Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Alfa Club biedru bonusi
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mmm un kad buus tas s izmeers jakaam?  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
20% Krown Baltic http://www.krown.lv/


Krown nodarbojas ar metāla pratrūsas apstrādi, tā ir Kanādas tehnoloģija, kur Kanādā apstrādā automašinas no 1986.g. un tagad ir Rīgā, Jūrkalnes ielā 100 atvērts speciāls centrs, kur apstrādā mašīnas pret rūsu, nejaucot ārā, 1,5 h laikā! Produkta funkcija ir atgrūst mitrumu, apstādināt rūsas attīstību un neļaut veidoties jaunai, pasargā gumijas detaļas no plaisāšanas un ļauj tām ilgāk kalpot! Ziemā arī ručkas un logi nesalst ciet pēc mazgāšanas!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pretrūsas ingibitors T-40 strādā uz transportlīdzekļiem 12 līdz 14 mēnešus, tad T-40 produkta iedarbība sāk mazināties, jo automašīna nav telefona stabs, kurš stāv nekustīgs. Alfinjai ap 80Ls izmaksā.
Ir kāds jau mēģinājis šo? )

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
marchegs rakstīja:
pretrūsas ingibitors T-40 strādā uz transportlīdzekļiem 12 līdz 14 mēnešus, tad T-40 produkta iedarbība sāk mazināties, jo automašīna nav telefona stabs, kurš stāv nekustīgs. Alfinjai ap 80Ls izmaksā.
Ir kāds jau mēģinājis šo? )


Ir gan! http://www.autodroms.lv/mes-nevaram-rusu-uzvaret-bet-varam-to-piemanit-un-mes-to-izdarijam/

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par Crown:

Uzreiz, kā Crown parādījās, uztaisīju to pasākumu savam Žigulim. Kopš tā laika taisiju visiem auto: Cadillakam, slīcināmajam Jeepam, 155 Alfai un Charger. Šogad uzzvanīju, lai atkal pierakstītu autiņus un man pateica, ka nākamais brīvais logs ir pēc mēneša. Tas nu gan ir garām! Vajadzētu saprast, vai ir vēl kāda vieta, kur šādu līdzīgu apsrrdi var iztaisīt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Par Crown:

Uzreiz, kā Crown parādījās, uztaisīju to pasākumu savam Žigulim. Kopš tā laika taisiju visiem auto: Cadillakam, slīcināmajam Jeepam, 155 Alfai un Charger. Šogad uzzvanīju, lai atkal pierakstītu autiņus un man pateica, ka nākamais brīvais logs ir pēc mēneša. Tas nu gan ir garām! Vajadzētu saprast, vai ir vēl kāda vieta, kur šādu līdzīgu apsrrdi var iztaisīt.


http://krown.lv/kontakti/

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prokurors rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
Par Crown:

Uzreiz, kā Crown parādījās, uztaisīju to pasākumu savam Žigulim. Kopš tā laika taisiju visiem auto: Cadillakam, slīcināmajam Jeepam, 155 Alfai un Charger. Šogad uzzvanīju, lai atkal pierakstītu autiņus un man pateica, ka nākamais brīvais logs ir pēc mēneša. Tas nu gan ir garām! Vajadzētu saprast, vai ir vēl kāda vieta, kur šādu līdzīgu apsrrdi var iztaisīt.


http://krown.lv/kontakti/


Un ko? Man tagad braukt uz kaut kādu Gulbeni? Mazums, ka es nezinu, cik tālu tas ir. Es pat nezinu vai uz turieni ir jābrauc pāri Deglava tiltam, Vantiniekam vai garām Alfai. Sataisa visādās ķukumuižās filiāles bet Rīgā uztaisa vienu. Lohi! Es jau zvanīju. Novembra vidū viņi mani bija gatavi paņemt uz 19. decembri. Līdz tam viss pasaulē var mainīties, kur nu vēl atcerēties, ka tajā dienā 14.00 sievasmātes mašīna jānogādā līdz Crown.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Prokurors rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
Par Crown:

