Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
2.0JTS dzinejs
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 2.0JTS dzinejs 
Stay away from the 2.0 JTS. I've lost count of how many times ours been in for fixing the "engine malfunction" light. Very common fault I've heard. To make matters worse the engine feels more like a 1.6 powerwise and consumes as much fuel as a V6.


ups! pirms kjerties pie GT vai facelift 156 shito veerts atcereeties

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piekritu! Sen zinams fakts, ka janem V6. Un ja alfa razotu V8 (tipa montreal), tad janem tas Twisted Evil !  Bet ja tas parak dargi, tad janem golfs  Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es briizhiem briinos par Sogja spriedumiem Smile Golfs... Smile
Es teiktu, ka, ja njem FL, tad jaakoncentreejas uz 1.9JTD. Ja nevajag to FL, tad protams V6. Ar GTV vispaar nav variantu (tas nu shogad ir noskaidrots) - tam TIKAI v6. Ar 166 arii nav variantu - facelift ir urodiuss saliidzinot ar veco "aknu slimnieku" Smile
147 es teiktu, ka 2.0jts selespeed ir ok. Nu taa. Nu un "check engine" shad tad padzeest jau nav liela beeda beigu beigaas. Turklaat pagaidaam man nav skaidrs vai taa ir daudziem vai tas ir atsevishks gadiijums kaadam nabaga britam, kura postu iekopeeja elbee sheit...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
manu uzmaniibu vairaak piesaistiija secinaajums "iet kaa viens seshi un teeree kaa vee seshi" Mr. Green imo ir arii 156FL ar v6 dzineejiem, bet baigi reti, hvz kaapee...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
156FL man laikam labaak patiik variantaa ar 1.9JTD un Q4 Smile Nu tipa zemais crosswagon:
http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=3257407&id=z3gppehhtzv&source=as24_inseratsg_detail_ueberschrift
bet vispaar taa jau ir crossa cena gandriiz...

V6 mobilee atradu preciizi vienu Smile
http://mobile.de/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=3&id=11111111211464829&

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es briizhiem briinos par Sogja spriedumiem Smile Golfs... Smile
Es teiktu, ka, ja njem FL, tad jaakoncentreejas uz 1.9JTD. Ja nevajag to FL, tad protams V6. Ar GTV vispaar nav variantu (tas nu shogad ir noskaidrots) - tam TIKAI v6. Ar 166 arii nav variantu - facelift ir urodiuss saliidzinot ar veco "aknu slimnieku" Smile
147 es teiktu, ka 2.0jts selespeed ir ok. Nu taa. Nu un "check engine" shad tad padzeest jau nav liela beeda beigu beigaas. Turklaat pagaidaam man nav skaidrs vai taa ir daudziem vai tas ir atsevishks gadiijums kaadam nabaga britam, kura postu iekopeeja elbee sheit...


Oga, neuztver visu tik nopietni  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai nu es esmu iistais, kam paarmest paarlieku nopietnu uztvershanu... Smile Smile
PS: Sogjis nav pierakstiijies Aromam vispaabaa. Laikam viens no tiem, kam vecmaaminjas maasiicas krustmeitas braaljadeela draudzenes kaiminja meitai paliek triisarpus gadi naakamceturtdien un taadeelj Limbazhos ir jaapmeklee sviniibas? Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Vai nu es esmu iistais, kam paarmest paarlieku nopietnu uztvershanu... Smile Smile
PS: Sogjis nav pierakstiijies Aromam vispaabaa. Laikam viens no tiem, kam vecmaaminjas maasiicas krustmeitas braaljadeela draudzenes kaiminja meitai paliek triisarpus gadi naakamceturtdien un taadeelj Limbazhos ir jaapmeklee sviniibas? Wink


ir ir pieraxtiijies, ej nu tagad uzmini, kursh vinjsh ir

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bushu ar visu sporta izputeju  Cool un papildus 50 zs

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aaa ir ir jaa. Escusi Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
atradu topiku ar nosaukumu ,,dzinējs,, , rakstīšu te, nav gan runa par alfu, bet tas lietas būtību nemaina
vakar lasot par viena dzinēja īpanībām, problēmām u.t.t. izlasīju teikumu - jā jūs par viņu rūpēsieties , tad viņš ir nenokaujams un godam nokalpos vismaz 250 000
sēžu un domāju, ko nozīmē - rūpēties par dzinēju, man apmēram nāk prātā šādas lietas
- nedzīt aukstu
- regulāri mainīt filtrus
- eļļu mainīt nevis rekomendētajos 20 bet 10 000
- nebraukt zemos apgriezienos
- regulāri iedot ,,izdirsties ,,
- liet tikai paredzēto degvielu
Ko vēl ? varbūt es ko būtisku nezinu ?


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
piemēram 2.0TS svarīgi ir turēt eļļu uz max līmeņa.....lai gan pēc manas sapratnes uz min arī ir OK, jo tas ir pieļaujamais līmenis.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...principā vienmēr esmu rūpējies par dzinēju arbas piektā punkta ietvaros un nekad neko neesmu nokāvis...ar to laikam arī pietiek Rolling Eyes shura


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Uj, uj... 2.0 JTS tiktiesam ir suds

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Soreiz nav runa par 2.0 bet par jebkura dzineja ekspluataciju !


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database