Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 118 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 116, 117, 118  Nākošais
ĀBOLI, AI ĀBOLI...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nikson - vai tad nezināji, ka vēl ir visādas fiškas...



_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Traka tauta... pēc maniem datiem uz sestdienas pēcpusdienu DT Mobile tiklā tika pārdotas ap 700 units iPhones. Uz doto mirkļi, es tā jūtu ir ap šhtuku.
Tas viss prieks par 600-700 Latiem uz diviem gadiem kredītā Doh!

PAR KO?! Mums drīzumā iznaks jaunā Omnia, ar visiem parametriem lābāka par iPhone  Rolling Eyes un noteikti nebūs par tādu traku cenu.

Palaidniex laps  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:
Traka tauta... pēc maniem datiem uz sestdienas pēcpusdienu DT Mobile tiklā tika pārdotas ap 700 units iPod telefonus. Uz doto mirkļi, es tā jūtu ir ap šhtuku.
Tas viss prieks par 600-700 Latiem uz diviem gadiem kredītā Doh!


Es samaksāju 207 Ls
saglabāju savu formula 28 un kāds nu man tur ir tas datu pieslēgums.
nekādas pārmaksas/piemaksas. Tik 2 gadi jābūt LMT klientam
Un ar tiem tarifiem kādi man ir, migrēt man nav nekādas jēgas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lai paspēlēties ar krasainām fiškām un izmest telefonu pēc gada  Rolling Eyes
Par pārmaksu mani dati ir no DT Mobile tikla. Varbūt tas neattiecās uz visiem, jo bija dažadi varianti kā maksāt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mani interesēja 2 fiškas.
1. Norm epasta klients. Un tas arī ir (ar kkādu bagu)
2. mašīnas hendsfrī. Diemžēl landrovers neatbalsta symbijāņu telefonu, un atkal bez symbijāņa nesanāk norm epasts. Ābols ir izeja

Par pārmaksu - rūpīgāk jānalizā istyle piedāvājums. Bet lai to izdara kāds cits ! ((c) H. Simpsons)
Mani neinteresē braucot mikriņā skatītīs jūtūbes video  grudaks

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tad škaidrs! Landrover ir vainīgs  Very Happy ka tu nenopirki BlackBerry

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a kas vainais iphonei? telefons ļoti ērts, un ja kantoris maksā, pilnīgi po, kāds tarifu plāns.

Nākampavasar, kad beigsies k800i piesaistes termiņš, varbūt sev arī tādu paņemšu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Telefons ir ļoti ērts kā telefons, vai ļoti ērts kā gadžets Smile
kā gadžetam tam nav ne vainas, bet jautajums "kurš reāli izmantos visas tās fičkas kādas ir piedāvātas?" paliek.
kā ērts telefons... nu nez, nez..
un pārmaksāt $$$ tikai par ābolu... stulbi ir tas, ka jā viņš būtu iPhone Dolce&Gabbana Edition un maksātu ap štuku, tik un tā telefonu pirktu  Wink ibo BRAND

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par LVL 120 bez istyle fignam man liekas ir verts pastilot Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Mazais rewiew
Kas nepatīk:
1. kā var personalizēt "desktopu" ? Nah man pašā vidū kkādas biržas ikona ? Es i no laukiem ! Ffff..fristailo
2. kā var nosūtīt kontaktu informāciju ? Pa nokijiski - vizītkarti ? hammer
3. jau uzdevu jaut lmt - sūtot epastu raksta, ka adrese uzrakstīta nepareizi.. kas par xui ...  shifty

Vēl kas nerulz - gogle maps balstītā navigācija... Kā lai tā pieklājīgāk pasaka ?  Nu tā būtu lieya, kas būtu jāpieregulē (smagi). owned


1. Ar winterboar vai  custamize programmam, tik nezinu ka vinjas dabut virsu legalam.
2. neiespeejami  violent tas pietrukst biezji vien!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: ĀBOLI, AI ĀBOLI... 
NIKSONS rakstīja:
Esmu pakļāvies masu psihozei  Embarassed Un nu man ir jauns tlfona aparratus
1. Kā lai daon iekšā veco labos kontaktus ?


zem mail, contacts settingiem ir Import SIM contacts, tas gan ir uz vecā, bet nu jaunajam tā pat jābūt!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Mazais rewiew
Kas nepatīk:
1. kā var personalizēt "desktopu" ? Nah man pašā vidū kkādas biržas ikona ? Es i no laukiem ! Ffff..fristailo


piespied 2 sekund ar pirkstu uz desktopa kameer viss sak vibreet un nevajadziigaas ikonnas aizness uz otro lapu Wink un, protams, ar ljevajiem softiem var manageet visu ko, bet tad jaauzlauz telefons iesaakumaa. no taa gan ar nav ko baidiities, jo ja nu garantijas gadiijums tad system restore un viss buus kaa original.

