Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Nekustamie ipassumi
Kad pirkt nekustamo īpašumu ?

Tagad 27% 27% ( 5 )
Rudenī 16% 16% ( 3 )
Pēc gada 16% 16% ( 3 )
Labāk vēl vienu GTV 38% 38% ( 7 )

Balsis pavisam : 18
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Nekustamie ipassumi 
Nu tā gudrā jaunatne
Jautājums !!!!!
Kas tuvākajos 3-10 gados Latvijā notiks ar banku %, inflāciju, un nekustamo īpašumu cenām ????
Kad pirkt tagad , rudenī, pēc gada ?
Tikai nevajag mākleru un banku speciālistu oficiālos viedokļus, tie jau gadu stāsta cik viss labi, bet cenas krīt un krīt, neviens neko nepārk u.t.t.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja tiešām atcels 10% pirmo iemaksu, tad jau tas tirgus atkal sakustēsies, bet to ka cenas ievērojami varētu celties, neticu, ja nu vienīgi nedaudz... tas mans viedoklis.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nobalsoju par veel vienu gtv aiwa
Shinii jautaajumaa esu pulniigs profaans. Manaa uztveree, ir jumts, ir labi, nav jumts, ir alfa  Very Happy
Atstaajam taalaako spamo cilvekiem kas ko saprot no nekustamaa...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
piekrītu AMV, taču subjktivais viedoklis liek domāt ka ne ātrāk par rudeni. no citas puses - piemēram Īrijā arī nekur tās cenas itkā nav kritušās, lai gan pirms kāda laika kāpa tikpat strauji kā pie mums. nu hvz. ja var izdabūt atlaidi vismaz 20-25% no cenas maksimuma, tad gan jau ka pirkums būs labs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
25 % no normālas mājas, normālā vietā jau ir 50 000 LS


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kādā nolūkā tiek pirkts, ja tīri uzvārīties, tad, protams, tas labākais laiks uj kur sen jau ir pagājis, ja vienkārši gribās un nav kur likt naudu, tad laikam GTV sanāk lētāk, jo jebkurš īpašums prasa zināmus izdevumus un ja tie pārsniedz iegūtos ienākumus, tad ir  pmd
Bet ja ir vajadzība vai sirdsbalss kliedz pēc jaunas pirtiņas, sapņu mājas, dzīvokļa sev, tad laikam nav nozīmes - jāatrod tik īstais un jāņem ciet  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
katrs gadījums jau ir indivuduāls, bet pieņemu ka dzīvokļu tirgū tie 25% knapi atspoguļo piemēram 2006. gada cenu kāpumu..

Palūko www.lzti.lv - skatoties kas tur un par cik parādās 2. un 3. izsolēs, un kādas ir hipotēkas pirms tam ņemtas, varbūt rodas vēl kāds priekšstats!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es , protams nepretendeeju uz paaraak autoritaatiivu viedokli, bet es pirktu tagad, jo
1. driiz atcels 10% iemaksu un cenas vairs nesamazinaasies, kaa sobriid
2. inflaacija noeed padsmit % no naudas katru gadu neatkariigi ne no kaa
3. mums ir jaauztraucas par iespeejamo Ls devalvaaciju. kaut arii LB to varbuut noturees tuvaakos gadus, tomeer paarejot uz Eiro muus noteikti pamatiigi apzags, tak visi atceraas, kaa tas notika vaacijaa, francijaa un citur.

bet iisteniibaa nopirkt jaunu gtv arii nav slikta doma un pvz tos iipasumus!!!


_________________
Edgars
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
normāli cilvēki sen jau ir visu nopirkuši....tāpēc te ne par ko nebalsoju..labāk pie svētdienas vakara..pēc laba barbekjū...iezert graķīti!priekā!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man vispirms jaapdziivo n-tie kvadraati, kas man ir, taadelj balsoju par jaunu gtv Smile 10% atcels, ja buus interese, bet interese jau ir - kaa nekaa hansa ieteikusi atcelt. eniivej - es pirktu tagad, nevis gaiditu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja ir labs dīls, tad var ņemt tagad. (Piemēram kāds draugs rads, paziņa tirgo par labu, ciparu utt)

Ja tā ir par 55 eiro metrā zeme Ķekavā vai karkasene par 140 kLs Olainē - gaidam rudeni Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
man vispirms jaapdziivo n-tie kvadraati, kas man ir, taadelj balsoju par jaunu gtv Smile 10% atcels, ja buus interese, bet interese jau ir - kaa nekaa hansa ieteikusi atcelt. eniivej - es pirktu tagad, nevis gaiditu.


Nevis Hansa, bet LB prezidents Rimšēvičs


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vajadzēja 1 miljonu kaut kā t.i. USD vai latu 1990. gadā. Tagad viss sen jau ir  45


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man liekas, ka veel nav iistais briidis. Lai nokriitaas veel mazliet. Tas, ka shobriid neko neviens nepeerk, ir diezgan skaidrs. Taa ka shai zinjaa jebkuram paardeveejam vajadzeetu buchot kurpi pirmajam, kas kaut ar maajienu liek maniit par veelmi iegaadaaties kaut dziivojamo vagoninju... Bet man kaut kaa ir sajuuta, ka tas ir tikai saakums Wink
Katraa gadiijumaa nekustamais laikam veel joprojaam ir viens no labaakajiem investiiciju veidiem.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
To 10% atcelšana tāpat neko nemainīs. Paņemam par piemēru kaut vai to pašu Igauniju, kur nav ne pirmās iemaksas un nevajag nekādas izziņas un tirgus tāpat ir 0. Tā situācija jau sen bija nobriedusi un tas tikai nedaudz paātrināja to pasākumu. Domāju ka cenām vēl vajadzētu kristies par kādiem 20-30% un tad lēnām sāksies tirgus stabilizācija.

Katrā ziņā tagad gan bankas, gan valdība darīs visu lai tirgu atdzīvinātu, jo gan vieniem, gan otriem deg pakaļa. Bankām ir uzlikti nereāli plāni, kuri nepildās un valdībai budžetā ir diezgan pamatīgs deficīts. Nesen no politikai tuvu stāvošiem cilvēkiem dzirdēju, ka inflācija plānojās līdz pat 30%, kas nav nemaz tik nereāli, ņemot vērā ka gāze vien jau tuvākajā laikā sadārdzināsies par 70%.

Iesaku tagad nogaidīt, ja ir uzkrājumi, tad labāk viņus pataupīt, jo gaidāmi vēl grūtāki laiki.


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database