Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Drošas braukšanas poligons
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un tu tieshaam tici, ka vinji tai poligonaa uzmodelees tieshi to situaaciju, kas gadiisies tev?  056


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Un tu tieshaam tici, ka vinji tai poligonaa uzmodelees tieshi to situaaciju, kas gadiisies tev?  056


nu ne takš, bet kādu nojausmu jau tas dod. iespējams, ka esi tik advancēts, ka nekas vairs neprasās, bet es labprāt izmantotu iespējas kko vēl apgūt, ja tik varu atļauties.
btw mācoties reizrēķinu jau arī tikai iemācies formulas un kā tās pielietot, nevis iezubri visus iespējamos ciparus un rezultātus.  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es tak saku, ka svariigi ir paziit sajuutu. iipashi jau ar visaam taam muusdienu vdc un dsc, ar kuraam ikdienaa normaali braucot cilveeks pierod, ka mashiina vienmeer ir ideaalaa sakjeree ar celju Wink

svariigi ir zinaat, kas notiek, ja izstumj purnu. zinaat un paziit. un automaatiski atlaist gaazes pedaali un stuuri nevis mochiit griidaa un griest stuurii veel c

tieshi taapat ar pakalju. nesaakt spiegt, sist pa bremzhu, miit griidaa vai ko nu veel taados briizhos dara shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
es tak saku, ka svariigi ir paziit sajuutu. iipashi jau ar visaam taam muusdienu vdc un dsc, ar kuraam ikdienaa normaali braucot cilveeks pierod, ka mashiina vienmeer ir ideaalaa sakjeree ar celju Wink

svariigi ir zinaat, kas notiek, ja izstumj purnu. zinaat un paziit. un automaatiski atlaist gaazes pedaali un stuuri nevis mochiit griidaa un griest stuurii veel c

tieshi taapat ar pakalju. nesaakt spiegt, sist pa bremzhu, miit griidaa vai ko nu veel taados briizhos dara shura


visvienkāršākais veids kā atgūt saķēri esot izspiest sajūgu...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
elbee rakstīja:
es tak saku, ka svariigi ir paziit sajuutu. iipashi jau ar visaam taam muusdienu vdc un dsc, ar kuraam ikdienaa normaali braucot cilveeks pierod, ka mashiina vienmeer ir ideaalaa sakjeree ar celju Wink

svariigi ir zinaat, kas notiek, ja izstumj purnu. zinaat un paziit. un automaatiski atlaist gaazes pedaali un stuuri nevis mochiit griidaa un griest stuurii veel c

tieshi taapat ar pakalju. nesaakt spiegt, sist pa bremzhu, miit griidaa vai ko nu veel taados briizhos dara shura


visvienkāršākais veids kā atgūt saķēri esot izspiest sajūgu...


man patīk, ka tu saki "esot" tb. tev arī nav gadījies izmēģināt?
ā, un btw man tajā avārijā nācās būt pie automāta stūres - ko tad?  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu hvz Smile Man taas situaacijas ir laikam bijushas visvisaadas. Un muusdienu mashiinaas ir visi tie asr, vdc, pmd, smp uttuc. Un kljuust arvien advanceetaaki. Liidz ar to es neredzu ne mazaakaa iemesla iedziit muguras smadzenees lietas, kas nekad netiks pielietotas dziivee. Aiziet uz paaris paukoshanas nodarbiibaam un nekad muuzhaa peec tam nevicinaat zobenu...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nu hvz Smile Man taas situaacijas ir laikam bijushas visvisaadas. Un muusdienu mashiinaas ir visi tie asr, vdc, pmd, smp uttuc. Un kljuust arvien advanceetaaki.


ar shiem es izmeegjinaajos gan taa gan shitaa. un kaa jau man agraak likaas, noraut mashiinu ar visam shiim sisteemaam ir gruuti, bet ja tomeer izdodas (alpu serpentinaa man gadiijaas ar 166 pilniigi nejaushi), taas sisteemas vairs nepaliidz. un nepaliidz taapeec, ka vinjas operee tikai ar bremzi un gaazi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
visvienkāršākais veids kā atgūt saķēri esot izspiest sajūgu...


es, protams, neesmu nekaads spechuks, bet man liekas, ka efektiivaak ir vienkaarshi atlaist gaazi. pie nosaciijuma, ka paarnesums ir zems, motors paspees veel drusku sabremzeet. kristiskaa situacijaa arii tam var buut noziime. un personiigi man psihologjiski nepatiik vadiit nevadaamu mashiinu, taadu, ar izspiestu sajuugu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Teorijaa sajuugs ir vislabaakais, jaa. Bet pameegini to dabuut instinktu liimenii naac
Nu principaa jau man pofig. Kaut kaa jau tam poligonam ir sevi jaaatpelna Wink Es tik par to, ka "drosha" braukshana muusdienaas ir pilnigi cits jeedziens. Brauc un viss. Ja tu to auto provocee kalnu serpantiinaa - pats vainiigs Razz Normaalos ikdienas apstaakljos, ikdienishki braucot, nekur nekas nesliid. hmm


