Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Perku 156 1.9JTD vai 2.4JTD
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu varbūt ja es braukātu vairāk pa Rīgas centru, tad būtu mazliet lielāks patēriņš. Bet pie ikdienas maršruta Jūrmala (Asari) - Lidosta un atpakaļ tas ir tāds kā es teicu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Domaajams, ka tas chips pieliek kaadus ~0,5-1L/100km pilseetaa max Smile Diizelpowaa tachu!

166 2.5 v6 24v
~14-16L/100km pilseetaa Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Biju šodien aizbraucis iepētīt vienu Alfu:
http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=905823
Kā jums izskatās no bildēm...subjektīvais ok/nok?! Pārdevējs vēl pieminēja ka esot kāda saistība ar LT alfas klubu, varbūt kāds viņu zin?!


Video:
http://www.youtube.com/watch?v=IQKyLVqHEoM

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vilks rakstīja:
Kā jums izskatās no bildēm...subjektīvais ok/nok?! Pārdevējs vēl pieminēja ka esot kāda saistība ar LT alfas klubu, varbūt kāds viņu zin?!


kaut kas nav labi ar aatrumklokji Wink taa jau vizuali super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Vilks rakstīja:
Kā jums izskatās no bildēm...subjektīvais ok/nok?! Pārdevējs vēl pieminēja ka esot kāda saistība ar LT alfas klubu, varbūt kāds viņu zin?!


kaut kas nav labi ar aatrumklokji Wink taa jau vizuali super


Very HappyVery HappyVery Happy atrumkloķis pilnīgi kreiss, lai ieliktu atpakaļgaitā vajadzīga pirkstu veiklība... elbee, varbbūt vari ko vairāk pastāstīt, ja jau tādas detaļas zināmas?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sita svaigi krasota bija Lietuvas alfa kluba pasakuma 2005 gada man liekas. Varbut kludos, bet liekas aizdomigi, ja tiek parkrasots viss autinsh.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nee, neko nezinu. bildees redzams, ka klokjim kirdik. vizuali izskataas labi. ja patiik, jaadzen pie taa leishu diilera, kaut kur nesen ieposteeju kontakpersonu, ar ko sazinaties, un jaaskataas. mashiin bijusi kada kluba biedra rokaas, ir uzstadiiti koni amji, xenons un kas tur veel, taatad cilveeks ir ruupeejies. es pat nezin, ko lai iesaka...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nee, neko nezinu. bildees redzams, ka klokjim kirdik. vizuali izskataas labi. ja patiik, jaadzen pie taa leishu diilera, kaut kur nesen ieposteeju kontakpersonu, ar ko sazinaties, un jaaskataas. mashiin bijusi kada kluba biedra rokaas, ir uzstadiiti koni amji, xenons un kas tur veel, taatad cilveeks ir ruupeejies. es pat nezin, ko lai iesaka...


Ruupeejies vai visu $ izlietojis vizuaalaa uzpimposhanaa - ir atshkiriiba Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
picaSSo rakstīja:
PZ rakstīja:
smic rakstīja:
Cik es saprotu, 1.9 no 2.4 atšķiras tieši par vienu cilindru. 1.9 nenoliedzami mazāk ēdīs degvielu, bet 2.4 vajadzētu mazāk vibrēt un būt klusākam, jo vairāk stobru...



Mana 2000. gada AR 156 SW 2.4 JTD ēd vidēji 7,2-7,3 litrus uz 100 km. Ja gadās braukt tālos gabalus pa šosejām, tad, protams, vēl mazāk. Manuprāt, tas nav pārāk daudz.


Manējā ēd 8,5-9 litri pilsētas režīmā. Čips dara savu Smile


1.9 …. Principa pilsēta var mierīgi dabūt videi  6 L/100 km ....
A aktuālo patēriņu ko rada  max 11l/100km ,
min 2.7/100km (60km/h turot ātrumu 5pakape ~1.2k rpm)
p.s. 1.9 JTD var saukt par Alfas 3L dzinēju Smile

IMXO Starpība 1.9 vs 2.4 pamanāma pēc 100 km/h
1.9 līdz 180 km/h iet normāli (apdzināt grāmatu izlasīt nevar Smile )
vairāk vel nesanāca notestēt  ... bet vadāma šā ātruma stabili.
Vīs labākā dinamika pie 2k-3k rpm...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
2.4 motoram pilsētā 8-9 arī jāēd. Man Ķekava - Rīga Rīga Rīga - Ķekava nesēņojot, bet vairāk minot sanāk 7.5

0-100km/h 1.9 (77kW) ir 10,5s bet 2.4 (100kW) ir 9,5s.

Līdz 150 lielais motors ieskrienas ļoti ātri, vairāk neesmu mēģinājis, kamēr jaunas riepas un radars nav iepirkts.

Dinamika - līdz 1900 ir mazliet turbobedre, 2000-3000 ir vājprāta grieze, tad atveras wastgate un "bišķiņ" pierimst.

Enīvei pirmais auto, kas bez jeb kāda kreņķa ar otro ātrumu pie 2000-3000 rpm spolē  Shocked Pie vainas gan varētu būt M+S


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
2.4 motoram pilsētā 8-9 arī jāēd.


2.4 motors ēd mazāk, pilsētā 7.5, ārpus pilsētas 6.5-7 saku no pieredzes.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Re kur 166 ar diesel powaa. Nav nemaz tik ļoti dārgāk. Un ja izmet no galvas visus tos Ogotāja stāstus...


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dreebes salons... Un kur vinji njem to TV?! Mr. Green

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Re kur 166 ar diesel powaa. Nav nemaz tik ļoti dārgāk. Un ja izmet no galvas visus tos Ogotāja stāstus...


...kurus taadus staastus? Par 166? Man ir kaadi iipashie staasti? Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Razz


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database