Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Itaalija
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Itaalija 
Vai kaads kursh ir paceljojis pa Itaaliju vareetu pastaastiit svariigaakaas lietas kas jaanjem veeraa braucot atpuusties uz Itaaliju?
kaa tur piemeeram ar tiem elektrotiikla spriegumiem, nevar aparaatus nosvilinaat? kaa itaalieshiem ar valodu zinaashanu? utt


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es braucu ~ 6 reizes gadā.
Tagad nav spēka rakstīt. Mož vēlāk, vai uzdod konkr jaut.
Par spriegumu - ir norm 220 V bet paņem līdzi adapteri lai resno papu var ielikt tievajā mammā, ja tavas dakšas ir 16 Amp (resnās). Itāļiem pārsvarā viesnīcā ir 10 A rozetes. Var jau palūgt lai viesn. adm. iedod adapteri. Es tā daru, un parasti aizmirstu atdot  Doh! Ir jau kolekcija mājā.

Ja zini angleni - gan jau tiksi cauri, viņi gan nevella nerubī, bet itāļu valoda ir viegli līdzīga angļu...

PAP.: man ir 3 dažādas itāļu vārdnīcas, bet es vienmēr tās aizmirstu uz galda  c
Mans ieteikums restorānā - nemaz neņem ēdienkarti, tik viesmīlim pasaki cik esi izsalcis un kāds ir budžets. Tad norm. viņš uzbrasīs vai zivi vai gaļu un finālā dabūsi ļoti labas vakariņas. Ja paslavēsi pavāru, dabūsi saldo uz restorāna rēķina  Very Happy
Nedarbojas megapolēs un tūristu apsēstās vietās Crying or Very sad



Pēdējoreiz rediģējis NIKSONS Thu Jun 19, 2008 7:10 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Itāļi labi prot runāt arī ar rokām  Wink


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Itaalju vaardniica nodereetu, a to veikalaa vai arii kaadaa ieskrietuvee velnz vinju zin kas tur rakstiits... un ja veel vinji angleni nemaz tik labi neprot, nemaacees izstastiit...
buus mosh kautkur jaanopeerk....

konkreets jautaajumus? hmm...
mosh par kautkaadaam vietaam ko dereetu/obligaati buutu jaapskata- Romaa, Veneecijaa, Vatikaanaa, Neapolee, Florencee, Pizaa, San marino? nav tur kaads Alfa muzejs?  Cool  kameer visi paareejie pa maakslas muzejiem staigaas, es tikmeer vareetu kaadaa interesantaaka vietaa iegriezties Smile


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
piza shmiza.. maranello, arese ir iistaas vietas! yo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es domaaju, ko labak iesaakt vienaa juulija nedeeljaa. pabraukaat pa norveegjijas fjordiem, skotijas kalniem vai sardiinijas ielinjaam. taadi ir varianti hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
es domaaju, ko labak iesaakt vienaa juulija nedeeljaa. pabraukaat pa norveegjijas fjordiem, skotijas kalniem vai sardiinijas ielinjaam. taadi ir varianti hmm


Ja gāz uz Norge, varu ieteikt pāris labas vietas. Pašam pavisam netīšām sanāk katru gadu uz turieni braukt un kalnos meklēt teltsvietas... Ir variants netālu no Bergenas- Odda, kā arī Alesund un Geiranger.

Itālijā arī ir labi varianti- Cortina, un ta vēl piejūras bija...nu, paskaties forumā pēc "Ar Alfu uz Dolomītiem,..."


_________________
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
P.S.

Ja budžets atļauj, var arī aizgāzt uz Maljorku. Tur arī ir superduper bāņi, šauri vemjamie serpentīni, kalni, pludmales, pilsētas, lauki, .... ... ..


_________________
Tas viss ir pupu mizas, galvenais ir fizikālā būtība!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
braucot uz italiju, un vel jo vairak ja tiks irets (vai braukts ar savu) auto, jaievero 3 relativitates likumi: 1) laiks Italija ir relativs jedziens 2) atljautais brauksanas atrums Italija ir relativs jedziens 3) virziens/debespuses Italija ir relativs jedziens - ja cela zime rada uz piem. uz Levizzano, tas nenozime ka tur noklusi, beigas attapsies piem. Cassano Wink (bet nu tas jau tur pat blakus vien ir Wink )

manis minetie likumi nedarbojas un nav aktuali ja mauc par lielajiem celjiem, kuri ne reti ir ari maksas, bet ja izvelas mazinjos un pavisam mazinjos.

vel paris atzinjas - celji Italija ir labi, gandriz visi asfalteti (labak vai sliktak), par visiem "dzuzepes" normali velk, bet ja gadas kada grantene, tur gan "dzuzepe" nonjem kaju no laba pedalja un mierigi, svilpojot izbubina cauri, un tad atkal pedal to metal. To pasu vinji ari sagaida no turistiem. nekadas Colin McRay izdaribas nepielauj...
OBLIGATI neaizmirst panjemt lidzi vina pudelju attaisamo, ja negribi izskatities pec pilniga  c .

No zimelj/vidus daljas pilsetam mans tops ir (dilstosa seciba): Verona, Venecija, Siena, Roma, Florence un daudz daudz mazu pilsetinju.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Elbee - skotijas kalni un mani par stuurmani Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Topā noteikti jābūt arī Dženovai. Noteikti foršāka par Venēciju, bet ja Veronai pieskaita Garda ezeru ar visiem tiem miestiņiem un kafejnīcām, tad Verona ir da best.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dženovā nefiga nav.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
taad viens jautaajuminjsh. no zviedrijas liidz vaacijai var tikt tikai pa sauszemi un tiltiem? pa to supergaro tiltu uz kopengaagenu bij kaukas jaamaksaa? citiem tiltiem?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
taad viens jautaajuminjsh. no zviedrijas liidz vaacijai var tikt tikai pa sauszemi un tiltiem? pa to supergaro tiltu uz kopengaagenu bij kaukas jaamaksaa? citiem tiltiem?


no zviedrijas var aizbraukt lidz vacijai. zviedrija no Malmo var parmaukt pari uz Kopeni, tad jau viss ir vienkarshi, ja grib maukt visai Danijai cauri, tad esot gan jamaksa par kaut kadu dargo Danijas tiltu braucot pari - 25 LVL ekvivalents ieks DKK. var ari no Kopenes salas uz kaut kadu tur blakus esoso mazo salu un tad uz Rostoku ar prami ~ 60LVL par prami un visiem piipljiem ieksh ta.

p.s.
jna, labi ka es nesmu daanis.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Dženovā nefiga nav.


Dženovā ir forša vecpilsēta.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database