdiem, kas tika sarauti sūknī caur caurumu aizsargsietiņā..
Īstenībā, sūkņa darbību (kādu spiedienu dod) jau servisā var notestēt  Exclamation  Bet varbūt arī kaut kāda cita maucība ar elektroniku...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es ieteiktu pārbaudīt ieplūdes gaisa trubas, vai nav cauras.
Man bija līdzīgi simptomi- itkā visu laiku iet, bet uzsilstot, aizvien sūdīgāk.
Pie tam tā īpašība progresēja.
Toreiz tika konstatētas saplaisājušas gaisa trubas "vakuumzonā", tās nomainīju, un (d)efekts pazuda.
Vienīgais izskaidrojums, ko varu iedomāties saistībai ar uzsilšanu, ir iespēja, ka siltumā tās gumijas trubas kļūst mīkstākas un plaisu vietas vakuuma ietekmē paplešas vaļā.

Tiesa, vēlāk mazliet līdzīga neiešana parādījās, bet tā nebija saistīta ar motora siltumu vai aukstumu.
Un tad palīdzēja degvielas filtra nomaiņa.
Pēc tās tika konstatētas saplaisājušas degvielas trubiņas pie iešmidzes (kā rezultātā salonā smirdēja).
Laikam neturēja pēc filtramaiņas radušos palielināto spiedienu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
Es ieteiktu pārbaudīt ieplūdes gaisa trubas, vai nav cauras.
Man bija līdzīgi simptomi- itkā visu laiku iet, bet uzsilstot, aizvien sūdīgāk.
Pie tam tā īpašība progresēja.
Toreiz tika konstatētas saplaisājušas gaisa trubas "vakuumzonā", tās nomainīju, un (d)efekts pazuda.
Vienīgais izskaidrojums, ko varu iedomāties saistībai ar uzsilšanu, ir iespēja, ka siltumā tās gumijas trubas kļūst mīkstākas un plaisu vietas vakuuma ietekmē paplešas vaļā.

Tiesa, vēlāk mazliet līdzīga neiešana parādījās, bet tā nebija saistīta ar motora siltumu vai aukstumu.
Un tad palīdzēja degvielas filtra nomaiņa.
Pēc tās tika konstatētas saplaisājušas degvielas trubiņas pie iešmidzes (kā rezultātā salonā smirdēja).
Laikam neturēja pēc filtramaiņas radušos palielināto spiedienu.
  ne-e.   karstajam motoram vajag mazak degvielas un vairak gaisa....   aukstajam...preteji... attiecigi ja ir gaisa piesuce....  tad uz auksto to var pat nepamanit... bet uz karsto - uzreiz.

bet tachu mehaniskos defektos mes atmeetaam... jo ja ir caura ta truba - ta taxhu ir acimredzams fakts

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nejau vienmēr tās plaisas ir tajā pusē, kuru var redzēt...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database