Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Ziemas riepas - kuras labākas?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Ziemas riepas - kuras labākas? 
Gislaved SOFT*FROST 2
http://www.laneks.lv/lat/katalogs/riepas/vieglajam_automasinam/?id=1621

Continental ContiVikingContact 3
http://www.laneks.lv/lat/katalogs/riepas/vieglajam_automasinam/?id=1627

Palasoties riepu testu likās, ka ziemai vajadzētu izvēlēties starp continental un gislaved. Pašlaik sliecos pa labu continental - ko domā citi?

Pārsvarā sanāk pa Rīgu braukāt, nedēļas nogalēs sanāk izbraukt ārpur Rīgas. Ar radzēm negribu, jo var gadīties, ka jābrauc uz eiropu.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piemēram, es pēdējos gadus braucu ar GoodYear UG6.
Esmu diktam apmierināc, jo pa pļuru (kas visbiežāk ir uz ceļa) brauc lieliski, peļķēs "nevelk" stūri, un var labi sabremzēties uz sniega. Uz ledus ar kauko saķer, bet uz ledus ar ūdeni ir kā ir... Bet te, man domāt, neviena neradžota riepa neko dižu nerādīs, izņemot moš pirmo Micelin MaxiIce, kas visos citos apstākļos nav lietojama.
Trūkumi UG6 - nav lēta, ir skaļa riepa...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jopcik copcik! 14. augusts, kadas riepas!?! kaada ziema!?!  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad


par lietu visobjektivak izteikties varees iTalis. es teiktu, ka nav starpibas.

vieniigi, ja ir doma pa aarzemeem braukat, pa banjiem atvilkt, jaskatas aatruma indeksi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
jopcik copcik! 14. augusts, kadas riepas!?! kaada ziema!?!  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad


par lietu visobjektivak izteikties varees iTalis. es teiktu, ka nav starpibas.

vieniigi, ja ir doma pa aarzemeem braukat, pa banjiem atvilkt, jaskatas aatruma indeksi.


jā jā ragavas jātaisa ziemā un rati vasarā, vai ne? (mūsdienās tas skan - cenu atšķirība)
 Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
elbee rakstīja:
jopcik copcik! 14. augusts, kadas riepas!?! kaada ziema!?!  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad


par lietu visobjektivak izteikties varees iTalis. es teiktu, ka nav starpibas.

vieniigi, ja ir doma pa aarzemeem braukat, pa banjiem atvilkt, jaskatas aatruma indeksi.


jā jā ragavas jātaisa ziemā un rati vasarā, vai ne? (mūsdienās tas skan - cenu atšķirība)
 Very Happy


naac klubaa, dabuusi atlaidi laneksa, nebuus vasaraa ar muljkjiibam jaanodarbojas Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet ja tā lieta patīk un interesē...
Es domāju - ar muļķībām nodarboties... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Citāts:
naac klubaa, dabuusi atlaidi laneksa, nebuus vasaraa ar muljkjiibam jaanodarbojas Mr. Green


cik %? pagaidām ir 20-25%, bet gribās jau protams nopietnāku atlaidi  Very Happy

klubā pat varētu iestāties, bet nesanāk uz picām tikt un aroma laikā arī jau sen bija ieplānots cits pasākums Sad

btw. es arī esmu no RV1Ģ un tā paša gada ka Tu un Barnijs, vienīgi burts cits - C Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pērc un liec Micelin XIce

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...ar noteikumu, ka paarsvaraa brauksi aarpilseetaa pa sniegu/ledu - uz asfalta shitaas franchu gumijas shvammes izbeidzoties zibens aatrumaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Citāts:
naac klubaa, dabuusi atlaidi laneksa, nebuus vasaraa ar muljkjiibam jaanodarbojas Mr. Green


cik %? pagaidām ir 20-25%, bet gribās jau protams nopietnāku atlaidi  Very Happy

klubā pat varētu iestāties, bet nesanāk uz picām tikt un aroma laikā arī jau sen bija ieplānots cits pasākums Sad

btw. es arī esmu no RV1Ģ un tā paša gada ka Tu un Barnijs, vienīgi burts cits - C Cool


agha, taja gada Alfas ir populaaras Smile 20% ir AlfaClub atlaide Laneksa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
MartinsT rakstīja:
Citāts:
naac klubaa, dabuusi atlaidi laneksa, nebuus vasaraa ar muljkjiibam jaanodarbojas Mr. Green


cik %? pagaidām ir 20-25%, bet gribās jau protams nopietnāku atlaidi  Very Happy

klubā pat varētu iestāties, bet nesanāk uz picām tikt un aroma laikā arī jau sen bija ieplānots cits pasākums Sad

btw. es arī esmu no RV1Ģ un tā paša gada ka Tu un Barnijs, vienīgi burts cits - C Cool


agha, taja gada Alfas ir populaaras Smile 20% ir AlfaClub atlaide Laneksa


www.alfaclub.lv info par atlaidēm un kluba lietā neatradu - kas vēl labs ir Question

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
elbee rakstīja:
MartinsT rakstīja:
Citāts:
naac klubaa, dabuusi atlaidi laneksa, nebuus vasaraa ar muljkjiibam jaanodarbojas Mr. Green


cik %? pagaidām ir 20-25%, bet gribās jau protams nopietnāku atlaidi  Very Happy

klubā pat varētu iestāties, bet nesanāk uz picām tikt un aroma laikā arī jau sen bija ieplānots cits pasākums Sad

btw. es arī esmu no RV1Ģ un tā paša gada ka Tu un Barnijs, vienīgi burts cits - C Cool


agha, taja gada Alfas ir populaaras Smile 20% ir AlfaClub atlaide Laneksa


www.alfaclub.lv info par atlaidēm un kluba lietā neatradu - kas vēl labs ir Question



agha, ir tada lieta, bet alfaclub.lv v2.0 viss buus labi Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varbuut aatri samest arii sheit atsevishkaa sadaljaa? Man laikam taa tabula tikai papiira formaataa ir...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Varbuut aatri samest arii sheit atsevishkaa sadaljaa? Man laikam taa tabula tikai papiira formaataa ir...


sametu te

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Ziemas riepas - kuras labākas? 
MartinsT rakstīja:
Gislaved SOFT*FROST 2
http://www.laneks.lv/lat/katalogs/riepas/vieglajam_automasinam/?id=1621

Continental ContiVikingContact 3
http://www.laneks.lv/lat/katalogs/riepas/vieglajam_automasinam/?id=1627

Palasoties riepu testu likās, ka ziemai vajadzētu izvēlēties starp continental un gislaved. Pašlaik sliecos pa labu continental - ko domā citi?

Pārsvarā sanāk pa Rīgu braukāt, nedēļas nogalēs sanāk izbraukt ārpur Rīgas. Ar radzēm negribu, jo var gadīties, ka jābrauc uz eiropu.....

Divas ziemas nobraucu ar Conti , man ļoti patika uz sniega, putras, arī uz ūdens un plika asfalta ļoti labi uz ledus kā jau uz ledus  Very Happy
Maz dilstoša (pirms tam bija mačlk riepas, ar kurām pa asfaltu braukt bail bija)"
Ļoti komfortabla - klusa
Arī vasaras Conti riepas , man labā atmiņā


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database