Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Sveicieni ziniibu dienaa!
Vai studiju laikaa esi bijis raatns?

Jaa, manas skolas logus rotaaja metaala restes. 33% 33% ( 4 )
Nu, pasniedzeeji baidiijaas par mani suudzeeties vecaakiem! 0% 0% ( 0 )
Vinji ar ieplestaam aciim un triicoshaam rokaam mani redz skolas salidojumaa. 66% 66% ( 8 )

Balsis pavisam : 12
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Sveicieni ziniibu dienaa! 
Atsaakoties studijaam (kas studee, maacaas un iet kursos), ierosinu sho tematu: kaadaa lielaakaa trakuliiba studiju laikaa ir dariita? Koju staasti, "paliidziiba" kursabiedriem, atentaats pret skolas direktoru Very Happy u.t.t.

es pats atceros paaris epizodes:
kad veel maaciijos videnee, mani pazinjas jau maaciijaas juuras akadeemijas 2. kursaa. te naaca paliidziibas sauciens no vinjiem - ir ekonomikas pasniedzeejs, kas slinks uz variantu domaashanu, taadeelj piedaavaa tikai vienu variantu turklaat visaas maaciibu iestaadees, kuraas vinsh pasniedz: juuras akadeemija, rtu un lu. vinji delegjee mani to eksaamena darbu nospert no auditorijas, es piekritu par attieciigu labumu sev un 007 gaajiens vareeja saakties - norunaatajaa dienaa lu kjiimijas fakultaates telpaas ieeju kopaa ar paareejiem studentiem, kuri uz mani skataas taa pavisam skjiibi - es tam uzmaniibu nepieveershu, panjemu lapinju no pasniedzeeja galda un vinsh man noraada vietu auditorijaa. apseezjos. uzreiz skriet aaraa nepietika duushas - sakau rakstiit eksaamenu ekonomikaa. uzrakstiiju vaardu, uzvaardu: jaanis beerzinsh. un to darbu paarrakstiiju uz kautkaadas lapinjas. soliidi nodevu darbu, izgaaju laukaa. vechi dabuuja kaaroto, es slavu! kas smiekliigaakais, ka to eksi, kas pamataa bija balstiits uz testa principa es nokaartoju sekmiigi (tanii kursaa maaciijaas viena pazinja vienam no akadeemijas vangjotaajiem nochiept to darbu) - pasniedzeejs lasot sarakstu ar atziimeem pateica:"jaanis beerzinsh - piecas balles!"

un otrs - bijushais koleegjis no lu jurisprudences kursa saak gauzties, ka nevar nokaarot angleni - es piesakos paliidzeet. pats aizgaaju uz eksi, kur pasniedzeeja pavisam kurmja aklumaa mani saak izprashnjaat, es klaareeju pretiim. viss buutu kaartiibaa, bet koleegjis piemirsa briidinaat, ka vinjam truukst 2 maajasdarbi, ieskaite un shis eksaamens. es tos visus sakaartoju 2 dienaas un beigaas izceelu vinjam 7 balles. preemijaa - nomaksaaja manu telefona reekjinu! aajee!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax, nav Tev ar ko lepoties ! Tas, ko darīji pēc būtības ir sodāms Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
naac  vaii! knaukjis! fakts, ka es lepojos! a tu neesi lepojies par savaam eevergjeeliibaam?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
naac  vaii! knaukjis! fakts, ka es lepojos! a tu neesi lepojies par savaam eevergjeeliibaam?


Kāda tur lepošanās, esm bijis šausmīgi godīgs, neviena ēverģēlība nav bijusi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Besī ārā tie gudrīši, kas paši neko nespēj', pareizāk sakot - negrib iemācīties, bet mānās, špiko, draud, direktoram, sūkstās un vaimanā par grūto dzīvi !!Sad Neredzu nekādu pamatu šādus tipus atbalstīt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tas, kursh skjiists, lai pirmais sviezj akmeni!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
videnee kronis visam bija speeleshanaas ar dziivsudrabu... viens bija kaadus 200 ml dabuujis burcinjaa, tas nu mees visu dariijaam ar to metaalu- i pildspalvaas leejaam, i uz galda smuki bumbinjas dzenaajam...
ofc kad skolotaaji uzzinaaja, mums bija pizdjec kaadas ziepes.... bet bija jautri Very Happy


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
atcereejos: klasesbiedrene pamatskolaa uz skolu bija panjeemusi liidzi kaamiiti. tas, drankjis, saprotama lieta, sabijies no pieveerstaas uzmaniibas, aizlaidaas. meitene to nenokjeera. toties vakaraa apkopeeja ar slotu to nokjeera kaa zjurku. pljurkt un gatavs. ljoti visi paardziivojaam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database