Atbildēt pie šī temata 42 lapa no 44 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  Nākošais
75 TS Grigio
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Interesanti

http://jalopnik.com/5720911/for-4500-looks-arent-everything


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sataistits logu mazgatajs! sikums, bet patikami, jo visu ziemu, rudeni un lielako dalu vasaras tas nestradaja aiwa

un ka zinams nestradaja tapec, ka trijniekos izkrita motorins no savas vietas, uzkrita uz izpludes kolektora un sadega sausmigi smirdedams un kupedams. sodien sapratu, kapec vins bija izkritis -> bacoks karstuma ietekme bija kusis un deformejies, pat cohums izkusis apakspuse  Shocked ta ka ar to vietu kaut kas jadoma, jaliek kaut kads papildus ugunsmuris vai kas tads

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
sataistits logu mazgatajs! sikums, bet patikami, jo visu ziemu, rudeni un lielako dalu vasaras tas nestradaja aiwa

un ka zinams nestradaja tapec, ka trijniekos izkrita motorins no savas vietas, uzkrita uz izpludes kolektora un sadega sausmigi smirdedams un kupedams. sodien sapratu, kapec vins bija izkritis -> bacoks karstuma ietekme bija kusis un deformejies, pat cohums izkusis apakspuse  Shocked ta ka ar to vietu kaut kas jadoma, jaliek kaut kads papildus ugunsmuris vai kas tads

Man tas pats notika uz autobāņa. izkusa caurums bačokā Very Happy Tanī brīdī īpaši nepiefiksēju, bet kad nākamā rītā iedomājos pieliet šķidrumu secināju, ka visi 4litri iztek pa poļu benzīntanka teritoriju shura
Drošvien izkusa tādēļ, ka izplūdes kolektora savienojums ar izpūtēju nav īsti labs, pēc vairākkārtējas izpūtēja atsišanas.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man tas blives visas it ka nomainitas, garam nekur ipasi nepus, bet toreiz laikam vel bija vecas, sudigas hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
atceros somijā viesiem auto trubas un ja pareizi atceros arī visi elektrības vadi bija notītas ar karstumu izolējošām lupatām


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
man tas blives visas it ka nomainitas, garam nekur ipasi nepus, bet toreiz laikam vel bija vecas, sudigas hmm


Nu, varu piedāvāt līpošu alumīnija materiālu, kurš gan izkliedēs gan atstaros karstumu... Rolling Eyes


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tur man skiet orginala versija bija karstuma aizsargblekis  Rolling Eyes  par kuru tikko iedomajos  Doh!  un man skiet ka 90tajai taxs vel dzivo sava vieta   Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
tur man skiet orginala versija bija karstuma aizsargblekis  Rolling Eyes  par kuru tikko iedomajos  Doh!  un man skiet ka 90tajai taxs vel dzivo sava vieta   Rolling Eyes


blekis tur ir joprojam, bet tas aizsedz tikai stures past. trubas un vel kaut kadus vadus, bacoks pavisam neaizsargats paliek

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
koijotins rakstīja:
tur man skiet orginala versija bija karstuma aizsargblekis  Rolling Eyes  par kuru tikko iedomajos  Doh!  un man skiet ka 90tajai taxs vel dzivo sava vieta   Rolling Eyes


blekis tur ir joprojam, bet tas aizsedz tikai stures past. trubas un vel kaut kadus vadus, bacoks pavisam neaizsargats paliek


Tāpēc arī vaicāju vai nevajag lumīnija aizsargu...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
elbee rakstīja:
man tas blives visas it ka nomainitas, garam nekur ipasi nepus, bet toreiz laikam vel bija vecas, sudigas hmm


Nu, varu piedāvāt līpošu alumīnija materiālu, kurš gan izkliedēs gan atstaros karstumu... Rolling Eyes

Par šito tieši biju iedomājies, ka ir tak uzlīmējami aizsargmateriāli. Vajadzēs laikam pie tevis pieskriet un ieķert gabaliņu.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
uz vasaru kaut kas jadoma, tapec jau to problemu te pacelu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
uz vasaru kaut kas jadoma, tapec jau to problemu te pacelu
vieniga parbaudita lita ir stiklaskiedras lenta ko tin rinki kolektoram  Rolling Eyes visi tie limejamie sudi savu funkciju pilda samera islaicigi  Wink  satiksu comu un uzprasisu kur pirka to lentu ????


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
paskatijos tas igaunu bildes un izlemu- 75 paliek, pret dzemperi nemainisu! 45 un ziemas trasites tomer ir tik fooorsi  Embarassed ja es to masinu atstaju ka ziemas trasu gazamo, tad varetu tuvak rudenim 75 ari izkrasot (aplimet?) kadas racing krasas, kadas? hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


masinu sarkanu, diskus melnus un pa virsu imsa stripas? yo



Pēdējoreiz rediģējis elbee Tue Mar 29, 2011 9:32 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...IMSA... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 42 lapa no 44 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database