Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Nākošais
Alfa 75 vs BMW???
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa 75 vs BMW??? 
Sveicināti! Lieta tāda, ka ir iespēja tikt pie 83.g. 75 Alfas, motors 2.5. Pagaidām vel neesmu skatijies, bet šajā nedēļas nogalē ir doma aplūkot. Zinu, ka visu laiku, ko nav braukta ir stāvējusi garāžā. Saimnieks ar ir tīri sakarīgs, mašīnas uzbūvi pārzina. Domāju, ka vajdzētu būt priekš attiecīgā gada labā stāvoklī.
Tad nu jautājums tāds: kas ir lētāks/izdevīgāks ekspluatācijā, detaļu ziņā, apkopēs - Alfa vai BMW? Par patēriņu saka, ka pilsētā ~9-10l, ārpus 7-8l. BMW ~ tāds pats patēriņš.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa 75 vs BMW??? 
theseddy rakstīja:
Sveicināti! Lieta tāda, ka ir iespēja tikt pie 83.g. 75 Alfas, motors 2.5. Pagaidām vel neesmu skatijies, bet šajā nedēļas nogalē ir doma aplūkot. Zinu, ka visu laiku, ko nav braukta ir stāvējusi garāžā. Saimnieks ar ir tīri sakarīgs, mašīnas uzbūvi pārzina. Domāju, ka vajdzētu būt priekš attiecīgā gada labā stāvoklī.
Tad nu jautājums tāds: kas ir lētāks/izdevīgāks ekspluatācijā, detaļu ziņā, apkopēs - Alfa vai BMW? Par patēriņu saka, ka pilsētā ~9-10l, ārpus 7-8l. BMW ~ tāds pats patēriņš.


83.gadā 75-tās Alfas vēl NEBIJA. Tās parādījās 85-tajā. Pirms tam bija vai nu 90-tā vai Alfetta vai kaut kā tā (ātrumā toč ņipomņu).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa 75 vs BMW??? 
muuris rakstīja:
theseddy rakstīja:
Sveicināti! Lieta tāda, ka ir iespēja tikt pie 83.g. 75 Alfas, motors 2.5. Pagaidām vel neesmu skatijies, bet šajā nedēļas nogalē ir doma aplūkot. Zinu, ka visu laiku, ko nav braukta ir stāvējusi garāžā. Saimnieks ar ir tīri sakarīgs, mašīnas uzbūvi pārzina. Domāju, ka vajdzētu būt priekš attiecīgā gada labā stāvoklī.
Tad nu jautājums tāds: kas ir lētāks/izdevīgāks ekspluatācijā, detaļu ziņā, apkopēs - Alfa vai BMW? Par patēriņu saka, ka pilsētā ~9-10l, ārpus 7-8l. BMW ~ tāds pats patēriņš.


83.gadā 75-tās Alfas vēl NEBIJA. Tās parādījās 85-tajā. Pirms tam bija vai nu 90-tā vai Alfetta vai kaut kā tā (ātrumā toč ņipomņu).


Pieņemsim, ka 85.g., es ar uz sitienu nezinu. Tas, ka tā ir 75 ir 100%. Bet jautājums joprojām aktuāls...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa 75 vs BMW??? 
theseddy rakstīja:
... jautājums tāds: kas ir lētāks/izdevīgāks ekspluatācijā, detaļu ziņā, apkopēs - Alfa vai BMW?...


Man gan nekad nav bijis BMW, bet ja gribi ekonomēt uz apkopes izmaksām, tad itāļu autobūve nebūs pareizais virziens. Ekonomijas nolūkos es viennozīmīgi ņemtu BMW.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es zinu, ka jaunajām Alfām detaļas ir "padārgas". Kā ir ar vecākām, kā 75-tā? Arī dārgas?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Detaļas cenas itāļiem ir līdzīgas japāņu detaļu cenām?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kas labaks blondines vai brunetes... kuram bus mazakas exploatacijas izmaksas?... hmm

