Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 343 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 341, 342, 343  Nākošais
Ceļu satiksme (CP, radari, avarijas...)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Pagaans rakstīja:
tikai muuseejie daunji speej nopirkt fotoradarus un slepeni likt uz celjiem lai iekaseetu peec iespeejas vairaka pikja... visur citur ir normaali stacionaarie radari ar celjaziimi pirms tiem, lai brauceeji samazinaatu aatrumu un taadeejaadi palielinaatos droshiiba uz celjiem...


A ceļazīmes būšot! Zivtiņš teica!

Viena pie iebraukšanas LV, otra iebraucot Rīgā DVery HappyVery HappyVery Happy


To es arī dzirdēju. Pilnīgs čau  c
Pats tik apmierināts ar savu jociņu...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par CP darba optimizāciju, tipa atslodzi... Ko tad viņi atslogos, ja tāpat 1 ekipāža dežūrēs blakus  c

Un parezi darīs, ka dežūrēs.  shifty  Manā rajonā yo  ir vismaz 3 kandidāti Ffff..fristailo , kuri par 1 labu (lielu) drink to radaru nafig nolauzīs un lūžņos nodos.  nerada bildi

Tik vien, ka jānopērk 3graudnieks un jāizved līdz objektam  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
GTV rakstīja:
Neredzu atsh4iriibu starp fotoradaru ar pilicijas ekipaazzu blakus, vai policija bez fotoradara. Jaamaksaa abos gadiijumos.

Tā gluži nav.
1) nav ar tiem idiotiem uz ielas jākontaktē, ir arī tur sliktums Sad
2) valsts kasē naudas būs krietni vairāk, nofočēs visus un sodus uzliks visiem
3) ja mašīna juridiskai personai, sodus  maksās tā


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
  shifty  Manā rajonā yo  ir vismaz 3 kandidāti Ffff..fristailo , kuri par 1 labu (lielu) drink to radaru nafig nolauzīs un lūžņos nodos.  nerada bildi

Tik vien, ka jānopērk 3graudnieks un jāizved līdz objektam  shura


Esmu gatavs lietas labaa pielikt arii savu roku kopeeju meerkju labad kaartiiga 3-graudnieka formaataa!!!


_________________
Edgars
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
GTV rakstīja:
Neredzu atsh4iriibu starp fotoradaru ar pilicijas ekipaazzu blakus, vai policija bez fotoradara. Jaamaksaa abos gadiijumos.

Tā gluži nav.
1) nav ar tiem idiotiem uz ielas jākontaktē, ir arī tur sliktums Sad
2) valsts kasē naudas būs krietni vairāk, nofočēs visus un sodus uzliks visiem
3) ja mašīna juridiskai personai, sodus  maksās tā




man ir aizdomas, ka muusu valstii visu moderno un progresiivo kontroles aparaatu ievieshana beigsies ar manualu un personiigu klientu apkalposhanu ar zizli  ments

jo 20 gadu laikaa taa veel nav bijis, ka kaut kas tiktu izdariits sabiedriibas labaa vai kaut kaada kolektiiva kopiiga labuma, droshiibas paaugstinaashanas vai kaada tamliidziiga meerkja deelj Sad

un zivtinjsh, seglinjsh, shmaurinjsh un hujaurinjsh, kuri asaraam aciis dirsh huinju, manii izraisa tikai naidu un veelmi iemest ar kaut ko tv ekraanaa, kad vinju augstpraatiigi njirdziigie vievlji tur paraadaas  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja nu kāds vēl nav redzējis  Wink  --> http://www.apollo.lv/portal/news/73/articles/131939

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
arba rakstīja:
GTV rakstīja:
Neredzu atsh4iriibu starp fotoradaru ar pilicijas ekipaazzu blakus, vai policija bez fotoradara. Jaamaksaa abos gadiijumos.

