Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Pusdienas darba laikaa.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Pusdienas darba laikaa. 
Aktuaala teema - pusdienas darbalaikaa. Man, piemeeram puse zupas (citaas vietaas to sauc par pilnu porciju), saldais un otrais izmaksaa 3,20-3,60. Srakandaugavz. kaa jums? vispaar pie darba ir kur aiziet paeest vai jaabrauc nostaak?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pastasti kur ēd? man šad tad tajā rajonā arī ar tukšu vēderu jātup.
Kolektīviem varu ieteikt ēdnīcu "Briedis" kas uz P.Brieza ielas. Bez problēmām pieņem pasūtījumus pa tel., atved, viss silts, laba cena, par piegādi un traukiem nav jāmaksā

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ganiibu dambja krustojums ar uriekstes ielu - tur betona kugjveidiiga maaja - preteejaa stuurii ir taads 2-3 staavu ofissmaajs, tur iekshaa eedniicas tipa kafe. nekad nav bijushas suudziibas par negarshiigu edienu. un straadaa vinji liidz pieciem - vieniigi ko ap to laiku vairs var dabuut eest tas ir cits jautaajums.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Valdemara 118 pirmajaa staavaa kafejnica, kas saakotneeji shkjiet tipisks "gadjushnjiks", bet iisteniibaa ir ljoti ok. eedieni svaigi, garshigi. ljoti labi sushi.

zupa+otrais+dzeriens=3~5ls
sushi=2.5~5ls

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vietaa, kur mums ieprieksh bija ofiss bija pavisam slikta izveele - paari ielai tashnilovka, aiz stuura gadjushnjiks, bet taalaak pa abnormaalaam cenaam maajas virtuve. tagad vismaz tepat un labi baro. buutu virtuve darbaa, es pats sev ceptu kartupeljus un galju pusdienaam Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
oi, mums drusku patālu, mantesā esi bijis? Tvaika 14a, cena līdzīga, ļoti garšīgi saldie un svaigi spiesta burkānu sula, vienīgi, ka tur laikam ar caurlaidēm var tikt iekšā, bet var jau būt arī, ka uz ēdnīcu ielaiž

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pērses 2 tur kur UR, pēc skata tāda padomju ēdnīca.
Diezgan labi un garšīgi var paēst ņemot vērā, ka sākot no 1.50 Ls.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es ēdu darbā. Otrais un dzeramais vai zupa un saldais 1.50 - 2Ls smokin


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es biezhi vien needu vispaar, iztieku ar kafiju, cepumiem, aaboliem, shokoladi, riekstinjiem, manderiiniem..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
darba ēdnīcā 2-4Ls, dažreiz apēdu olypia kādu zupu, vasarā "mūķenē" vai "sievasmātē" pusdienas ar alu svaigā gaisā - arī ap 4Ls

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja videeji statistiski, tad man nesanaak dienas laikaa paeest - ziniet kaa - alfistos jaaseezj Very Happy
taaks, saaku likt punktinjus estuveem pa leeto uz kartes: presto kur tu pa leeto ierij zupinju? peerses 2 - pagrabstaavaa kautkur?
Laacha k-gam: man-tesaa kaadreiz caurlaides nedeva nevienam, varbuut tagad var sarunaat. virtuve tur toreiz, kad straadaaju bija laba un pavaares nekad neatteica saveejiem kaadu liesaaku gabalinju un merces pavairaak Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mūkusalas 41. Pāris ēstuves apkārtnē ir:

1) Barselona. Dienas piedāvājums - 2 otrais, 1.2 zupa (apmēram) Pārējais piedāvājums no 3 uz augšu. Kvalitāte - 6 no 10.
2) Ēstuve pagalmā blakus Dienai. 2-3 otrais 1-1.5 zupa. Kvalitāte - 5 no 10
3) Ēstuve Mūkusalas 41b blokā (2. stāvā) - 2-3 otrais, par zupām neatceros. Kvalitāte 5 no 10

Mums kantorī ir liela virtuve ar mikroviļņu krāsni, plītsvirsmu, ledusskapi (no kura pazūd pārtika) un suluspiedi/blenderi, ko es un mani kolēģi arī labprāt izmanto, lai ceptu, sildītu, šmorētu un vārītu sev gan veselīgas pusdienas, gab lielveikalu pusfabrikātus, gan maizītes.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Mūkusalas 41. Pāris ēstuves apkārtnē ir:

1) Barselona. Dienas piedāvājums - 2 otrais, 1.2 zupa (apmēram) Pārējais piedāvājums no 3 uz augšu. Kvalitāte - 6 no 10.
2) Ēstuve pagalmā blakus Dienai. 2-3 otrais 1-1.5 zupa. Kvalitāte - 5 no 10
3) Ēstuve Mūkusalas 41b blokā (2. stāvā) - 2-3 otrais, par zupām neatceros. Kvalitāte 5 no 10

Mums kantorī ir liela virtuve ar mikroviļņu krāsni, plītsvirsmu, ledusskapi (no kura pazūd pārtika) un suluspiedi/blenderi, ko es un mani kolēģi arī labprāt izmanto, lai ceptu, sildītu, šmorētu un vārītu sev gan veselīgas pusdienas, gab lielveikalu pusfabrikātus, gan maizītes.


Ja pareizi saprotu, kuru no ēstuvēm domā, tad imho 3.variantam es kvalitāti vērtētu augstāk.
Par otro variantu piekrītu - riktīgs šrots (pie tam pa dārgo).


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es trešajā neesmu sen sen sen bijis. Tālu jāiet Smile Bet nu ok - liekam 6 Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pusdienas katru dienu. 3-4Ls. Jaunmārupē ir tikai viena normāla ēstuve (pie pasta sētā), toties gana plaša izvēle un gana labi. lai kuņģis neieslīgtu depresijā.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database