Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Itaalija
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Ka ir ar iespejam no Sicilijas noklut uz "kontinentu"? Cik sapratu tur ir kaut kadi pramiisi prieks pasazieriem, bet ka ar auto? Ir kads braucis?


nesen tieshi skatiijos, ka starp salaam un kontinentu kursee praamiishi Moby Wink http://www.moby.it uz siciliju shie gan laikam nebrauc Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ka tad uz tās salas virsū tiek, ja jau var nobraukt tikai nost  Rolling Eyes   c

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Ka tad uz tās salas virsū tiek, ja jau var nobraukt tikai nost  Rolling Eyes   c


ar ljoteni Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
google jaamaca lietot  Rolling Eyes  daudz adreses auto paarvedaataajiem no IT uz Si


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
xls99 rakstīja:
Ka ir ar iespejam no Sicilijas noklut uz "kontinentu"? Cik sapratu tur ir kaut kadi pramiisi prieks pasazieriem, bet ka ar auto? Ir kads braucis?


nesen tieshi skatiijos, ka starp salaam un kontinentu kursee praamiishi Moby Wink http://www.moby.it uz siciliju shie gan laikam nebrauc Sad


Kursē prāmis katras 20-30 min starp http://www.carontetourist.it/caronteeng/MessinaVillaSanGiovanni.mvd

var braukt no Genova vai Chivintivecchia pa tiešo uz Palermo. Pramis iziet ap 18 un no rīta 6 jau Palermo. Loti izdevīgi.
https://priclub.directferries.com/ferry/secure/1_booking_details.aspx?stdc=DF10E&orid=851-852&rrid=852-851&psgr=1&micr=0&midu=0

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
google jaamaca lietot  Rolling Eyes  daudz adreses auto paarvedaataajiem no IT uz Si


un tu doma ka es jau neizbrauzeju, davai gudriniek, iedod man kaut vienu googles adresi kur ir pramis ~ no Messina uz Villa San Giovanni vai Reggio di Calabria. Bushu pateicigs par infu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
AMV rakstīja:
google jaamaca lietot  Rolling Eyes  daudz adreses auto paarvedaataajiem no IT uz Si


un tu doma ka es jau neizbrauzeju, davai gudriniek, iedod man kaut vienu googles adresi kur ir pramis ~ no Messina uz Villa San Giovanni vai Reggio di Calabria. Bushu pateicigs par infu

Nav laika, jaaskjuunee auto  remonts  un vispaar, mosk no Vitenpiskas uz Siciliju praami tev atrast? Normaali meklee no kontinenta uz salu, nevis no kkaadas pilseetas uz pilseetu c

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ARF rakstīja:
elbee rakstīja:
xls99 rakstīja:
Ka ir ar iespejam no Sicilijas noklut uz "kontinentu"? Cik sapratu tur ir kaut kadi pramiisi prieks pasazieriem, bet ka ar auto? Ir kads braucis?


nesen tieshi skatiijos, ka starp salaam un kontinentu kursee praamiishi Moby Wink http://www.moby.it uz siciliju shie gan laikam nebrauc Sad


Kursē prāmis katras 20-30 min starp http://www.carontetourist.it/caronteeng/MessinaVillaSanGiovanni.mvd

var braukt no Genova vai Chivintivecchia pa tiešo uz Palermo. Pramis iziet ap 18 un no rīta 6 jau Palermo. Loti izdevīgi.
https://priclub.directferries.com/ferry/secure/1_booking_details.aspx?stdc=DF10E&orid=851-852&rrid=852-851&psgr=1&micr=0&midu=0


o, tas Messinas pramitis it tieshi tas ko gribeju, grazia.  super
Otrais gan nederes, jo celojumu planots sakt ar Sicilijas apskati, un kad bus ta apskatita, parcelties uz kontinentu, kur ture jaturpina pa piejuras ciematinjiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Njaaa, peec Itaalijaa pavadiitas nedeeljas vismaz meenesi negribu redzeet itaaljus pashus par sevi un makaronus, jebkaadaa veidaa...
Man iipashi paveicaas ar rekord temperatuuru +40 graadiem. uudens tika pateereets litriem (labi ka vismaz Romaa uudeni var nahaljavu uz ielas dabuut cik uziet).
Paarsteidza mazo mashiinu daudzums, daudz daudz Alfu Very Happy Nezkaapee kopumaa maniiju tikai 2 Gtv.
Biju iegaajis Romas FIAT, Lancia, Alfa Romeo lielajaa centraa. milziiga eeka un pa pirmo staavu jauno auto tirdznieciiba, mazlietoto, testa autinji staav, apkopes centrs. Lancijas diezgan smukas jaunaas, paarsteidzoshi smukas. Fiati arii simpaatiski un simpaatiski maksaa.  ALfu muzejaa nebiju Sad
Liidz veemienam apriebaas itaalju viesmiiliiba, nu neesmu es pieradis ka mani veikalaa absoluuti visi sveicina ar savu bonjorno, sakot no paardeveeja liidz paardeveeja mammai, teetim un mazajam deeleenam.
Traki daudz TRAKI DAUDZ krievu tuuristu. Biju cereejis atsvaidzinaat anglju valodas zinaashanas, bet sanaca atsvaidzzinaat krievu valodu, jo daudzi itaalji anglju valodu neceert vispaar un bija lielaaka jeega krieviski vinjiem kaut ko teikt un ar rokaam paliidzeet, nevis angliski burtot.
Eediens vinjiem drausmiigs, tik cik picas garshiigas, bet cik nu taas picas var eest. Kafija briesmiiga. Saldeejums riktiig garshiigs.

