Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
parēķināju !!!!!!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nav jaaskaita cik naudas aiziet par patiikamaam lietaam!


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Uzrakstīšu, ko arba reiz teica - vis neekonomiskāk šai pasaulē ir pirkt paiku un to ēst.
Nopērc steiku, apēd, bet kad iznāks ārā - nevienam vairs nepārdosi... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: parēķināju !!!!!! 
166 vajadzeetu buut manai visekonomiskaakajai Alfai...

gada nobraucu 45k km
1500ls vertibas kritums (min)
3800 ls degviela
300 ls KASKO apdrošināšana
100 Ls OCTA
ap 2000 Ls remontos
500 ls riepas 2 komplekti
100 Ls mazgāšana  3 Ls 30 x gadā
200Ls stabili stāvvietās Rīgas ielās, TA + ceļa nodevas

_______
8500ls vai 0.19ls uz km


nu re, taa ar ir, pa ekonomisko Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet visvairaak var ieekonomeet skrienot pakalj taksim  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tad dakteros aiziet baigais kapitaals  horse


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oi, jopcik, kļūdījos,
~2500 benzīnam ir litri, nevis lati, značit es ir lielāks ieguvējs, kā elbee ar savu 166  Laughing

Bet par remontiem-
Es nekad neesmu domājis tā- nu i nafig šito štruntu taisīt, tāpat pēc gada pirks citu mašīnu.
Braucu tagad, tātad remontēju tagad (iespēju robežās), un "jo vēlāk citu sev nopirkšu, jo jaunāku tad dabūšu"
Ja es būtu braucis tos septiņus gadus, remontējot pēc iespējas retāk un lētāk, man būtu kauns to mašīnu mēģināt kādam notirgot. A tagad mašīna ir tik veca (un mīļa), ka pārdot žēl par to summu, ko varētu par viņu dabūt.
Būs jātaisa garāža vairākām mašīnām.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jūs tā arī ne1 neiegremdējāties manā aprēķinā. Neutral
Pilna servisa līzings (kas pilnīgi noteikti nozīmē pārmaksu pakalpojuma sniedzējam), braucot ar JAUNU (skaistu, ekoloģisku, drošu) mašīnu taisa ~ 0,22 Ls/km.
Jums te vidēji sanāk ~ 0,19 Ls/km.

Vai tie 3 santīmi ir vērti, lai pi$tu savu laiku un enerģiju ar plīsušām zobsiksnām un pilošiem motoriem ?

Veči, dariet kā Arba - nopērciet pakaļas pārvietotāju, taisiet biznesu (vai bērnus fuck ) un kad dzīve sakārtojas - sagādājiet sev īstu raritāti, ko 2X gadā atrādīt stila cienītājiem

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja vien taas raritaates vareetu nopirkt par paaris kiloeiraam... Ja vien buutu laika, speeka, naudas un veelmes fuck ar 2 auto... Manaa gadiijumaa, vismaz pagaidaam, tiek lietots 1 ikdienas dampis, kuram (tfutfutfu) nekas nepil, zobsiksna turaas utt. Un kursh sniedz gana daudz prieka un fana. Shai zinjaa juutos nopircis gandriiz ideaalu auto yo


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:

Vai tie 3 santīmi ir vērti, lai pi$tu savu laiku un enerģiju ar plīsušām zobsiksnām un pilošiem motoriem ?

