Atbildēt pie šī temata 386 lapa no 396 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 385, 386, 387 ... 394, 395, 396  Nākošais
Ko varat pateikt par šo konkrēto Alfu?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jus te kadam visu prieku sacakeresiet par nopirkto auto SmileSmileSmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viss mierigi, ta uzsista jau ~ 3 menesus ka braukajot ielas Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Viss mierigi, ta uzsista jau ~ 3 menesus ka braukajot ielas Wink


Aa, nu tad var atslabt... vecs ir vecs

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
galvenais, lai negrab tas stikla jumts pec kada laika... Bet vizuali ir loti smuki. Man patik super

Man Delta ar stikla jumtu. Diezgan forša lieta. Negrāb Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Biedri ir kādam pieredze pirkt Alfas Lietuvā? Bez dīlera servisiem ir vēl zināmas vietas, kur pārbaudīt?

Šī Alfa atrodās patālu no tuvākā dīlera, pirkt neapskatoties nedrīkst, ir kāds riskējis vietējos servisos apskatīties?

https://ru.autoplius.lt/objavlenija/alfa-romeo-mito-1-6-l-hetchbek-2009-dizel-6022869.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man bija nelāga pieredze. Savu pirmo alfu nopirku Lietuvas placī, vel neizbraucot no valsts sākās problēmas. Tas kurš tirgoja uzvedās savādi, bija ļoti sanervozējies, tas laikam bija pirmais moments kam vajadzēja pievērst lielāku uzmanību. Plus tam visam bija, ka nopirku tiešām par ļoti lētu cenu, savest kārtībā, piereģistrēt un iziet skati kopā iznāca lētāk nekā nopirkt tādu Latvijā. Bet bija daudz galvassāpju. Vairs Lietuvā pirkt bez pārbaudes netaisos, tāpēc pilnībā tev piekrītu neņemt pirms neesi to nočekojis pie kādiem zinošiem cilvēkiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
varetu pafilozofet,kas tur tads ir japarbauda?a? pieslegt obd skaneri un pachekot kljudas un dzivos datus mak jebkursh merkakjis,krasu parbaudit ar kjinas meritaju pa 5dolari ari nav probleema,kas tur tads japeta
ka kkur jadzen?vai tiehsam doma ka motora bus koka virzulji un folija shales?

a no kurienes latvija nonak mashinas?pareizi ni tiem pashiem plachiem,retos gadijumos pa tiesho no de vai kadas citas es valsts


_________________
Kam ir bijusi alfa,tas cirkā vairs nesmejas...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bencik rakstīja:

Šī Alfa atrodās patālu no tuvākā dīlera, pirkt neapskatoties nedrīkst, ir kāds riskējis vietējos servisos apskatīties?


pozitīvā ziņa ir tieši vieta, izskatās, ka nav lielais placis, kas smērē mašīnas. ja privātais, tad vēl nedaudz vairāk uzticības vieš šis pasākums.

jautā lai atsūta VIN, tad kautvai autoDNA vai citā šitādā kantorī pasūti vēsturi. cik zinu ja bijusi pamatīgi sista, tad parādīsies.

varētu arī netā atrast tur tajā pilsētā eutoelektriķi vai +/- normālu lielu servisu, kur ir elektriķis, kas arī pieslēgs un ieraudzīs visas apdzēstās kļūdas, ja tādas ir.
pārējais tīri visuāli pašam nāksies novērtēt. izložņāt visu. 70% to plaču tirgotāji pat nevīžo uzfrišināt/atjaunot vispopulārākās diluma vietas - gāzes pedāļa kājas papēdis zem tepiķīša, ātruma pārslēga dekoratīvā galva, stūre, elkoņbalsts, sliekšņi...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies par informāciju biedri! Skatīšos tālāk!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tam Mito bfočenēs jau var redzēt, ka priekša ir dauzīta jo ''zazori'' starp kapotu, bamperi un spārniem ir neriktīgi. Cits jautājums protams ir cik stipri viņa ir bijusi sista...


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Tam Mito bfočenēs jau var redzēt, ka priekša ir dauzīta jo ''zazori'' starp kapotu, bamperi un spārniem ir neriktīgi. Cits jautājums protams ir cik stipri viņa ir bijusi sista...


man jau vienalga,bet nu intereses pēc,kurš tieši" zazors" tev nepatīk?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par man bamperis numura pusē izskatās krivo pielikts.
Otrā pusē ar nav labāk.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
auto no Francijas un bez miljons skrāpējumiem......aizdomīgi  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tiešām visiem Alfām visas ideālas šuves  Shocked  Shocked  Šķiet Autobravas Giuliai pat pamanīju vienu pie kā piekasīties. man jau šķiet Alfām tā nemēdz būt. pat ja no rūpnīcas izripo ar ideālām, tad pēc pirmajiem (noņemt-uzlikt) jau vairs nevar riktīgi uzlikt atpakaļ.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varbūt pēc tas bildes var arī par lodbalstiem un sailentblokiem pateikt?Es nesaku,ka jābrauc un jāpērk ta alfa un iespējams vińa bija sista vai vispar nobraukta,bet spriest pēc bildes par "zazoriem" nedrīkst.
P.S. Ta škirba starp bamperi un kapotu ir visiem,palīdz atvert kapotu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 386 lapa no 396 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 385, 386, 387 ... 394, 395, 396  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database