Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
2nieka pievienoshana LMT
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 2nieka pievienoshana LMT 
pilniigs offtopiks, bet izradijaas, ka LMT abonenti var paaris minuushu laikaa tikt valjaa no taas kaitinoshaas babas pljaapaam.

https://manslmt.lv/ talrunja datu sinhronizacija. un nu man visu numuri ir ar 2nieku

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee - zelta cilveeks ))) ....es jau biju gatavs kaadam samaksaat lai man tos numurus paarraksta ar 2niekiem, taads niknums paartnjeema atkal trubaa klausiities tos atgaadinaajumus...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es gan kattreiz, kad izdzirdeeju to balsi, vienmeer veesu praatu pieliku 2nieku tam numuram.
Elbee - man vajag paliidziibu tomeer ar K700i - kaut kas tur nenotiek kaa vajag Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar Nokia 6230i arī nenotiek tik smuki, kā rakstīc... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man neizdosies saglabaat veesu praatu pie katra numura, man vinji kaadi 500 gabali((

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
labi ka man no visiem kas ir telefonbukā jāzvanās ar kādiem padsmit, bet pa šiem padsmit tante arī bikiņ dovela  Evil or Very Mad  a ja garīgais vēl diez kas nav i vēl šitā savā erotiskajā balstiņā...  Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tomAss rakstīja:
man neizdosies saglabaat veesu praatu pie katra numura, man vinji kaadi 500 gabali((


Nu man arii. Bet tas jau nenoziimee, ka vajag visus uzreiz paarcelt. Turklaat Tu jau nezvani katru dienu uz visiem tiem numuriem. Dazhus nelieto GADIEM... Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Done. Ar veco sīmani s55 viss notiek.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hvz. Man vinsh kaadas 15 minuutes "veido savienojumu" un tad uzkrita uz nerva Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tos kurus gadiem nezvanu esmu sviitrojis, bet pa paarim, trijiem dienaa piespiezh man noklausiities to tentuku Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
hvz. Man vinsh kaadas 15 minuutes "veido savienojumu" un tad uzkrita uz nerva Smile


700tajam servera adresee jaanoraada ports un pie applications setting phonebook jaasavada ciparinji un tad viss notiek.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
To visu izdariiju. Nekas nenotiek  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
To visu izdariiju. Nekas nenotiek  Twisted Evil


mosh zonas nav Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sorre offtops
vislabaakais tomeer i kladiite vai bekaps ieksh pc...
a to trubas ... meedz buut visaadi...
peedeejaa laikaa ir progress noveerojams bet tomeer
(tas par lietotaaja datu "stabilitaati" telefonaa )


_________________
...Virus Alfa...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varbūt nav GPRS pieslēguma  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database