Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Aizsargpanna
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mļe, Mad šodien,kautkur iznīcināju es ar original pannu.Rīt jāzvana vīriem un jārunā kad var paņem manu bellu un apaut ar kompozīt apenītēm Laughing


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Labi, ka man stāv tērauda panna savādāk būtu kā būtu ņemot vērā manu sēdināto 156 shura  Es tik ceru, ka lūpa pavasari sagaidīs Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jēee,šodien tika uzliktas bellai jaunas kompozīt materiāla apenītes!!! RLM puiši malači,darbiņš tika paveikt mega ātri un domājams,ka kvalitatīvi.Vot tik esmu šokā par to cik tai mašīnai ir zems klīrens,afigetj.\ar veco lupatu neizskatijās TIK zems purns.Afigetj,cīgu paciņa toč stāvus nelien apakšā zemākajā vietā.Afigetj,kā es esmu braucis un riskējis.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Afigetj,cīgu paciņa toč stāvus nelien apakšā zemākajā vietā.Afigetj,kā es esmu braucis un riskējis.


Rēķinies ar to, ka tagad strīķēsi tās vietas, kurām agrāk nepieskāries. Pabraukāju ar Lienii 147 ar un bez pannas un ir tā, ka bez pannas nekur nestrīķē (ja nu vienīgi kādu augstāku sniega sanesumu), bet ar pannu strīķē  ļoti bieži. Par piemēru var minēt čaka ielu. Redz, tā pannas forma ir tāda, kas zemāko punktu padara ļoti zemu.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Лучше ударятся защитой, чем обнажды картером или ещё чем. А вообще Альфы очень низкие машины сами по себе.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu ICQ Numurs

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
DJik rakstīja:
Лучше ударятся защитой, чем обнажды картером или ещё чем. А вообще Альфы очень низкие машины сами по себе.


Es jau nesaku, ka ar pannu nevajag braukt, es tikai saku, ka tāda lieta ir, ka strīķēs biežāk nekā bez pannas un to, ka ar pannu sanāk reāli zemāka nekā bez pannas. DJik, pa cik?! 2 - 3 cm?


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo rakstīja:
vilsons rakstīja:
Afigetj,cīgu paciņa toč stāvus nelien apakšā zemākajā vietā.Afigetj,kā es esmu braucis un riskējis.


Rēķinies ar to, ka tagad strīķēsi tās vietas, kurām agrāk nepieskāries. Pabraukāju ar Lienii 147 ar un bez pannas un ir tā, ka bez pannas nekur nestrīķē (ja nu vienīgi kādu augstāku sniega sanesumu), bet ar pannu strīķē  ļoti bieži. Par piemēru var minēt čaka ielu. Redz, tā pannas forma ir tāda, kas zemāko punktu padara ļoti zemu.

A ja strīķē, tad tu jau zini ar ko.. izpūtējs vai karteris  emo


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Hindo rakstīja:
vilsons rakstīja:
Afigetj,cīgu paciņa toč stāvus nelien apakšā zemākajā vietā.Afigetj,kā es esmu braucis un riskējis.


Rēķinies ar to, ka tagad strīķēsi tās vietas, kurām agrāk nepieskāries. Pabraukāju ar Lienii 147 ar un bez pannas un ir tā, ka bez pannas nekur nestrīķē (ja nu vienīgi kādu augstāku sniega sanesumu), bet ar pannu strīķē  ļoti bieži. Par piemēru var minēt čaka ielu. Redz, tā pannas forma ir tāda, kas zemāko punktu padara ļoti zemu.

A ja strīķē, tad tu jau zini ar ko.. izpūtējs vai karteris  emo


Domā par to sniegu?


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo rakstīja:
j.k. rakstīja:
Hindo rakstīja:
vilsons rakstīja:
Afigetj,cīgu paciņa toč stāvus nelien apakšā zemākajā vietā.Afigetj,kā es esmu braucis un riskējis.


Rēķinies ar to, ka tagad strīķēsi tās vietas, kurām agrāk nepieskāries. Pabraukāju ar Lienii 147 ar un bez pannas un ir tā, ka bez pannas nekur nestrīķē (ja nu vienīgi kādu augstāku sniega sanesumu), bet ar pannu strīķē  ļoti bieži. Par piemēru var minēt čaka ielu. Redz, tā pannas forma ir tāda, kas zemāko punktu padara ļoti zemu.

A ja strīķē, tad tu jau zini ar ko.. izpūtējs vai karteris  emo


Domā par to sniegu?

Un izskalotajām bedrēm pēc atkušņa  Wink


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
aha,to ka ar jauno pannu vairāk strīķē piefiksēju jau šorīt braucot ārā no mājas pagalma.pitrmstam braucot minimāli kur ķērās,tagad visu laiku.A man poh,zinu ka i apenītes


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
manupraat juus pannotaaji esat mazliet jociigi aiwa

nu kaada jeega jau taa zemu mashiinu padariit nebraucami zemu?!? Doh! prieku sagaadaa taas hrjak hrjak apenes?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Var droši maukt pa risām un justies droši par  45  ja nu vienīgais paliek guļot uz vēdera/pannas  Doh!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
manupraat juus pannotaaji esat mazliet jociigi aiwa


Alfisti vispār ir mazliet jocīgi!  aiwa

panna rada drošības sajūtu močijot cauri peļķēm, braucot pa bedrainiem zemes ceļiem, tramvaja sliedēm utml.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...Panna IMHO rada ilūzuju, ka var braukt tur kur nevar braukt, bet vienalga tā ir laba štelle... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu nezinu gan.
- Skaties kur brauc un pārējais po. Laughing
- Ko tā panna līdzēs ja greiderists būs atstājis futbola bumbas lieluma akmeni uz ceļa?
A par mazāka izmēra kaitēkļiem es īpaši nesatraucos, jo tos VAR apbraukt vai izlaist gar ratu nevis zem kartera.
- Tramvaja sliedes? .... pērkat džipu ja jums viņas traucē. Jo ja sitat karteri tad par piekari un jūsu braukšanas stilu es nemaz negribu domāt.
- Par risām asfaltā? Nekad neesu sapratis cilvēku kas pa viņām ir spējīgs mērķtiecīgi braukt, zinot ka paša auto klirens ir 10cm  hmm un vēl jo vairāk darot to ikdienā.
- Ja sakat ka ar pannu viss ir forši un visu var "nostrīķēt(runājot par sniegu, jo ja strīķēs dubļos tad tāpat būsi dziļāpmd ) , tad manuprāt iesēšanos uz vēdera tas palielina par 150% .
- un pats galvenais TRŪKUMS mūsu off road valstī ir tas, ka ja tu to pannu regulāri nenoņem un neizmazgā (un nedod dievs kaut kur pilēs eļļa), tad tu vadāsi līdz dah...ja liekus zemes un eļļas maisījuma kilogramus.

Tas viss PROTAMS ir attiecināms uz ikdienas braukšanu un ir tikai un vienīgi mans viedoklis, nevis zinātnisks pētījums.
Par autosportu runājot, tad bez pannām mēs redzētu 3% finišējušo dalībnieku gonkas  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 10 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database