Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
156 ar 2,5 V6 uz pārdošanu
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dabiigi. Nav tur ko chammaaties, arba! Jaadodaas tak uz to Vaaciju peec shitaa:
http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=3120687&id=gfpm3e14zvc&source=as24_inseratsg_detail_ueberschrift

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Dabiigi. Nav tur ko chammaaties, arba! Jaadodaas tak uz to Vaaciju peec shitaa:
http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=3120687&id=gfpm3e14zvc&source=as24_inseratsg_detail_ueberschrift


es ar par shitaadu balsoju. pa ziemu noved liidz pilniibai, un naakamvasar saulainaas dienaas var smuki ripinaaties Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ir jau veel varianti... Wink
http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=3321940&id=q1desavfrwa&source=as24_inseratsg_detail_ueberschrift

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
VArētu oktobrī tādu nedēļas pasākumu noorganizēt - braucienu pa rudens lapu Eiropu pēc antīkas Alfas


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu pa celjam uz Milaanu var izgriezt liikuminju pa Veco Mauku (c) Napoleon Bonaparte Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cena tiek samazināta līdz 5000 eur.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tā kā ir pienācis brīdis, kad mašīnai atkal nedaudz roja jāpieliek (kaut kas klabinās braucot pa bruģi pie priekšējā riteņa vadītāja pusē, jāveic apkope priekš ziemas un jāpaskatās, vai vēl kas pēdējos pāris mēnešos nav sācis uzdot cīņu ar Latvijas ceļiem) izdomāju, ka, ja esošajā stāvoklī kāds šo četrriteņu kaislību tuvāko desmit dienu laikā ir gatavs paņemt, par eur 3999, esmu gatavs atdot. Līdzi, protams, nāk kaut kādas ziemenes, gumijas un auduma paklājiņi Smile un varbūt vēl kāda mazvērtīgā, bet noderīgā draza. Ja ne - došu uz apkopi un turpmāk stūķēšu ratus šajā bagāžniekā  Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prusaks rakstīja:
Tā kā ir pienācis brīdis, kad mašīnai atkal nedaudz roja jāpieliek (kaut kas klabinās braucot pa bruģi pie priekšējā riteņa vadītāja pusē, jāveic apkope priekš ziemas un jāpaskatās, vai vēl kas pēdējos pāris mēnešos nav sācis uzdot cīņu ar Latvijas ceļiem) izdomāju, ka, ja esošajā stāvoklī kāds šo četrriteņu kaislību tuvāko desmit dienu laikā ir gatavs paņemt, par eur 3999, esmu gatavs atdot. Līdzi, protams, nāk kaut kādas ziemenes, gumijas un auduma paklājiņi Smile un varbūt vēl kāda mazvērtīgā, bet noderīgā draza. Ja ne - došu uz apkopi un turpmāk stūķēšu ratus šajā bagāžniekā  Mr. Green

Klau, a tev neviens neko vai kā? nezvana, nebrauc skatīties, neievērtē labo stāvokli un tā. Jautāju tāpēc, ka tādu pašu melnu pārdodu, ceņņiks man protams ierubīts kosmoss salīdzinoši, nu un dabiski nekādas intereses pagaidām. kādas nepilnas 2 ned gan tikai pagājušas...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu taa ir ar taam Alfaam Smile Man arii kexi chota nezvana. Viens gan uzzvaniija, draudeeja braukt skatiities, bet izgaisa Very Happy Mozh jaaieliek sludeklii cena par "maizi bez desas"?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu es jau nu gan zinot visas štučkas ņemtu labu 156-to par 4K eur, nu ja ir pierādījumi, ka viss tur labi daudzmaz. "tikko no vācijas" gan nu i nah...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
puremorning rakstīja:
Nu es jau nu gan zinot visas štučkas ņemtu labu 156-to par 4K eur, nu ja ir pierādījumi, ka viss tur labi daudzmaz. "tikko no vācijas" gan nu i nah...


Visi šitā grib pa lēto paņemt labu 156, bet pēc tam ar viņu pi...ies un teiksim ieguldīt 1 gada laikā ~2000Eur, nevis saspringt un paņemt uzreiz pa 6000Eur Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MF rakstīja:
puremorning rakstīja:
Nu es jau nu gan zinot visas štučkas ņemtu labu 156-to par 4K eur, nu ja ir pierādījumi, ka viss tur labi daudzmaz. "tikko no vācijas" gan nu i nah...


Visi šitā grib pa lēto paņemt labu 156, bet pēc tam ar viņu pi...ies un teiksim ieguldīt 1 gada laikā ~2000Eur, nevis saspringt un paņemt uzreiz pa 6000Eur Cool


un arii ieguldiit ~2000eur shura grozies kaa gribi, bet 2 eur ir daudz maz reals un prognozejams cipars Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ir jau bijuši interesenti - viena dāma un viens kungs. Kungs ap 20 un mazliet teica, ka viss patiikot, tikai ne akmentiņu uzsistie punktiņi krāsā priekšā (īsāk sakot cilvēks, kuram mašīna patiesībā interesēja tikai kā dizaina elements, pat neizbrauca), un dāma, kurai viss ļoti patika un kura solīja atzvanīt (nu jau zvana gandrīz mēnesi)  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prusaks rakstīja:
Ir jau bijuši interesenti - viena dāma un viens kungs. Kungs ap 20 un mazliet teica, ka viss patiikot, tikai ne akmentiņu uzsistie punktiņi krāsā priekšā (īsāk sakot cilvēks, kuram mašīna patiesībā interesēja tikai kā dizaina elements, pat neizbrauca), un dāma, kurai viss ļoti patika un kura solīja atzvanīt (nu jau zvana gandrīz mēnesi)  Laughing

taa jau normaala paraadiiba Laughing  kad es tirgoju saveejo 740,tad ar bija kaadi triis zvani,peedeejais tad arii pakjeera Razz  vairaak taa arii nevienu nesaistija shis tautas auto Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nebūšu oriģināls, jo te jau kāds reiz teica - tagad pārdot jebkādu lietotu auto ir nereāli par pareizo cenu. Dempings. Jo visi ar galvu domājošie ņem jaunu da jebkādu un līzingā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database