Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
dienesta auto izvēle
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
jaunmaarupee pa celjam uz golfa klubu? paaris taisnaaki gabali tur ir. raacijas man ir, ko sakarinaat kaklaa tiesneshiem un aidaa Very Happy


nepaarredzami liikumi ar kokiem abaas pusees, vot kas tur ir shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tur jau nevajag gonkas, bet daudzmaz taisnu, lai redzeetu iisteniibu. start-stop dops. un jaaskataas, lai piesnidzis - pagasts tur nebuus tiiriijis ciitiigi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Smuki juus neesat, bet dumi gan Doh!


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
tur jau nevajag gonkas, bet daudzmaz taisnu, lai redzeetu iisteniibu. start-stop dops. un jaaskataas, lai piesnidzis - pagasts tur nebuus tiiriijis ciitiigi.


jaunmārupē ir ceļa daļa, te viss shodien pa smuko notiiriits Wink


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
centiigais pagasc, mlje. sakoptaakais laikam kaadu gadu te tituleec arii bija, tad iemanjas nav zudushas Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Trax rakstīja:
jaunmaarupee pa celjam uz golfa klubu? paaris taisnaaki gabali tur ir. raacijas man ir, ko sakarinaat kaklaa tiesneshiem un aidaa Very Happy


nepaarredzami liikumi ar kokiem abaas pusees, vot kas tur ir shura

Vo vo! Šādos apstākļos, domāju, ka savu koku vai grāvi tur nebūs problēmu atrast!  Wink Trax, dajoš kādu taisnāku gabalu - netīrītu lidlauku vai ko tml.  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Hvz. shura Tā vienkārši ir ļoti ļoti laba mašīna. Šajā (mazizmēra SUV) segmentā liekas, ka labākā. Parastais 3-er man riebjas. Mazs un neērts. Bet šo varētu ņemt. Ja fiats beidzot uztaisītu 159CW, tad droši vien ņemtu to. Bet pagaidām... variantu nav. Pabrauksim gan ar xc60 gan q5 gan GLK, bet kaut kā nepamet sajūta, ka x3 ir way to go.

--------------------------------------------------------
A ko ta Oga galu gala panjeema???? Es neiru informeets.

Ar mashiinaam ir taa .. ja sajuuta, ka jaanjem, tad basta. njem ciet un viss Smile beztam ja veel kantors maksaa... Smile
Savu pirmo kantorauto Audi a4 peec apmeeram meenesi ilgas auto mekleeshanas panjeemu nemaz neredzeejis un neizbraucis. Vakaraa pirms pateikt, ka njemu Honda Accord (tas bij 2005 gadaa) man piezvanija viens no iziireetaajiem un teica, ka ir audi prieksh manis. Naakamaa dienaa pateicu - njemam. Un jaateic 3 gadi lielisku sajuutu ...
Kad naaca laiks auzim iet prom (3 gadi) bij variants par Passat un Tiguan.... lai kaa man likaas pasaats gan eertaaks utt ... kaukas piesaistija tai tiguanaa. Jo vairaak taadelj, ka taads nedadzhips likaas muljkjiigs ... Nobraucu liidz februaara beigaam... Ja to smuki sakomplekte, tad taa mashiina sniedz reaalu prieku braukt ...

tas taa mani 5 centi un uzmundrinaajums citiem uz krosoveriem Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
finns rakstīja:
Oga rakstīja:
Hvz. shura Tā vienkārši ir ļoti ļoti laba mašīna. Šajā (mazizmēra SUV) segmentā liekas, ka labākā. Parastais 3-er man riebjas. Mazs un neērts. Bet šo varētu ņemt. Ja fiats beidzot uztaisītu 159CW, tad droši vien ņemtu to. Bet pagaidām... variantu nav. Pabrauksim gan ar xc60 gan q5 gan GLK, bet kaut kā nepamet sajūta, ka x3 ir way to go.

--------------------------------------------------------
A ko ta Oga galu gala panjeema???? Es neiru informeets.

Ar mashiinaam ir taa .. ja sajuuta, ka jaanjem, tad basta. njem ciet un viss Smile beztam ja veel kantors maksaa... Smile
Savu pirmo kantorauto Audi a4 peec apmeeram meenesi ilgas auto mekleeshanas panjeemu nemaz neredzeejis un neizbraucis. Vakaraa pirms pateikt, ka njemu Honda Accord (tas bij 2005 gadaa) man piezvanija viens no iziireetaajiem un teica, ka ir audi prieksh manis. Naakamaa dienaa pateicu - njemam. Un jaateic 3 gadi lielisku sajuutu ...
Kad naaca laiks auzim iet prom (3 gadi) bij variants par Passat un Tiguan.... lai kaa man likaas pasaats gan eertaaks utt ... kaukas piesaistija tai tiguanaa. Jo vairaak taadelj, ka taads nedadzhips likaas muljkjiigs ... Nobraucu liidz februaara beigaam... Ja to smuki sakomplekte, tad taa mashiina sniedz reaalu prieku braukt ...

tas taa mani 5 centi un uzmundrinaajums citiem uz krosoveriem Wink

Balto 159 3.2 Q4  Doh!


