Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Car of the Year 2009
Autors Ziņojums
Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MiTo absoluuti nav ekonomisks. Ekonomiskajaa (normal) rezhiimaa tas vienkaarshi nebrauc un dynamic modee rij kaa V6. Dabuujams tikai ar 3 durviim. Paareejais super
Shkodas ir neaprakstaami kroplji. down mozaika
Insignia super Pieejama (pirmoreiz kopsh vectra mk1 un calibra laikiem!) arii awd versijaa. Zhurnaljugas chinkst, ka panelii baigi daudz pogu un lampinju un liekas, ka topkomplektaaciju awd versijaas buus aarpraataa daargs. Sho laikam tieshaam njems tie, kam nospljauties par ziimola prestizhu.
C5 super lai gan varbuut neizskataas TIK paarliecinoshi labi kaa Insignia, tomeer gliits. Preteeji elbee apgalvotajam, zhurnaljugas deklaree, ka esot aarkaartiigi kvalitatiivs. Un tradicionaali ljoti komfortabls. Hidropiekare beidzot esot pa iistam laba. Hvz. Sho es labpraat apskatiishu kaa ikdienas pakaljpaarvietojamo.
PS: atkaape par liidzinaashanu shajaa klasee, par atskaites punktu njemot 3er... Es nekaadi nevaru teikt, ka bmw ir labaaks visos punktos. Faktiski manupraat pa iistam tikai vienaa - pakaljpiedzinja. Viss. Eiropas Gada auto un, ja reduceejam to uz manu personisko izveeli, nav runas par sporta mashiinaam, ar kuraam jaagaazh. Tai mashiinai jaabuut maajiigam salonam, komfortam un labi jaaizskataas par sameeriigu cenu. Domaaju, ka vadaamiiba nevienam no shiem kandidatiem nav nekaada katastrofaalaa, liidz ar to ir ok. Savukaart slavenais bmw freude ab fahren, peec manaam domaam, taa pa istam beidzaas liidz ar e36. Man 159 gaitas iipashiibas patiik labaak. Un, nekautreeshos teikt, arii peedeejais a4 man liekas labaaka mashiina. Liidz ar to no savas puses atljaushos neoficiaali deklareet, ka bmw razho vecas mashiinas un paardod taas par bargu naudu ljoljikiem, kuri to veel liidz galam nav aptveerushi. naac Es sheit nerunaaju par 5-er, 7-er, X6 utt.
Fiesta hmm Hvz. Mazie fordi vienmeer ir labi gaajushi. Turklaat jaunaa manupraat izskataas fantastiski gan salonaa gan aaraa. Bet nu hvz. Gan jau ka meesls - kaartiigs latvietis uz shitaadiem putekljsuuceejiem nemaz neskataas shura
Megane... tas, ko elbee runaa, attiecas uz veel to veco megani, kaada ir genaadijam un bija man Embarassed Jaunaas meganes nemaz taa neiet pa izdauziitiem grants celjiem. Turklaat var attiekties darboties pilniigi bez jebkaada pamata utt. Shii, pavisam jaunaa, tradicionaali izskataas labi. Bet pirkt braukshanai es laikam neriskeetu piip
Ar Golfu VI viss skaidrs. Tas joprojaam noteiks toni (lai arii peec buutiibas ir tikai vaaji feisliftots Golf V) savaa segmentaa, bet, ja nebuus revoluucijas, tas nekad nekljuus par gada auto... Ja nu tomeer taa notiks, tad buus skaidrs, ka tie paareejie visi ir nu TAAAAADI meesli, ka galiigi nebija no kaa izveeleeties Smile


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database