Atbildēt pie šī temata 336 lapa no 343 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 335, 336, 337 ... 341, 342, 343  Nākošais
Ceļu satiksme (CP, radari, avarijas...)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
versatile rakstīja:
Forši, KA Rīgā ceļus remontē!
Neforši, KĀ.
Ilgi, lēni, sūdīgi, remontus sāk vēlu - un ar briesmīgu satiksmes un gājēu plūsmu organizāciju remonta laikā. Pēc zīmēm citur 2 joslas, citur 3 uz Brīvības ielas; nesaprotami, kas ar sab joslu, stabiņi salikti tā, ka ne ta josla ir, ne ta nav, nekādu palīglīniju. Murgs. Par asām asfalta griezumu vietām un aku vākiem bez jebkādiem brīdinājumiem pat nerunāju.

Un ko tu gribēji, ka uz mēnesi vispār slēdz. Protams, ka ir sūdīgi saorganizēts, bet pamatproblēma tāpat ir tā ka cilvēki vienkārši nebrauc. Sagaida zaļo un tad domā kur tad lai te brauc, un te vispār remonts, tad jau jābrauc lēni un nav kur steigties.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā iesaistītā (projektu vērtēšanā) persona par Rīgas remontiem varu komentēt.
Bet lūgums neuztvert kā kādu aizstāvēšanas vai aģitācijas kampaņu. vnk redzu kurā laikā kas notikās.
Ar Rīgas siltumtrašu remontiem bija garš stāsts. Iepriekšējie vadītāji ņih*ja nebija darījuši un viņus vispār interesēja tikai pašu izstumtais Dienvidu tilts.
Tad nāca Ušakovs. Pirmie 2 gadi protams nekas nenotika, kamēr visur savus cilvēkus saliek utt, kamēr visu saprot, kas un kā notiek un kādas ir iespējas. Tikmēr laiks gāja uz priekšu un tuvojās plānosānas perioda beigas (2009-2014), bet kā izrādās Rīgai neko nevajag. Tad lavīnveidā tika uzcepti projekti - gan pilsētas labiekārtošanas, gan katlumāju rekonstrukcijas, gan siltumtrašu rekonstrukcijas un citi..
Mēs bijām ļoooti skeptiski, ka kautko tādu var paspēt īstenot līdz 2014.gada beigām, bet tas nav pamats noraidīt. visi projekti tika apstiprināti. mēs protams mējāmies, ka tulīt visa Rīga vienā vasarā tiks paralizēta, jo visur būs remonti.
Rīgas dome gāja uz Finanšu ministriju, brauca uz Briseli un skaņoja, lai varētu tos projektus pabeigt vēlāk. Tā nu visi termiņi ir pagadināti un viss notiek.  
LAbi vai slikti? laikam, jau ka labāk lai notiek, nekā nenotiek. labākais laiks? - laikam jau tomēr vasara, gan no tehnoloģiskā viedokļa, gan arī tamdeļ, ka vasarā vismazākā auto intensitāte. Manuprāt daļa vainas jāuzņemas iepriekšējiem saimniekiem, jo tagad jārauj pa visām frontēm.

kvalitāte un izpildījums tas jau cits stāsts, ko jārisina likumos.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vasara sākas 1. augustā?
Jūnijs un jūlijs klusums, par mani jau smējās, kad teicu, ka šogad raks Brīvības ielu.

Jā, es vēlreiz saku - super, labi, ka notiek. Cerams, ka rezultāts būs OK. Iespējams, citādāk nevarēja. Iespējams, jāpriecājas, ka nepaķēra pie viena Akmens tiltu, Zemitāna tiltu un Valdemāra ielu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaspars D rakstīja:
pamatproblēma tāpat ir tā ka cilvēki vienkārši nebrauc. Sagaida zaļo un tad domā kur tad lai te brauc

Tas gan. Pēdējā laikā uzkrītoši daudzi brauc, nesagaidot zaļo.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Brivibas iela viss mainas tik strauji, ka nav laika taas dzeltenass liinijas savilkt.. Kkaa samet barjerinas un viss.. To, ka itka ar 30 jabrauc pamaniiju tikai nesen kkad  Laughing kameer nevajag piikja stundaa braukt, ir ok, ar auto..! Shodien braucu ar velo, biju jau iemacijies, ka jauki ir vicot ar richuku pa jauno barona ielu.. Likaas, ka viss jau bija pabeigts, a nee..trotuaari..noaarda trotuaaru visaa ielas garumaa un ik pa laikam kaada brugja palete, traktors vai celtnieka audjiks uz taas iedomaataas velojoslas staav..tik daudz pa brugji sen nebiju ar velo kratiijies (cietā daksa)  Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
versatile rakstīja:
Forši, KA Rīgā ceļus remontē!
Neforši, KĀ.
Ilgi, lēni, sūdīgi, remontus sāk vēlu - un ar briesmīgu satiksmes un gājēu plūsmu organizāciju remonta laikā. Pēc zīmēm citur 2 joslas, citur 3 uz Brīvības ielas; nesaprotami, kas ar sab joslu, stabiņi salikti tā, ka ne ta josla ir, ne ta nav, nekādu palīglīniju. Murgs. Par asām asfalta griezumu vietām un aku vākiem bez jebkādiem brīdinājumiem pat nerunāju.
Tad visu nedēļu RD skaidrojas par remontu termiņiem, bet neviens pat nepiemin, ka piektdienas rītā pārraks Vanšu tiltu.
Tad pārrok, uzlej asfaltu, bet rezultātā tāpat izskatās kā ielāps pie ielāpa. Tikai lielāki tie ielāpi.


