Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 223, 224, 225  Nākošais
sīkums, bet bļaut gribas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
SSSSSSUUUUUKAAASSSS b..e

 Mad  Twisted Evil  Twisted Evil  Mad  Mad  angrrry  violent

sovakar parvelkoties majas izkapjot no autinja pamaniju ka prieksa bamperim sturis riktigi apsvikats... kads/kada kaut kur pakojoties, lienot ara mileni novalejis  Mad  ja neredzi kur brauc tab nebrauc ibio rio!!!!

pie viena vel ari spiediens sanacis uz prieksejo fari, ka rezultata farei stikla sturitis ieplaisajis - jamaina aro ta ibio....

rit no rita janostaiga gar pagalma saparkotajiem shrotiem japaskatas kam sarkana stripa uz bugera palikusi (kaut gan tie bavarieshu mesli kas tur stav jau ir svitraini no vienas vietas)

SSSUUKKKAAS b..e

viss es eju ieraut kaut ko nomierinoshu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
violent vot sukas mļe.      056 izsaku līdzjūtības Crying or Very sad


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
SSSSSSUUUUUKAAASSSS b..e
Skaties, ka uz bumera nav ari tumsi zilas krasas no manejas Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
xls99 rakstīja:
SSSSSSUUUUUKAAASSSS b..e
Skaties, ka uz bumera nav ari tumsi zilas krasas no manejas Very Happy


tie bumbieri viscauri ir tumshi zili vietam tikai kada zalja, balta, peleka stripa Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Nu hz. Man, kad šķieba pirmo punktu par ceļa horizontālā apzīmējuma neievērošanu (tukšā Pērnavas ielā, ap 3iem naktī), uzreiz ielādēja maximālo sodu, lai gan man ne tikai punktu, bet pēdējā gada laikā vispār reģistrētu pārkāpumu nebija ments Tā ka, ja nu viņiem nospļauties uz to, vai esmu kārtīgs vadītājs aiwa vai ne, tad es arīdzan nolēmu izspļaudīties un tagad maucu, kad, kā un kur gribu Evil or Very Mad

Tas laikam atkarīgs no katra menta godaprāta / noskaņojuma. Man arī nebija neviena soda punkta, bet zaļvestainais savulaik pie + 23 pilsētā spītīgi paņēma tiesības un devās rakstīt protokolu.  whip  Cik novērots, in da Riga ir tādi apzinīgāki un kasīgāki tie CP.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ko Tu ar to gribēji pateikt? Šitāds ir jābaro mentiem?  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atbriivo sapraatu! Elpo dzilji, esi mieriigs. Un Vinji atkaapsies... Ahmm..mmm....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Atbriivo sapraatu! Elpo dzilji, esi mieriigs. Un Vinji atkaapsies... Ahmm..mmm....


jā, varbūt vispār uzreiz izlikties par beigtu?


_________________
neko nevar skaidri zināt. atliek vienīgi mi-nēēt...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...bļēēē kā neciešu tos lohus kuri uz priekšējā paneļa mauc to Krievijas karogu... Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mhm. Un numura paliktnītis CCCP arī ir ko vērts.
Tiko atkal redzēju brand new Infiniti mazbobiku ar numuru... USSR c Vai tiešām tie stulbeņi, kas mocās nostaļģijā pēc PSRS, nesaprot, ka PSRS laikā brauktu labi ja ar pēdējā izlaiduma ņivu?! Doh!


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
...bļēēē kā neciešu tos lohus kuri uz priekšējā paneļa mauc to Krievijas karogu... Mad


es ari apbrinoju tadus tipazus... pie kam dazam labam tas ir tik liels ka aizsedz 1/2 no stikla

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
...bļēēē kā neciešu tos lohus kuri uz priekšējā paneļa mauc to Krievijas karogu... Mad


 a man 2 Latvijas staav uz panelja, kad braucam pretii viens otram(ar taadu, kam Krievijas 1gab), tad mums parasti jautri paliek abiem  Laughing
 Bet visaadi citaadi man ar besii, ja jau taa Krievija tik daarga un juuties taads Krievijas pilsonis, tad kaapeec veel esi sheit? Tip vinjus tur kaads gaidiitu ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
īvele rakstīja:
ralfins rakstīja:
...bļēēē kā neciešu tos lohus kuri uz priekšējā paneļa mauc to Krievijas karogu... Mad


 a man 2 Latvijas staav uz panelja, kad braucam pretii viens otram(ar taadu, kam Krievijas 1gab), tad mums parasti jautri paliek abiem  Laughing
 Bet visaadi citaadi man ar besii, ja jau taa Krievija tik daarga un juuties taads Krievijas pilsonis, tad kaapeec veel esi sheit? Tip vinjus tur kaads gaidiitu ...

mani arī kaitina tās šaurās pierītes. cilvēki, kas ir tik aprobežoti, ka nesaprot vispār, kur atrodas.


_________________
neko nevar skaidri zināt. atliek vienīgi mi-nēēt...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
īvele rakstīja:
ralfins rakstīja:
...bļēēē kā neciešu tos lohus kuri uz priekšējā paneļa mauc to Krievijas karogu... Mad


 a man 2 Latvijas staav uz panelja, kad braucam pretii viens otram(ar taadu, kam Krievijas 1gab), tad mums parasti jautri paliek abiem  Laughing
 Bet visaadi citaadi man ar besii, ja jau taa Krievija tik daarga un juuties taads Krievijas pilsonis, tad kaapeec veel esi sheit? Tip vinjus tur kaads gaidiitu ...


jā ir tādi individi. Man liekas, ka viņi grib radīt, ka viņiem uz visu, kas notiek Latvijā un uz Latviju pajāt. Bet tomēr Krievijā braukt tie negrib  Laughing  Starp manam paziņam tādu nav, bet vienam kaimiņam mašinā ir tāds krievijas karogs. Vajadzētu pajautāt.  Wink
Par latvijas karogiem auto ir  super  Bet pāris dienas atpakaļ redzēju Hondu ar "Latvietis" aiz stikla. Arī īsti nesaprotu nu nafig tas vajag???  Rolling Eyes


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5 ... 223, 224, 225  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database