Tā gluži nav.
1) nav ar tiem idiotiem uz ielas jākontaktē, ir arī tur sliktums Sad
2) valsts kasē naudas būs krietni vairāk, nofočēs visus un sodus uzliks visiem
3) ja mašīna juridiskai personai, sodus  maksās tā




man ir aizdomas, ka muusu valstii visu moderno un progresiivo kontroles aparaatu ievieshana beigsies ar manualu un personiigu klientu apkalposhanu ar zizli  ments

jo 20 gadu laikaa taa veel nav bijis, ka kaut kas tiktu izdariits sabiedriibas labaa vai kaut kaada kolektiiva kopiiga labuma, droshiibas paaugstinaashanas vai kaada tamliidziiga meerkja deelj Sad

un zivtinjsh, seglinjsh, shmaurinjsh un hujaurinjsh, kuri asaraam aciis dirsh huinju, manii izraisa tikai naidu un veelmi iemest ar kaut ko tv ekraanaa, kad vinju augstpraatiigi njirdziigie vievlji tur paraadaas  Mad


Diemžēl jāpiekrīt.
Es gan esmu mazāk principiāls/vairāk cinisks. Man uz to ir po., un tāpēc es šos apstākļus izmantoju ļaunprātīgi - pārkāpju, korumpēju, izmantoju korporatīvās saites Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...tiko pa SWH teica, ka šitie jaunie sūdi jau piefiksējuši vairāk kā simts pārkāpēju - suņi bļe... Mad


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs no apollo komentiem 
Citāts:
Vai tad jūs visi nesaprotat, ka tas ir krutākais bizness kādu vien var iedomāties - viens radars viņiem atmaksāsies mēneša laikā - par to naudu pēc tam var pirkt jaunus radarus - kad tie savukārt jau nesīs peļņu - liks virsū vēl. Piķis astronomisks - rentabilitāte lielāka nekā Gazprom un Lukoil kopā ņemta.
Ja tauta neprotestēs - pēc dažiem gadiem viņi var tos radarus uzlikt ik pēc 5 km uz katra Latvijas ceļa, tā, ka visi autobraucēji varēs justies kā laboratorijas žurkas zem stikla!!!
Ja es privāti varētu uzlikt kaut vai vienu tādu radaru, pat uz visklusākā ceļa - man un pat maniem bērniem un bērnu bērniem nekad nebūtu vairs jādomā par naudu!

Es nodzīvoju gadu Londonā - tur gandrīz ik pēc kilometra stāv radari. Katru rītu, kad braucu uz darbu pa 13.trasi Londonā aiz līkuma stāv radars - respektīvi tā ir šoseja ar 40 jūdžu ierobežojumu, bet, kur prasās braukt ātrāk.
Varu teikt, ka tas bija ļoti rets rīts, kad garām braucot (tikai braucot garām) nenozibsnīja tas radars!
Pie tā, ka viņs tur stāv jau gadiem!
Es sarēķināju - ja uz tās trases Londonā tas radars nozibsnī kaut vai tikai reizi 2 minūtēs(tur ir 3 joslas un ļoti intensīva satiksme, arī naktī) - tas ir 720 diennaktī x 50 mārciņas(par būtisku ātruma pārsniegumu vairāk) = 36000 mārciņas diennaktī - tā kā tas radars viņiem atmaksājas VIENAS DIENAS LAIKĀ!!!
Mums nav tik intensīva satiksme - lai būtu nedēļas laikā!
(Ņemot vērā, ka tas radars tur stāv jau gadiem, jebkurā benzīntankā var nopirkt karti ar radaru izvietojumu un jebkurš satelīta navigators metrus 100 pirms radara brīdina par to!!!!!)

Pēc gada, diviem Iekšlietu Ministrija jebkurai ekipāžai varēs nopirkt Maseratti vai vismaz BMW Coupe V8 - tāds piķis tur ienāks.