Manā gadījumā tie 3 santīmi uz kilometru ir nieka 900 lati gadā, zobsiksna nekad nav plīsusi, motors nepil, mašīna septiņu gadu laikā ir lietota katru dienu, izņemot vienreiz uz nedēļu atstāta servisā lai sataisītu sabuktētas durvis un pakaļspārnu, vienreiz uz nedēļu, lai nomainītu jumtu pēc tā salocīšanas ar vellapēdu. kopsummā varbūt reizi gadā sanāk atstāt servisā pa nakti.
Vairāk nervus bendē gadījumi, kad rīta štoperī bendža beidas. Bet tādiem gadījumiem lieti noder pilna kanniņa vai vismaz trose bažādzniekā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arbam tak pakaljpaarvietotajs izmaksa tos 40 sanjus. 2x vairaak kaa vecs itaalju limuzins. un pie normaala noskreejiena tam paarvietotaajam taapat ir jaasaak mainiit riepas, gultnji, elljas, siksnas, tikai pie diilera un pa daargo. un kad 2 gados tiek noruleeti 100k km un garantija tikko kaa beigusies, nojuuk stuures reika, kaada sprausla un veel kaada bosch detalja. un gatavs! visa taa matemaatika buus kakjiem.

var braukt ar avensi, bet dodu zobu, ka jebkursh no sheit esoshajiem avensi speej raksturot ar vienu smailiju mozaika


veel lieta pret jaunu un daargu mashiinu. maza neuzmaniiba, izraavi kaut kur zem STOP, raznesi to bundzhu lupataas, pie viena noshkjiljot veel kaadu satiksmes daliibnieku. KASKO atsaka, esi paraadaa bankai normaalu ciparu, iekjiilaa dziivokli, paardod nieri, meklee galvotaaju.. un peec paaris meneshiem superbingo, tavs OCTA apdroshinaataajs piesuuta regresu par to otro mashiinu. paardot otru nieri un iekjiilaa vacmaates pansionaata numurinju Sad

maigaakaa variantaa KASKO maksaa, regresa nav. par 6 meeneshus vecu Lexus GS300, kas njemts lizingaa ar 10% iemaksu vai 5k euro (no 50k), pusgadu maksaaji, kopaa ar pakopeem, signalizacijaam, kasko utt. esi izteereejis vismaz 10iku, bet esi joprojam paraadaa bankai 43k euro. apdroshinaataajs saka- nu, veciit, pusgadiigi lexusi nevienam nah nav vajadziigi, valstii kriize, taads maksa labi ja 40k euro. atnjem 10% pashrisku, paliek 36k. taatad:

saakumaa bija 10k euro
tagad ir - 7k euro

kopumaa ieberziens uz 17 shtukaam. uz liidzenas vietas. buutu nopircis 7 gadiigu 156, bish paremonteejis un braukaajis beedu nezinadams. iipashi, ja noskreejieni ir nelieli.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Apmeeram shaadu apreekinu rezultaataa es nopirku nevis jaunu 159, bet "vecu" GTA Twisted Evil
Jauna auto iegaadei redzu tikai 2 iemeslus:
1) man ir pats jaunaakais modelis uz to briidi
2) es vismaz garantijas laikaa varu sameeraa preciizi prognozeet tekoshos izdevumus
Kaa redzams, tad lielos vilcienos nekaada reaali pieraadaama Ls/km ekonomija sheit nespiid. Pieskaitam veel veertiibas kritumu... 156SW sarekinaaju, ka veertiibas kritums + casco utml. meesli, bet neieskaitot liizinga maksaajumus, "ienes" man ~1000EUR meenesii... ar miinusziimi 45 GTA izmaksas salidzinoshi ir nieciigas. Kaut vai taadeelj, ka veertiibas krituma praktiski nav. Un neviens mani nespiezh doties pie diilera uz daargajaam apkopeem.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es iespēju gadījumā dīleri ar savu dārgo servisu sūtu na...j smokin


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
JA mašīnā gadā ieliek 2000 remontos un viņa zaudē vērtībā 1500, tas jau ir jauna līzinga maksājums Smile
JA elbe ar 166 būtu nobraucis 15 000, kā es, izmaksas arī būtu 0,40 ls uz km SmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man liekas, ka pie 15k gadaa braukt ar personisko auto ir klajsh nepraats Rolling Eyes


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja nav jābraukā daudz apkārt, tad normāls nobraukums. Es gadā arī nenobraucu vairāk par 20k km. Tas ir darbadienās uz darbu un pusdienās un brīvdienās uz laukiem.


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database