Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
parēķināju !!!!!!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Man liekas, ka pie 15k gadaa braukt ar personisko auto ir klajsh nepraats Rolling Eyes


darbs-mājas ir 5km, tātad 10km dienā, vai 200km mēnesī, ja nenovirsos no kursa. kopā ar nedēļas nogalēm sanāk ap 700-1000km mēnesī. auto lietoju katru dienu.

taksis darbdienās un nomas auto nedēļas nogalēs? paldies - nē.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaads taksis?! Autobuss! Vasaraa - mopeeds (motocikls). Tas tachu ir aarpraats - ar nobraukumu 10km dienaa lietot personisko auto, paarsvaraa paarvietojoties tajaa vienam pasham c


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Kaads taksis?! Autobuss! Vasaraa - mopeeds (motocikls). Tas tachu ir aarpraats - ar nobraukumu 10km dienaa lietot personisko auto, paarsvaraa paarvietojoties tajaa vienam pasham c

Un ja Tev darbā jāierodas daudzmaz zolīdā ancukā, arī brauksi ar mopēdu vai sabtransu? Es laikam - nē. Smile Bet līdzīgā variantā kā MartinsT minēja, pa vasaru tomēr jāmēģina izvēlēties pedāļoto braucamo. Tie korķi tik un tā nosit apetīti..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sanjurcam tos apreekjinus un noraujam podaa, jo hobiju izmaksas neskaita. ja jau mashiinas mums nebuutu hobijs, brauktu visi ar jauniem geciem, daciiteem vai treshajiem golfiem diizeljiem. un ta tik vareetu skaitiit, kas ir mazaak santiimu uz km- jauna daciite vai vecs treshais golfs Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
altez rakstīja:
Oga rakstīja:
Kaads taksis?! Autobuss! Vasaraa - mopeeds (motocikls). Tas tachu ir aarpraats - ar nobraukumu 10km dienaa lietot personisko auto, paarsvaraa paarvietojoties tajaa vienam pasham c

Un ja Tev darbā jāierodas daudzmaz zolīdā ancukā, arī brauksi ar mopēdu vai sabtransu? Es laikam - nē. Smile Bet līdzīgā variantā kā MartinsT minēja, pa vasaru tomēr jāmēģina izvēlēties pedāļoto braucamo. Tie korķi tik un tā nosit apetīti..


Pedāļotais = slapja mugura un smirdīga padusīte. Pie klienta pa pilsētu var aizbraukt arī uzvalkā uz mazā motobrāļa. Vai ar taxi, ja līst (snieg). Un, ja dzīvojam ārpilsētā, tad ancuku turam darbā. Atbraucam, pārģērbjamies un gatavs! Vispār, cik daudzi, ja neskaita bankas klerkus utml., mūsdienās uz darbu iet uzvalkā?


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
sanjurcam tos apreekjinus un noraujam podaa, jo hobiju izmaksas neskaita. ja jau mashiinas mums nebuutu hobijs, brauktu visi ar jauniem geciem, daciiteem vai treshajiem golfiem diizeljiem. un ta tik vareetu skaitiit, kas ir mazaak santiimu uz km- jauna daciite vai vecs treshais golfs Wink


Tieši tā. super


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
156 man sanāca mēnesī 70 par diesel, 120 par līzi, 100 par uzturēšanu labā stāvoklī, 25 Kasko un octa - 315 lati plus vērtības kritums 60 lati.

accord - 200 līze un kasko, 95/98e - 100, remonti k-kas ap 15 mēnesī.

Tas pats vien sanāk. Tikai auto dārgāks un jaunāks.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mazajam sarkanajam man bail rēķināt.
Nobraukti kādi 600 km , katrs izmaksājis - da jobtv.... m.....   aiwa


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Very Happy tur ir cits apreekjins - ls/bauda Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Very Happy tur ir cits apreekjins - ls/bauda Smile


Ls ar baudu tērēt... Wink



Pēdējoreiz rediģējis palaidniex Thu May 22, 2008 4:04 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
JA mašīnā gadā ieliek 2000 remontos un viņa zaudē vērtībā 1500, tas jau ir jauna līzinga maksājums Smile
JA elbe ar 166 būtu nobraucis 15 000, kā es, izmaksas arī būtu 0,40 ls uz km SmileSmile



padzeeru kafiju, padomaaju. 2000 + 500 riepas vietaa es vareeju izteereet... hmm... latus 500 max. un taa mashiina joprojaam brauktu, buutu labaa tehniskaa staavoklii un vizuali izskatiitos tieshi taapat, mazliet shuupotu dupsi, panelii degtu visaadas lampinjas, nestraadaatu signalizaacija un centralaa atsleega, varbuut motors iisti labi neietu un tereetu par kaadiem 0.5l vairaak degvielas Wink tad tas buutu nieka 14 santiimi. tik maz kaadam vispaar bija?  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dziivnieks! Kaa liidz kam taadam vispaar aizdomaajies? shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Dziivnieks! Kaa liidz kam taadam vispaar aizdomaajies? shura

Brauc ar depresīvo..  Razz


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
arba rakstīja:
JA mašīnā gadā ieliek 2000 remontos un viņa zaudē vērtībā 1500, tas jau ir jauna līzinga maksājums Smile
JA elbe ar 166 būtu nobraucis 15 000, kā es, izmaksas arī būtu 0,40 ls uz km SmileSmile



padzeeru kafiju, padomaaju. 2000 + 500 riepas vietaa es vareeju izteereet... hmm... latus 500 max. un taa mashiina joprojaam brauktu, buutu labaa tehniskaa staavoklii un vizuali izskatiitos tieshi taapat, mazliet shuupotu dupsi, panelii degtu visaadas lampinjas, nestraadaatu signalizaacija un centralaa atsleega, varbuut motors iisti labi neietu un tereetu par kaadiem 0.5l vairaak degvielas Wink tad tas buutu nieka 14 santiimi. tik maz kaadam vispaar bija?  Laughing


Un tirgot mierīgi varētu par tieši tādu pašu ciparu un neviens viņu tieši tāpat nepirktu... Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
altez rakstīja:
Oga rakstīja:
Kaads taksis?! Autobuss! Vasaraa - mopeeds (motocikls). Tas tachu ir aarpraats - ar nobraukumu 10km dienaa lietot personisko auto, paarsvaraa paarvietojoties tajaa vienam pasham c

Un ja Tev darbā jāierodas daudzmaz zolīdā ancukā, arī brauksi ar mopēdu vai sabtransu? Es laikam - nē. Smile Bet līdzīgā variantā kā MartinsT minēja, pa vasaru tomēr jāmēģina izvēlēties pedāļoto braucamo. Tie korķi tik un tā nosit apetīti..


Pedāļotais = slapja mugura un smirdīga padusīte. Pie klienta pa pilsētu var aizbraukt arī uzvalkā uz mazā motobrāļa. Vai ar taxi, ja līst (snieg). Un, ja dzīvojam ārpilsētā, tad ancuku turam darbā. Atbraucam, pārģērbjamies un gatavs! Vispār, cik daudzi, ja neskaita bankas klerkus utml., mūsdienās uz darbu iet uzvalkā?


nav gan tik traki... Kopenhaagenaa katru dienu redzeeju desmitiem dzhekus uzvalkaa un uz ritenja minam un meitenes/sievietes (nepaarbaudiiju) sapuceejushaas minaas ka prieks... protams balles kleitaa nepabraukt, bet tiiri ikdienaa nekaada avina... 9arii lietuu un aukstumaa) kr4 tie daanji ir dulli


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database