Uzreiz, kā Crown parādījās, uztaisīju to pasākumu savam Žigulim. Kopš tā laika taisiju visiem auto: Cadillakam, slīcināmajam Jeepam, 155 Alfai un Charger. Šogad uzzvanīju, lai atkal pierakstītu autiņus un man pateica, ka nākamais brīvais logs ir pēc mēneša. Tas nu gan ir garām! Vajadzētu saprast, vai ir vēl kāda vieta, kur šādu līdzīgu apsrrdi var iztaisīt.


http://krown.lv/kontakti/


Un ko? Man tagad braukt uz kaut kādu Gulbeni? Mazums, ka es nezinu, cik tālu tas ir. Es pat nezinu vai uz turieni ir jābrauc pāri Deglava tiltam, Vantiniekam vai garām Alfai. Sataisa visādās ķukumuižās filiāles bet Rīgā uztaisa vienu. Lohi! Es jau zvanīju. Novembra vidū viņi mani bija gatavi paņemt uz 19. decembri. Līdz tam viss pasaulē var mainīties, kur nu vēl atcerēties, ka tajā dienā 14.00 sievasmātes mašīna jānogādā līdz Crown.


Pieļauju domu, ka arī visādās ķukumuižās dzīvo cilvēki, kuri nezin vai uz Rīgu jābrauc pāri Vantiniekam vai gar alfu. Un viņi nav vainīgi, ka kaut kādā Rīgā kāds nevar ievilkt plānotājā aplīti. Starpcitu, kas ir Crown?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a kas ir vantinieks?


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:
a kas ir vantinieks?

Kažokzvērs

Tāds pats kā zamsis, velūrs un skumbrijs Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ādas salons no skumbrija  yo kas par aromātu  love

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ūūūūū..... nu jūs tur vēl paraudiet, ka sabraucu augumā. Cik adekvāta ir situācija, ka nākošā iespēja, kad pāņemt auto uz apstrādi, ir pēc mēneša. Pie zobārsta ir mazāk jāgaida. Man ir pilnīgi vienalga Crown, Krown, Kronis vai Karona. Tas, kuram vajadzēja nopelnīt, to izdarīja - izlasīja šo foruma daļu, sadabūja mani rokā un sarunāja antikorozijas apstrādi uz nākošo pirmdienu. Tā kā mana problēma ir atrisināta. Ceri ka ķuķumižnieku arī.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cosa Nostra rakstīja:
Tas, kuram vajadzēja nopelnīt, to izdarīja - izlasīja šo foruma daļu, sadabūja mani rokā un sarunāja antikorozijas apstrādi uz nākošo pirmdienu.


...Vaļera zem ābeles ar atrabotku noies pa perimetru?... shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
Tas, kuram vajadzēja nopelnīt, to izdarīja - izlasīja šo foruma daļu, sadabūja mani rokā un sarunāja antikorozijas apstrādi uz nākošo pirmdienu.


...Vaļera zem ābeles ar atrabotku noies pa perimetru?... shura
ahahahahahaaa


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
ralfins rakstīja:
Cosa Nostra rakstīja:
Tas, kuram vajadzēja nopelnīt, to izdarīja - izlasīja šo foruma daļu, sadabūja mani rokā un sarunāja antikorozijas apstrādi uz nākošo pirmdienu.


...Vaļera zem ābeles ar atrabotku noies pa perimetru?... shura
ahahahahahaaa


Ja Vaļera zem ābeles ar traktora atrabotku strādājot, saprot, kā jātaisa biznes, tad viens un divi atrabotka sauksies par kroni vai kā savādāk, bet ja Jānītis nerubī fišku un noīrē tualetes izmēra būdiņu pilsētas centrā, lai dienā apkalpotu 3 mašīnas, bet tajā paša laikā laukos uztaisa 8 točkas, ir skaidrs, ka Krown ātri vien pārvērtīsies traktora atrabotkā.

Sorry kungi. Es pirmo atuo ar šo Krown vēl apstrādāju 2009. gadā. Kopš tā laika savus auto esmu ar šo te produktu apstrādājis, bet, ja man tagad katra mašīna jāpierasta mēnesi uz priekšu, vienkāršāk ir meklēt citu risinājumu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database