Vajadzetu kadu konkretaku infu par noskatitiem eksemplariem. '85 gada BMW ari drosi ka nebus nekada konfekte.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu nez - 75 alfai spainis ar piekares daļām maksās ~100 latiem, pie kam to spaini vajadzēs visai reti - reizi 2-4 gados, atkarīgs no ta kā lauzīsi
To vāģi drīzāk piebeigs sāls un lepra...
155 bija tikai dažas daļās, kas ir līdzvērtīgas līdzīga gadagājuma bmw analogo daļu cenām, viss pārējais bija pa ļēto! Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pirkt 85 gada alfu un cerēt, ka ar viņu varēs lēti ik dienā braukt uz darbu vai skolu ir ļoti naivi, ĻOTI
tas nav auto ikdienai
tas nav lēts auto savesšānai kārtībā
tas nav lēts uzturēšanai

Tikai lūdzu nepērciet ja nespēsiet viņu savest kārtibā
PAr vecas alfas restaurācijas izmaksām varu pastāstīt SmileSmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par kādām te ritošās izmaksām runājat
85 gads !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23 gadi mašīnai, kas jau jauna plīst un rūsē !!!!!!!!!!!!!!
Tur viss būs slikti - rūsa, bremzes, sajūgs, kārba, eļļas noplūde, visi iespējamie elektrības gļuki, amortizatori u.t.t.t


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ar itāļu detaļām ir tā, ka jāzin vietas, kur ko var iegādāties, jo nav tādu variantu, ka ieej tuvākajā autoveikalā uz stūra un nopērc visu, kas vajadzīgs. Cenas, manuprāt, nav nekādas kosmiskās, bet uzturēt BMW noteikti būs krietni lētāk. Lielākā starpība būs tā, ka nopērkot BMW tu būsi parasts ļoļiks ar BMW, kuru neviens nekad nekur nepamanīs, vienīgi tajās reizēs, kad, lai iegūtu apkārtējo uzmanību, brauksi kā idiots. Turpretīm, ja iegādāsies Alfu, tad tevi pazīs kā theseddy ar septiņdesmit piekto. Bet izmaksās tas dārgi.
Nu kaut kā tā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aivars rakstīja:
Ar itāļu detaļām ir tā, ka jāzin vietas, kur ko var iegādāties, jo nav tādu variantu, ka ieej tuvākajā autoveikalā uz stūra un nopērc visu, kas vajadzīgs. Cenas, manuprāt, nav nekādas kosmiskās, bet uzturēt BMW noteikti būs krietni lētāk. Lielākā starpība būs tā, ka nopērkot BMW tu būsi parasts ļoļiks ar BMW, kuru neviens nekad nekur nepamanīs, vienīgi tajās reizēs, kad, lai iegūtu apkārtējo uzmanību, brauksi kā idiots. Turpretīm, ja iegādāsies Alfu, tad tevi pazīs kā theseddy ar septiņdesmit piekto. Bet izmaksās tas dārgi.
Nu kaut kā tā.


Nezinu, 75-tā man nav bijusi, bet es negribu ticēt, ka ir tik nenormāli traki kā deklarē. Pie tam V6. Labi kopts un cienīts dzinējs, kas ir dzimis ka V6, nevar nekas būt labāks. Bet, tā kā es varu salīdzināt tikai ar 156, tad es varu teikt, ka vismaz hadenes detaļas nav tās dārgākās.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
2.5 Alfa...  var but no Jelgavas ???    perc ....   laps vagis.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pag, 2.0 un 3.0 bij LSD, bet 2.5 nebija. ir pareizi, vai es kļūdos?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es tiecos domāt, ka kopts ir labi, jāpaskatāas un tad zināšu kā ir īstenībā.
Vel tāds jautājums: cik bieži un kas 75-tajai varētu plīst, mierīgi braucot un reizēm iedodot pa pedāli? Nu piemēram, cik maksā amīši 75? Varētu pats mēģināt meklēt, tikai ticu, ka kāds no jums atradīs ātrāk un iespējams lētāk.
Tā aizmugures riteņu piekares sistēma tāda interesanta izskatās ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 11 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database