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: no apollo komentiem 
smic rakstīja:
Citāts:
Vai tad jūs visi nesaprotat, ka tas ir krutākais bizness kādu vien var iedomāties - viens radars viņiem atmaksāsies mēneša laikā - par to naudu pēc tam var pirkt jaunus radarus - kad tie savukārt jau nesīs peļņu - liks virsū vēl. Piķis astronomisks - rentabilitāte lielāka nekā Gazprom un Lukoil kopā ņemta.
Ja tauta neprotestēs - pēc dažiem gadiem viņi var tos radarus uzlikt ik pēc 5 km uz katra Latvijas ceļa, tā, ka visi autobraucēji varēs justies kā laboratorijas žurkas zem stikla!!!
Ja es privāti varētu uzlikt kaut vai vienu tādu radaru, pat uz visklusākā ceļa - man un pat maniem bērniem un bērnu bērniem nekad nebūtu vairs jādomā par naudu!

Es nodzīvoju gadu Londonā - tur gandrīz ik pēc kilometra stāv radari. Katru rītu, kad braucu uz darbu pa 13.trasi Londonā aiz līkuma stāv radars - respektīvi tā ir šoseja ar 40 jūdžu ierobežojumu, bet, kur prasās braukt ātrāk.
Varu teikt, ka tas bija ļoti rets rīts, kad garām braucot (tikai braucot garām) nenozibsnīja tas radars!
Pie tā, ka viņs tur stāv jau gadiem!
Es sarēķināju - ja uz tās trases Londonā tas radars nozibsnī kaut vai tikai reizi 2 minūtēs(tur ir 3 joslas un ļoti intensīva satiksme, arī naktī) - tas ir 720 diennaktī x 50 mārciņas(par būtisku ātruma pārsniegumu vairāk) = 36000 mārciņas diennaktī - tā kā tas radars viņiem atmaksājas VIENAS DIENAS LAIKĀ!!!
Mums nav tik intensīva satiksme - lai būtu nedēļas laikā!
(Ņemot vērā, ka tas radars tur stāv jau gadiem, jebkurā benzīntankā var nopirkt karti ar radaru izvietojumu un jebkurš satelīta navigators metrus 100 pirms radara brīdina par to!!!!!)

Pēc gada, diviem Iekšlietu Ministrija jebkurai ekipāžai varēs nopirkt Maseratti vai vismaz BMW Coupe V8 - tāds piķis tur ienāks.


bezpelnjas organizacija "Latvijas Celu Policija" down

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Es gan esmu mazāk principiāls/vairāk cinisks. Man uz to ir po., un tāpēc es šos apstākļus izmantoju ļaunprātīgi - pārkāpju, korumpēju, izmantoju korporatīvās saites Rolling Eyes


sho dalju es noleemu publiskaa forumaa nerakstiit. kaut ko pamazaam iemaacos no lielajiem viiriem, kas ir jaasaka, kas nav Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaads ir notesteejis kaa shitie suudi detekteejas? K vislaik ir ON rezhiimaa un shauj purnaa? tad mosh jaanjem tas detektors, kuram var ieprogrammeet viltus trauksmes. preteejaa gadiijumaa ar K braukaat pa pilseetu diez kas nav. tad jau miiljaa miera labad labaak ljauties zibspuldzhu gaismaam. soda punktus tak nedod par shito joku, mauc cik gribi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nez vai pilsētā šitos lietos. Drīzāk jau uz piepilsētas ceļiem posmos, kur ir labs asfalts un dziva satiksme. Pilsētā katra treniņbikses goda lieta būs viens 35'000 Ls vērts metiens ar akmeni, ko ar mobilā kameru nofilmē otrs tāds pats urla. Bet ārpilsētā ir lielāki ātrumi, mazāk liecinieku, ja nu ar "fotoradaru apkalpojošo ekipāžu" ir vēlēšanās kaut ko sarunāt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aivars rakstīja:
Bet ārpilsētā ir lielāki ātrumi, mazāk liecinieku, ja nu ar "fotoradaru apkalpojošo ekipāžu" ir vēlēšanās kaut ko sarunāt.

domā būs piedāvājums bildes attīstīt uz vietas??

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu varētu to nosaukt arī tā.. Ko tikai par 20 Ls neizdarīsi..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 343 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 341, 342, 343  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database