Citāts:
2. kā var nosūtīt kontaktu informāciju ? Pa nokijiski - vizītkarti ? hammer


shito gan nevar. ja nu vieniigi atkal kaads kreisais softs jaanjem paliigaa. es nesuutu. visiem, kas prasa, saku, ka nav. galiigas nepiecieshamiibas gadiijuma nosaucu, lai pieraksta aiwa


Citāts:
3. jau uzdevu jaut lmt - sūtot epastu raksta, ka adrese uzrakstīta nepareizi.. kas par xui ...  shifty


man taa nav.

Citāts:
Vēl kas nerulz - gogle maps balstītā navigācija... Kā lai tā pieklājīgāk pasaka ?  Nu tā būtu lieya, kas būtu jāpieregulē (smagi). owned


kliist baumas, ka gan tomtomam gan "veel kaut kadam aimursu kaa saucas" ir jau gatavi "step by step" navigacijas softi ar iebuuuveetu karshu paarklajumu. bet apple lauzhas. es domaaju, ka pie vains ir liigumi ar operatoriem, tiem vajag megabaitus, kuru visvieglaak dabuut no tuuritiem, kas apmaldiijushies Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:
Telefons ir ļoti ērts kā telefons, vai ļoti ērts kā gadžets Smile
kā gadžetam tam nav ne vainas, bet jautajums "kurš reāli izmantos visas tās fičkas kādas ir piedāvātas?" paliek.
kā ērts telefons... nu nez, nez..
un pārmaksāt $$$ tikai par ābolu... stulbi ir tas, ka jā viņš būtu iPhone Dolce&Gabbana Edition un maksātu ap štuku, tik un tā telefonu pirktu  Wink ibo BRAND



peec komentaariem spriezhu, ka 99% neesi to telefonu pat rokaa tureejis Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: ĀBOLI, AI ĀBOLI... 
briedisr rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
Esmu pakļāvies masu psihozei  Embarassed Un nu man ir jauns tlfona aparratus
1. Kā lai daon iekšā veco labos kontaktus ?


zem mail, contacts settingiem ir Import SIM contacts, tas gan ir uz vecā, bet nu jaunajam tā pat jābūt!


Šo izveicu ar itunes.
SIM neatbalsta vairāk par 1 nr vienam vārdam  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
Mazais rewiew
Kas nepatīk:
1. kā var personalizēt "desktopu" ? Nah man pašā vidū kkādas biržas ikona ? Es i no laukiem ! Ffff..fristailo


piespied 2 sekund ar pirkstu uz desktopa kameer viss sak vibreet un nevajadziigaas ikonnas aizness uz otro lapu Wink un, protams, ar ljevajiem softiem var manageet visu ko, bet tad jaauzlauz telefons iesaakumaa. no taa gan ar nav ko baidiities, jo ja nu garantijas gadiijums tad system restore un viss buus kaa original.

Blins, kkas nesanāk. Mad  Ikonas līdz vibrācijām bērni gan bija pāris reižu bija noveduši. Es nodomāju - ahā aifons arī tomēr gļuko   shura

elbee rakstīja:

Citāts:
2. kā var nosūtīt kontaktu informāciju ? Pa nokijiski - vizītkarti ? hammer


shito gan nevar. ja nu vieniigi atkal kaads kreisais softs jaanjem paliigaa. es nesuutu. visiem, kas prasa, saku, ka nav. galiigas nepiecieshamiibas gadiijuma nosaucu, lai pieraksta aiwa


Kas - Džobs stulbs ira vai ?  Twisted Evil  To fišku gan bieži izmantoju... Vismaz saņemt vizitkas var ?

elbee rakstīja:
Citāts:
3. jau uzdevu jaut lmt - sūtot epastu raksta, ka adrese uzrakstīta nepareizi.. kas par xui ...  shifty


man taa nav.

Arī ceru, ka pie vianas būs kāds outgoing server settings vai kas tāds. Negribu ticēt, ka būtu tāda laža

elbee rakstīja:
Citāts:
Vēl kas nerulz - gogle maps balstītā navigācija... Kā lai tā pieklājīgāk pasaka ?  Nu tā būtu lieya, kas būtu jāpieregulē (smagi). owned


kliist baumas, ka gan tomtomam gan "veel kaut kadam aimursu kaa saucas" ir jau gatavi "step by step" navigacijas softi ar iebuuuveetu karshu paarklajumu. bet apple lauzhas. es domaaju, ka pie vains ir liigumi ar operatoriem, tiem vajag megabaitus, kuru visvieglaak dabuut no tuuritiem, kas apmaldiijushies Wink

Da lai viņi iesprauž to gogoli sev  pmd Ja nav navigācijas tad nav. Ja tu tūristosi ar +/- 200 m precizitāti, tad nu tālu netiksi. Es tagad observēju tieši tādu "kļūdiņu"  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 118 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, ... 116, 117, 118  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database