Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
’FFR Kausa’ izcīņa
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs ’FFR Kausa’ izcīņa 
Citāts:
Dārgās Dāmas,



Notiks kārtējā ‘’FFR Kausa’ izcīņa, kas  ļaus relaksēties, atbrīvoties no ikdienas stresa, gūt pozitīvas emocijas, jaunas iepazīšanās, just sacensību garu un azartiskumu.



Tātad - 13. jūlijā (svētdiena) Ogres rajonā notiks vērienīgas ‘’FFR KAUSA’’ izcīnīšanas sacensības, kur pulcēsies ātrākas sieviešu pārstāves no visiem Latvijas auto klubiem, biedrībām, kā arī draudzenes, paziņas, visādā gadījumā – foršas meitenes.

Meitenēm nav obligāti jābūt reģistrētām kādā auto klubā, lai piedalītos šajā pasākumā, pamatnosacījums - jābūt interesei par un ap aktīvo atpūtu.

Komanda sastāvēs no 5 dalībniecēm! (komandu varēs izveidot arīdzan uz vietas)

Dalībnieces dienas laikā varēs piedalīties vairākos ieskaites posmos – Kvadras, Šaušana, Džipi, Peldēšana, Virves vilkšana, Minimodeļu gonkas un Pārsteigums.

Katrā no ieskaitēm, jāpiedalās vienai meitenei no komandas! Kura, kur piedalīsies – izlemsiet Jūs pašas, kas ir Jūsu stiprā puse vai arī lozējot J

Saskaitot katras ieskaites laiku un summējot - balvu iegūs tā komanda, kura būs visātrākā un precīzākā!

Dienas noslēgumā pikniks, šašliku/desu cepšana, peldēšanās utml. Īsāk sakot – sportiska un atraktīva atpūta visas dienas garumā, jaunas pazīšanās un jautri pavadīts laiks.

Līdzi jāņem obligāti jautra oma J platus smaidiņus. Ģērbšanās stils – sportisks, ja kāda ieradīsies augstpapēžu kurpēs – diskābelis startā Very Happy Peldkostīms un dvielītis neatkarīgi no laika apstākļiem.



Sīkāku info var iegūt pa mob. Tel .: 22007026

Vai arī sūtot pieteikumu uz info@ffr.lv

Reģistrācija notiek līdz 4. jūlijam.

Pieteikumā rakstīt komandas/kluba nosaukumu, dalībnieku skaitu vai arī vienkārši vārdu/nickname

Dalības maksa no cilvēka 10 LVL



Viss priekš Jums Dāmas, nepacietīgi gaidīsim Jūs!!!







Jūsu FFR





nu ko, daargaas daamas? naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es taa lasu - daamas. skjita, ka LB taa mazliet uzbrauca ar celjarulli...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ko-dārgās Alfistu dāmas, piedalamies????? Es "Par"  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: ’FFR Kausa’ izcīņa 
elbee rakstīja:
, Džipi,



hmm... paraadijies veel kads tresais kas to akshonu piedava.. kaut ka nekas nav dzirdets par 13 juliju...  Smile


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Zaagim buus vienai daudzciinna... nu bet kaadai tak alfistu gods jaaaizstaav  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
Zaagim buus vienai daudzciinna... nu bet kaadai tak alfistu gods jaaaizstaav  Wink

Atlikt!  hammer

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es "par"!  Very Happy  Un vel pie ta man 13 julija dzimshanas diena, ta ka vareshu kartigi nosvinet!  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nav jau tik traki.
mani gan mulsina tas pārsteigums, bet nu whateva, gan jau kkā Smile
varam gan apspriest šito variantu. naac
nedaudz vairāk gan infa derētu - Ogres rajons tomēr pārāk nekonkrēti, par ieskaites posmiem arī derētu vairāk uzzināt!  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par Alfistu komandas manageriem FFR kausa izciinjai ieceltas Lienii un Zaagjis. Karogs jums, daamas, rokaa! naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Par Alfistu komandas manageriem FFR kausa izciinjai ieceltas Lienii un Zaagjis. Karogs jums, daamas, rokaa! naac

Visa vasara vienaa vieniigaa manegereeshanaa, vienam vai citam shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
visa dzīve viena vienīga menedžēšana. nepārtraukta savas dienas, vakara, nākotnes, brīvdienu plānošana, menedžēšana, organizēšana. tā nu tas ir..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lienii rakstīja:
nav jau tik traki.
mani gan mulsina tas pārsteigums, bet nu whateva, gan jau kkā Smile
varam gan apspriest šito variantu. naac
nedaudz vairāk gan infa derētu - Ogres rajons tomēr pārāk nekonkrēti, par ieskaites posmiem arī derētu vairāk uzzināt!  Rolling Eyes


Labdien!

Ogres rajons - šobrīd tik tiek apstiprināta vieta, apmēram 5 km no Ogres. Vietas koordinātes tiks izsūtītas visām komandām privāti, jo ir personas, kuras grib piedalīties kā skatītāji, bet šobrīd tiek lemts, vai vispār skatītāji ir vajadzīgi?! Kādas ir Jūsu domas par to?
Pārsteigums nebūs nekas traks vai šausmīgs, to vajadzēs paveikt kopīgi visai komandai Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
FFR rakstīja:
Lienii rakstīja:
nav jau tik traki.
mani gan mulsina tas pārsteigums, bet nu whateva, gan jau kkā Smile
varam gan apspriest šito variantu. naac
nedaudz vairāk gan infa derētu - Ogres rajons tomēr pārāk nekonkrēti, par ieskaites posmiem arī derētu vairāk uzzināt!  Rolling Eyes


Labdien!

Ogres rajons - šobrīd tik tiek apstiprināta vieta, apmēram 5 km no Ogres. Vietas koordinātes tiks izsūtītas visām komandām privāti, jo ir personas, kuras grib piedalīties kā skatītāji, bet šobrīd tiek lemts, vai vispār skatītāji ir vajadzīgi?! Kādas ir Jūsu domas par to?
Pārsteigums nebūs nekas traks vai šausmīgs, to vajadzēs paveikt kopīgi visai komandai Smile


Skatītāji- līdzjutēji-NOTEIKTI IR VAJADZĪGI! Jo vienmēr kādam no malas rodas kāda ideja kā labāk un ērtāk veikt uzdevumu....  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Līdzjutēji noteikti ir vajadzīgi, jo es tāds taisos būt Razz !  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo rakstīja:
Līdzjutēji noteikti ir vajadzīgi, jo es tāds taisos būt Razz !  Wink


seedeesi ar Aljonu un veerosi kaa beibes peldkostimos velk virvi? naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database