Kopumaa bij riktiig labi. Braukshu veel!
 super  super  super


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:
Njaaa, peec Itaalijaa pavadiitas nedeeljas vismaz meenesi negribu redzeet itaaljus pashus par sevi un makaronus, jebkaadaa veidaa...
Man iipashi paveicaas ar rekord temperatuuru +40 graadiem. uudens tika pateereets litriem (labi ka vismaz Romaa uudeni var nahaljavu uz ielas dabuut cik uziet).
Paarsteidza mazo mashiinu daudzums, daudz daudz Alfu Very Happy Nezkaapee kopumaa maniiju tikai 2 Gtv.
Biju iegaajis Romas FIAT, Lancia, Alfa Romeo lielajaa centraa. milziiga eeka un pa pirmo staavu jauno auto tirdznieciiba, mazlietoto, testa autinji staav, apkopes centrs. Lancijas diezgan smukas jaunaas, paarsteidzoshi smukas. Fiati arii simpaatiski un simpaatiski maksaa.  ALfu muzejaa nebiju Sad
Liidz veemienam apriebaas itaalju viesmiiliiba, nu neesmu es pieradis ka mani veikalaa absoluuti visi sveicina ar savu bonjorno, sakot no paardeveeja liidz paardeveeja mammai, teetim un mazajam deeleenam.
Traki daudz TRAKI DAUDZ krievu tuuristu. Biju cereejis atsvaidzinaat anglju valodas zinaashanas, bet sanaca atsvaidzzinaat krievu valodu, jo daudzi itaalji anglju valodu neceert vispaar un bija lielaaka jeega krieviski vinjiem kaut ko teikt un ar rokaam paliidzeet, nevis angliski burtot.
Eediens vinjiem drausmiigs, tik cik picas garshiigas, bet cik nu taas picas var eest. Kafija briesmiiga. Saldeejums riktiig garshiigs.

Kopumaa bij riktiig labi. Braukshu veel!
 super  super  super


Viss slikti, bet tomēr brauksi, ja?! Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nav jau slikti, bet ir nepierasti. Tomeer esam ziemelju tauta ar savaadaaku domaashanu, eeshanas stilu, pienjemtajaam normaam utt... piem pie mums neesmu redzeejis ka veikalaa pardeveeji utt piipeetu, iekshaa veikalaa. To es Neapolee redzeeju daudzos apgjeerb veikalos.
Fascineeja mani Romas antiikaas celtnes, drupas, Kolizejs, Vatikaana. Es lielaakoties braucu lai apskatiitos veesturi (Romu) un to es arii izdariiju.
A brauktu es veelreiz deelj fantastiskaas dabas, deelj veestures elpas, momumentaalisma un alfaam


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaans rakstīja:
Eediens vinjiem drausmiigs, tik cik picas garshiigas, bet cik nu taas picas var eest. Kafija briesmiiga. Saldeejums riktiig garshiigs.



vai nu tu esi jociigs vai nu mekleeji eedienu un kafiju jociigaas vietaas Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Pagaans rakstīja:
Eediens vinjiem drausmiigs, tik cik picas garshiigas, bet cik nu taas picas var eest. Kafija briesmiiga. Saldeejums riktiig garshiigs.



vai nu tu esi jociigs vai nu mekleeji eedienu un kafiju jociigaas vietaas Wink


Es katru reizi no Itālijas atbraucu atpakaļ ar + 1,5 kg.   shura  45
Nenormāli garšīgi un daudz  naac

Un kā var pateikt, ka itāļiem ir slikta kafija  c

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Romā paika bija izcili garšīga, un kafija ar bij labu labā.......

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Romā paika bija izcili garšīga, un kafija ar bij labu labā.......


Romaa bija garshiiga pica... a visi tie makaronu eedieni man pie sirds negaaja jo es iipashi nemiilu makaronus...

man pie sirds iet kartupelji ar galju Smile

+1.5 kg man to4 nebuus, jo izsviidu es visu ko apeedu un veel vairaak.
Kafija bija garshiiga tikai vienaa vietaa... visur citur njeemu to espreso, kas man iisti pie sirds neiet. Varbuut vienk neiistajaas vietaas kafiju pirku... maajaas atvedu paaris pakas ar itaalj coffee, uztaisiishu pa savam, mosh buus garshiiga.
Izcili garshiigs bija Tiramisu!!!


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database