Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
2nieka pievienoshana LMT
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man ar SE750i no saakuma nesanaaca jo es contact vietaa ierakstiiju note ))) ...un veel servera adresei vajadzeeja portu pierakstiit jo atsevishkji tas nebija paredzeets

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nezinu ar mani  meitene runajas ta ka nervi tieshi preteji atslabinas " sveicinats mans izvirtushais draudzini gribu tev atgadinat ka no 1 septembra mes pariesim uz jauno (2) kamasutras lapaspusi tas bus neaizmirstami bet pagaidam pakavesimies pie tas pashas!"  Laughing


_________________
spider
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
GreyCardinal rakstīja:
nezinu ar mani  meitene runajas ta ka nervi tieshi preteji atslabinas " sveicinats mans izvirtushais draudzini gribu tev atgadinat ka no 1 septembra mes pariesim uz jauno (2) kamasutras lapaspusi tas bus neaizmirstami bet pagaidam pakavesimies pie tas pashas!"  Laughing


klau, Tu neesi gadijumā no audi-style, bmwpower, delfi vai tamlīdzīga IQ līmeņa forumiem?
 Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu tā ir sagadījies ka nē! MartinsT a kas tev kādas problēmas ar cilvekiem kam ir tšķerīgs viedoklis par tēmu!?


_________________
spider
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database