Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Kas lācītim vēderā?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Kas lācītim vēderā? 
Kā darbojas tā 28 km lielā figņa starp Šveici un Franciju
http://www.neatorama.com/2008/09/10/fantastic-video-explains-how-the-large-hadron-collider-lhc-works/

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jaaa... ja kadu menesii atpakalj petiju...   tik daudz vienaa vietaa zemme ierakto dzelzhu uz planetas nav.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Shito sava varstijuma Brauns ari apdzejoja ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es gan biju domaajis ka tas verkjis speej vairak par vienkaarshu protonu paatrinaashanu un ietriekshanu vienu otraa... esmu viilies Very Happy
bet nu vispaar iespaidigi, to visu protonu gaitu sinhronizeet, vadiit...  applausi


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es vienalga nesapratu, kas buus tad, kad tie protoni saskriesies? un ko mees (es shura) no taa ieguusim hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
es vienalga nesapratu, kas buus tad, kad tie protoni saskriesies? un ko mees (es shura) no taa ieguusim hmm


...viens no variantiem, ka mēs visi iegūsim vai nu ragus vai nu spārnus - atkarībā no ta kur nokļūsi... aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varesim atmest religiju Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
no taas saskrieshanaas ljoti daudz ko uzzinaas... iespeejams  pieraadiis tumsho mateeriju aka antimateeriju. ir jau taada doma ka kaut kas taads pastaav un pietam antimateerijas ir mazaak par mateeriju, lai arii buutu jaabuut balansaa, kaapee taa ir utt... atklaas maybe taa saucamaas dieva daljinjas, bet daljinjas kas pieshkjir daljinjaa to mateeriju. varbuut citas dimensijas atklaas... varbuut zinaatnieki buus nedaudz nokljuudiijushies ar prognozeem un radiisies melnais caurums kursh iznicinaas zemeslodi...  un visas Alfas  shura
neviens jau iisti nezin kas notiks kad saskriesies taas uudenrazh daljinjas, kaadas daljinjas radiisies... jo atoms jau nav pati mazaakaa daljinja, un arii protons un neitrons nav... to daljinju ir dafiga, tikai daudzas nav pieraadiitas... mosh tagad pieraadiis...


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varbūt em cē kvadrātā apgāzīs...
Citādi tak tam protonam, tuvojoties gaismas ātrumam, masai jāpieaug līdz gandrīz bezgalībai. Nu, vai vismaz tām protonu atliekām, kas paliks pēc sadursmes un šķīdīs uz visām pusēm.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kas tur sanaaks neviens nezin, skaidrs tik, ka buus baigaa jauda, ja? arii labi Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
kas tur sanaaks neviens nezin, skaidrs tik, ka buus baigaa jauda, ja? arii labi Wink


kaa teica viens no tiem fizikjiem uz jautaajumu, kaapee juus to vispaar darat- Lets see what happens

jauda tur nav nekaada lielaa... prieksh mikrodaljinjaam taa ir liela jauda, bet ne lielaaka par divu odu sadursmi, kaa bija vienaa rakstaa publiceets


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lai tik njemas, mosh pavisam driz OPEXam varesim paradit  wtf

savadak vinju skapji jau lust no visadu alternativo energijas avotu ieguves projektiem. Iespejams, shis pasprucis vinju redzeslokam...
Kodolfizika ir speks!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
De Ja Vu  Wink

http://www.pcgamersblog.com/half_life03.jpg

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database