Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Vajadzīgs MAF (gaisa mērītājs) uz 10 minūtēm
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Vajadzīgs MAF (gaisa mērītājs) uz 10 minūtēm 
Lieta ir tāda, pirms 2 nedēļām sākas aizdegties ''Check Engine". Arfilā pateica, ka vainīgs bija sūkņa vārsts. Tās bija nomainīts. Kad izbraucu no servisa priekšejais gultnis nomira. Sad  Padomāju, vo blin ne vezjot. Mašīna atpakaļ uz servisu. Itkā viss ok. Bet kad braucāju prom no servisa ar samainīto gultni, tad parādījās atkal "Check Engine". Arī pamanīju ka pazuda jauda. (Pagajušreiz itkā bija savadāk). Arfilā dators parādīja ka kļuda ir MAF un akseleratorā potenciometrā. Man liekās, ka potenciometrs nav vainīgs, jo kad viņš gluchil, tad bija vispār savadāk. Un tagad kļūda parādās tikai zem slodzes. Voobschem nolēmam, ka visticāmāk MAF ir vainīgs.
Noperku jaunu MAF uz eBay par 35 ls ar piegādi. Šodien nomainīju un.... Piljat, viss palicis kā bija Mad  Mad  Mad  Es tagad nezinu ko darīt. Ir tāda doma, ka varbūt jaunais MAF ir sabojāts.

 Tāpēc jautāju, vai kāds, kam ir AR166 2,4jtd varētu man iedot savu strādājošo MAFu uz 10 minūtēm, lai varētu parliecināties, ka MAF (nav) vainīgs? Rolling Eyes  Tus viss ir noņēmams ļoti ātri un viegli. Kopā sanāks max 30 min. Būtu ļoti pateicīgs.[/i]


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ebay mafi nedarbojas, zinaatniski pieraadiits! Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vo bļin. Obradoval. Tagad man vajadzīgs MAF uz testu divas reizes vairāk. Jo mūsējām MAF cenas sākas no 70Ls. Negribētos izmest ārā vēl latus.
Btw, vai ir iespēja atgriezt naudu par mafu no eBay? Vai kam ir pierēdze?


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MAF pa 35Ls toč nestrādā... man mājās arī tāds mētājas.. strādāja jūtami sliktāk kā oriģināls (kas beigās izrādījās bez vainas).


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mans no ebay strādāja biku labāk nekā beigtais  Razz , bet tā vai tā gļukoja. Vot kad uzliku Bosch par 160, tad beidzot aizgāja.  Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man arī bija līdzīga problēma. Check Engine iedegās pie slodzes. No sākuma uzrādīja, ka vainīgs gaisa masas mērītājs. Nomainīju gaisa masas mērītuju un nebija pilnīgi nekādu izmaiņu. Pēc tam teica, ka vainīgs saleonīda vakuma vārsts kas regulē turbīnas darbību. Vārsts neremontējas un ir tikai maināms. Teica, lai uzreiz nemainu, bet pabraukāju, varbūt attiet. Nelikos mierā, pats izjaucu vārstu, izmazgāju dīzelī un saliku atpakaļ. Nebija nekādas izmaiņas. Beigās izdomāju pārbaudīt vakuma caurules kas iet no vakuma ģenerātora uz soleonīda vakuma vārstu. Beigās problēma bija ļoti elemetāra, vakuma cauruli pie vakuma ģenerātora nebija pietiekami stingri uzlikta. Piespiedu ar pirkstu mazliet ciešāk caurili vakuma ģrenerātoram un problēma tika momentāni atrisināta.
Kārtējo reizi pierādījās, ka problēma jāsāk risināt no elementārākā gala uz sarežīto, nevis otrādi.
Tāds lūk man piedzīvojums.
Varbūt šī informācija noderēs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hugo, paldies par padomu. Es jau nomainīju MAF'u, nopirku Bosch jaunu. Par to MAF no Ebay jau saņēmu naudu atpakaļ Smile  Mašīna brauc gandrīz normāli tagad. Ir jauda, kā iepriekš, patēriņš itkā normā. BET... Sad  Kad dzinējs ir tika iedarbināts un ir auksts un jā brauc ar 1/3 gāzi, tad mašīna iet kaut kādi nelidzini, itkā ar provalivaetsa (nezinu, kā pateikt latviski).  Brīžiem tik stipri, ka šķiet kaut kas spiež uz bremzēm. Bet tikai ja nespiest uz gāzi un tikai pirmās minūtes (apmērām 2 minūtēs). A, pēc šiem rāveniem iedegas Check Engine. Pec 2 minūtēm viss kļūst ok ar jaudu. Bet tomēr Check Engine var iedēgties jā sāk braukt tikai ar sajūgu (gribu teikt bez gāzes, piemērām korķī vai kad parkojas). Vot tāda lieta. Sarunājos ar vienu džeku no Auto Italia, braukšu pie viņiem uz diagnostiku. Ceru, ka varēsīm atrast artisinājumu, a to zaparilo uzhe. Sad


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Velnu zin ko 166 kompis rāda, bet ja ir tā kā man ar 156 : biju nopludinājis dubļos gaisa filtru un nokāvu gaisa daudzuma mērītāju ...
Uz ātru roku saķīmičoju spotra filtru aukšpusē ar bandāžām un iznīcināju gaisa daudzuma mērītāju kā sugu .... braukāju jau mēnešus 5 un izmaiņas ne miņa s (visssss ir čikiniekos)  , tad rodas jautājums - naf vajadzīgs daudzuma mērītājs , ja bez tā ir bez izmaiņām !?

P.S. Paprovē vienkārši noņemt kontaktu no mērītāja un pazaverīties rezultātu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
gaisa daudzuma meeriitaajs ir elektroniskaas degvielas padeves sisteemas galvenais elements Wink

ar gaazes pedaali virina vaarstu, kas regule gaisa padevi. gaisa meeriitaajs izmeera gaisa daudzumu un dod signaalu kompim, cik daudz shobriid ir gaisa. kompis peec ieprogrametas formulas izkrekjina, cik daudz jaadod benziins pie x gaisa daudzuma un padod signaalu ... es pat neiznu kam, spiediena regulatoram? degvielas sprauslaam?  


ja gaisa meeriitaaja nav vai tas nestraadaa kaa naakas, tad mashiina vienkaarshi nebrauc kaa tai pienaakas. ar atvienotu meeriitaju iet uz priekshu avaarijas rezhiimaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Citiem vārdiem sakot, ja es savam norāvu, tad iet gāja, bet nebija "asuma".  horse

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kad man nobira meeriitaajs, es pats to nemaz nezinaaju, liidz servisaa nepateica shura . Tad saaku aizdomaaties, nu jaa, pateerinjsh bija palielinaajies. Pirms uzlikt jauno meeriitaaju pameeginaaju atvienot veco, paremonteet ar aamuru veco un vee sho to. Katra reizee uzvedaas auto bik savaadaak Smile.
Bet kad uzliku jauno meeriitaaju sapratu momentaa ko noziimee kad viss kaartiibaa. Jauda uzreiz pa visiem 100% super Mashiina kaa no jauna piedzimusi super horse

P.S. aizmirsu pateikt. Veel viena paziime ka meeriitaajs beigts: Staavosha mashiina no tukshgaitas nevareeja uzsaakt kustiibu bez gaazes piedoshanas, slaapa. Paratsi vareeja bez problemaam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database