Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Lietots sajuga grozs uz 155 FL 2,0TS-16V
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Lietots sajuga grozs uz 155 FL 2,0TS-16V 
...kaadam shkjuniitii nemetajas ?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Lietots sajuga grozs uz 155 FL 2,0TS-16V 
ega rakstīja:
...kaadam shkjuniitii nemetajas ?


26357767 - Inārs Uzzvani un uzjautā. Atrodas Valmieras pusē. Pagalmā pārītis ar 155-tām mētājas. Varbūt ir arī grozs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
no 164 neder?..varbūt patiešām vēl mētājas....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man ar var sagatavot kaadu kaudziiti ar 155 1.8TS sajuuga daljaam!  Laughing


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Karoč,biju aizlaidis 2dien pie Laimja uz LT pēc MAFa.Viss baigi forši,mafu dabuju,oriģinālo Bosch,par nieka 100eur.Laimis pat palīdzēja nomainīt utt.,nu un pie viena arī bik papļāpājāk kas un kā.Šamais man pastāstija kā varot bik un pa lēto to v6 padarīt jaudīgāku un likt šamam vieglāk elpot-vajagot nomainīt pret lielāka diametra ieplūdes koektora tās hromētās caurules.Efekts esot manāmi jūtams.nu un protams pie viņa šīs caurules ir iegādājamaspar ~10eur gb.Nu tad vēl šis teica ka šitie v6 esot baigi labie motorīši,šim 2gab stāvot jau 2 gadi un nevienam nevajagot,esot arī iz doto brīdi 2gab 2.0lTS motori un VĒL!!!!! esot uz izjaukšanu GTA SW:!:  Exclamation  Exclamation Viss,cik es sapratu ir  yo tik vot stūre nepareizajā pusē.

ta vēl šis stāstija ka esot sev uzbūvējis sev 164 ar 3.0l+TURBO.Rezultātsuz senda esot bijis-350ZS.Trešajā izbrauciena mēģinājumā sajūgs esot zibenīgā ātrumā izbeidzies.Tagad Meistarojot iekšā keramisko sajūgu. Tādi lūk jaunumi.


Tagad kad nomainiju MAFu auto griežas vienkāši nejēgā,brīžiem pat sametās biku bail,salīdzinot ar veco 1.8l Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy un degvielas patēriņš ar ir reāli samazinājies Very Happy


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man jau likaas aizdomiigi, ka esi paarkaapis no 1.8 uz 2.5, bet nekaadu baigo sajuusmu nejutu. kaut gan vajadzeetu buut Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
man jau likaas aizdomiigi, ka esi paarkaapis no 1.8 uz 2.5, bet nekaadu baigo sajuusmu nejutu. kaut gan vajadzeetu buut Wink



Jā,jā.Sākumā nevarēju saprast.Nu itkā griezās feini utt,bet kautkā man likās ka tam motorītim vainu kautko grūž iekšā pa daudz,vai pa maz un ta vēl sāka parādīties raksturīgā MAFa miršanas pazīmes.Bet nu tagad ir viens liels  love  love  love  love  45  45


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu a sajuugs tika pasuutiits jauns - pilnais komplekts by Sachs (grozs, gultnis, disks) 130Ls   Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database