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tiguans, tāpat kā Cayman utml., ir skaidra norāde, ka tev nav pieticis naudas Touaregam 056
Hvz. Ne zivs, ne gaļa, ar škodas salonu. Un tādi viņi ir visi. Lai zirgs ar viņiem. Kārtīgs ņiprs sedans, ar piedziņu, riepām un stingru balstiekārtu, ir 47x pārāks par jebkuru no tiem parketniekiem. Punkts.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Tiguans, tāpat kā Cayman utml., ir skaidra norāde, ka tev nav pieticis naudas Touaregam 056
Hvz. Ne zivs, ne gaļa, ar škodas salonu. Un tādi viņi ir visi. Lai zirgs ar viņiem. Kārtīgs ņiprs sedans, ar piedziņu, riepām un stingru balstiekārtu, ir 47x pārāks par jebkuru no tiem parketniekiem. Punkts.



VAI VW IR MAŠĪNA?  TĀ JAU TĀDA METĀLA ĶERRA UZ 4 RITEŅIEM ....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Btw. izvelejos sev S60 D5 ar 185 zs baro putnus
159-to "nesaprot" uznjemuma vadiiba, Mondeo pats negribu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Tiguans, tāpat kā Cayman utml., ir skaidra norāde, ka tev nav pieticis naudas Touaregam 056
Hvz. Ne zivs, ne gaļa, ar škodas salonu. Un tādi viņi ir visi. Lai zirgs ar viņiem. Kārtīgs ņiprs sedans, ar piedziņu, riepām un stingru balstiekārtu, ir 47x pārāks par jebkuru no tiem parketniekiem. Punkts.


komats nevis punkts.
Jobcik popcik! Oga jau runaa tapat kaa es pirms kaada pusotra gada! Nestreso! Tev ar naaks apskaidriiba reiz  Doh! , ka Augstaaka seedeeshana IR priekshrociiba. Ka kliirens kaut drusku bet vairaak - ir priekshrociiba.
Es runaaju tieshi to pashu pirms nobraukaaju nepilnu gadu ar taadu. Un nekas. Redzi man reizem VAJAG ieliizt mezhaa salikt kaadus punktus ofroadistiem - tuuristiem. Vai vienkaarshi nochekot trasi. Par ziemu vispaar nerunaasim. Par to pashu kapeikaugstaako kliirensu es biju sajusmaa ziemaa dzenot sliedi 5 AM braukdams uz lidostu ...

Ak jaa un Toureg ... tas tiesa. Mans budzhets neljaava uz to skatiities... kaut anyway neredzu NEKAADU jeegu no tuarega, ko izmantot kaa sedanu .... ibo Apvidus/ielas vajadziibaam man jau ir 2 diskoveri. Taa kaa paldies, arii ar visu budzhetu tas nebuutu pat apskatiits kaa variants.

p.s. Par shkodas salonu neko nezinu. Nekad muuzhaa neesmu seedeejis shkodaa.... aa nee... vienreiz seedeju. Nee. Izveeloties pareizaas panelja/seedeklju kraasas un ieliekot 510 mafonu tas salons vairs nav kaa vw.
p.p.s. Jaa, es zinu, ka tev ir VIEDOKLIS Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aaa vo! Izdomaaju ... Par tuarega naudu buutu A6 ar visaam ljaljakaam kvatraam utt ... kaartiigs sedans ar piedzinju ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
finns rakstīja:
Aaa vo! Izdomaaju ... Par tuarega naudu buutu A6 ar visaam ljaljakaam kvatraam utt ... kaartiigs sedans ar piedzinju ...


nu bet chals taks teica, ka vinjam vaig iebraukt mezaaa, vaig shkjuret sniegu utt. A6 bezjedzigs tadam izpriecam Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaads chalis, kaadaa mezhaa?!? par ko vispaar tirdzinjsh? kaads A6? theCat saaka diskusiju ar igaunju mentu un vacu pensionaru mashiinu superb un beidza ar zviedru pensionaru slapjo sapniiti- diizeljvolvo. ar ko arii apsveicam! applausi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 8 lapa no 9 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database