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Teorijaa sajuugs ir vislabaakais, jaa. Bet pameegini to dabuut instinktu liimenii naac
Nu principaa jau man pofig. Kaut kaa jau tam poligonam ir sevi jaaatpelna Wink Es tik par to, ka "drosha" braukshana muusdienaas ir pilnigi cits jeedziens. Brauc un viss. Ja tu to auto provocee kalnu serpantiinaa - pats vainiigs Razz Normaalos ikdienas apstaakljos, ikdienishki braucot, nekur nekas nesliid. hmm


nu nez nez...Latvijaa, ziemaa, kad pa nakti normaali izveidojas ledus uz celjiem un itkai pecpusdiena pakaisa saali, tad ir visaadi joki, nez kura tur aplii mashiinas viena pie otras graavii staveeja... un ne jau tur vinji paargalviigi brauca tajaa liikumaa, visdriizaak ka brauca tikpat aatri kaa visi citi, vienk nepaveicaas, nemaaceeja iztaisnot mashiinu, kaa elbee saka- nepazina to sajuutu... kaut gan man liekas ka uz tiira ledus ja sasliid tad ir chau- jaiekrampeejas stuuree un jaaizbauda sliideeshana, neko citu nepadariisi, bezceriigi...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es ar savu neko uz ledus pakrāmēt nevaru, lampiņas mirgo, signāli pīkst, gāze nespiežas, stūre negriežas, u.t.t. Vienīgā iespēja ziemā - lēnām braukt un ļaut tam durikam pašam visu darīt Smile
Saruna jums svietā iebraukusi, jebkuras mācības ir labas, īpaši ja vēl pašam patīk.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
palaidniex rakstīja:
visvienkāršākais veids kā atgūt saķēri esot izspiest sajūgu...


es, protams, neesmu nekaads spechuks, bet man liekas, ka efektiivaak ir vienkaarshi atlaist gaazi. pie nosaciijuma, ka paarnesums ir zems, motors paspees veel drusku sabremzeet. kristiskaa situacijaa arii tam var buut noziime. un personiigi man psihologjiski nepatiik vadiit nevadaamu mashiinu, taadu, ar izspiestu sajuugu Wink


Uz ledus zemāks pārnesums un atlaista gāze var pilnīgi noraut to saķeri, jo ledus nebūs tā virsma, kas panāks pietiekamu berzi, lai riteņiem būtu pietiekama saķere bremzēt mašīnu ar to dzinēju...

Ja runājam par automātiem, tad tam atlaista gāze vairumā gadījumu nozīmē brīvgaitu, kas ir vienlīdzīgi ar izspiestu sajūgu. Grūtāk ir pusautomnātiem, par to esmu aizdomājies, ko darī, jo selespeed's ir pusautomāts...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
piekritishu Arbas pedejam teikumam.

Es ari kadu laiku atpakal pameginaju sho trasiti, likas tiri neko. Kaut gan beigas nebija tadas sajusmas ka Elbee te apraksta (tas laikam delj ta ka nebraucu ar dupspiedzinjas auto), bet kopejais iespaids bija pozitivs. Protams dargs un ta, bet pozitivs.
Ar priekspiedzinjas auto lielako prieku guvu tieshi taja no kalna nobrauciena un likuma iznemsana, tishi sis ir ideals treninjs sajuga izspiesanai likuma sakeres atjaunosanai, ui ku tas ir gruti, pat tad ja tu speciali pie ta piedoma, bet ja kaut 1x no 10 izdodas, juties labi un tiesam spej novertet ka tas maina auto uzvedibu.

Mineta ripa gan mani baigi neaizrava, 164 ta vienkarsi nespeja samest (varbut bija jamet pa prieksejiem ritenjiem?), nezinu, bet nu nebija ne zivs ne asaka, pat ipasi provocejot ar sturi, neizdevas samesties uz tas ripas. droshi vien viss bija atkarigs no riepu augstuma un piedzinjas veida. Uz ripas ljoti jautri jutas mazauto sturetajas (kaut kadi opel un mitcu Colt), kaut kads chevrolet jeeps tai ripai parbrauca pari vispar noraustoties, viss noamortizejas uz riepam i vsjo.

bet kopejais vertejums tai trasitei ir 4.5 no 5.  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Drošas braukšanas poligons 
elbee rakstīja:
noziedoju shodien 4.50ls


????? wtf, man likās, ka tas pasākums ir DAUDZREIZ dārgaks......

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Drošas braukšanas poligons 
MartinsT rakstīja:
elbee rakstīja:
noziedoju shodien 4.50ls


????? wtf, man likās, ka tas pasākums ir DAUDZREIZ dārgaks......

10% no cenas aiziet Šlegas braukšanai...


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database