lieki piebilst, ka 3 gadus (vai pat vairāk?) pirms gandrīz neko nebija darīts. Un pirms vēlēšanām sak kaut ko darīt. [/i]


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
yuran rakstīja:
Nez, manuprat celi Riga ir briesmigi. Vispar neciesami. Man trukst vardus cik slikti tie ir.  Mad

Nekad vairs nejautjiem man, kapec es ar SUV parvietojos Smile


vakar tika braukts ar jauno Cayene. HVZ, nebija jūtas ka ar šo mašīnu var droši pāri bedrēm braukt. Vismaz man būtu sāpīgi.


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šovasar Rīgas centrs ir riktīgi depresīvs braukšanai ar auto - priecājos ka man tur nav regulāri jābrauc. Remonts pēc remonta, samazinātas stāvvietu skaits, daudzas ielas vēl arvien ļoti sliktā stāvoklī, samazināts joslu skaits uz velojoslu un remontu rēķina... Ja man nepieciešams braukt uz Ulbroku vai Mārupi, pārsvarā braucu pa apvadceļiem, nevis caur centru - lai gan navigācijas rāda ka tā ir pāris minūtes lēnāk - es labāk braucu pa šoseju, tā vietā lai stumtos stūķī. Kopumā - PVZ to Rīgas centru.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Kopumā - PVZ to Rīgas centru.


+100, šovasar pāris reizes esmu izmantojis 4 riteņu transportu - psc depresīvi. Tad jau labāk ar moto vai velo kaut pa lietu naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Šovasar Rīgas centrs ir riktīgi depresīvs braukšanai ar auto - priecājos ka man tur nav regulāri jābrauc. Remonts pēc remonta, samazinātas stāvvietu skaits, daudzas ielas vēl arvien ļoti sliktā stāvoklī, samazināts joslu skaits uz velojoslu un remontu rēķina... Ja man nepieciešams braukt uz Ulbroku vai Mārupi, pārsvarā braucu pa apvadceļiem, nevis caur centru - lai gan navigācijas rāda ka tā ir pāris minūtes lēnāk - es labāk braucu pa šoseju, tā vietā lai stumtos stūķī. Kopumā - PVZ to Rīgas centru.


Tādai arī būtu jābūt idejai. Pilsētas centram NAV jābūt pielāgotam vieglajam pasažieru transportam. Bet par šo esam jau runājuši 1,000,000x emo


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es no rita aizbraucu, vakara atbraucu, nez, nekadas depresijas pazimes nerodas hmm Kekava pie tas baznicas kamer dabu izgriest pa kreisi gan var depresija iedzivoties, laikam labak praukt pa labi un lidz aplim aiwa


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Es no rita aizbraucu, vakara atbraucu, nez, nekadas depresijas pazimes nerodas hmm

+1 ja nebrauc nelaikā, tad viss labi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
j.k. rakstīja:
Šovasar Rīgas centrs ir riktīgi depresīvs braukšanai ar auto - priecājos ka man tur nav regulāri jābrauc. Remonts pēc remonta, samazinātas stāvvietu skaits, daudzas ielas vēl arvien ļoti sliktā stāvoklī, samazināts joslu skaits uz velojoslu un remontu rēķina... Ja man nepieciešams braukt uz Ulbroku vai Mārupi, pārsvarā braucu pa apvadceļiem, nevis caur centru - lai gan navigācijas rāda ka tā ir pāris minūtes lēnāk - es labāk braucu pa šoseju, tā vietā lai stumtos stūķī. Kopumā - PVZ to Rīgas centru.


Tādai arī būtu jābūt idejai. Pilsētas centram NAV jābūt pielāgotam vieglajam pasažieru transportam. Bet par šo esam jau runājuši 1,000,000x emo

Gan jau pilsētvides arhitekti kautko būs sadomājuši, tik jācer ka nepārcentīsies ar to transporta aizbaidīšanu, citādi nekādas jēgas biznesam vai cilvēkiem atrasties tai centrā nebūs emo


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Galvenais, lai centram cauri nav tranzīts - no viena gala uz otru. Tie tāpat centrā ārā nekāpj, no viņiem jēgas tur nekādas nav, tikai čakarē satiksmi.
Uz/no centra ir ok maršruti. Bet ne caur. Tam mums vajag vēl vienu tiltu vai tuneli

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu vai arī пропускную способность vajag kaut kā palielināt. Rīga nav liela pilsēta, bet ar divām joslām kļūst par šauru.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 336 lapa no 343 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 335, 336, 337 ... 341, 342, 343  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database