Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
alfa 156 tirgus placī
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs alfa 156 tirgus placī 
Kads no alfistiem pazīst šo autotirgoni?
http://ss.ss.lv/msg/lv/52/2594/103747/UnwBG0tmRA==.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Katra zina tie nav alfas diski. Tatad orginalos vinsh ir sasitis, bet ja sasitis, tad machina nav ipashi saudzeta. Es tadu nepirktu... Peace Cool  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sogjis rakstīja:
Katra zina tie nav alfas diski. Tatad orginalos vinsh ir sasitis, bet ja sasitis, tad machina nav ipashi saudzeta. Es tadu nepirktu... Peace Cool  Very Happy


Patiesībā labs domu gajiens!!   Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vilks rakstīja:
Sogjis rakstīja:
Katra zina tie nav alfas diski. Tatad orginalos vinsh ir sasitis, bet ja sasitis, tad machina nav ipashi saudzeta. Es tadu nepirktu... Peace Cool  Very Happy


Patiesībā labs domu gajiens!!   Cool


leeti. vai nu suuds vai nu baigi vajag naudu. bet ja baigi vajag naudu, taatad taas nav. ja nav, tad mashiina diez vai ir kopta... bet nu visaadi jau gadaas, varbuut shii ir izdeviiba pa leeto nopirkt labu mashiinu. ar alfaam taa gadaas. paardeveeju gan nepaziistu, par mashiinu neko nezinu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Protams, ka nevienam neienāk prātā, ka no salona tas auto ir nācis ar bleķiniekiem...


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Protams, ka nevienam neienāk prātā, ka no salona tas auto ir nācis ar bleķiniekiem...


Alfa ar bleķiniekiem no salona?!?! tad tas gan bijis perverss pircējs!!  Laughing  Laughing

Bet vispār ir tā, ka biju līdz placim izbraukt, stāvoklis izklausījās normāls prasās pēc 200-300Ls līdz konfektei. Bet vienu nesapratu, ja tirgonim steidzami vajadzīga nauda, tad "kakova xrena" viņam nav laika aizbraukt ar mani līdz Arfilai.   Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja nav laika uz servisu braukt, tad lai atdod pa 3000 eur bez servisa Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
btw mashiinai numurpaliktis bij arfilas? ja jaa, uzzvani vinjiem vai vislabaak iebrauc, gan jau varees pastastiit sho to par remontu veesturi un staavokli.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
ja nav laika uz servisu braukt, tad lai atdod pa 3000 eur bez servisa Wink


Tas kā pokerī ALL IN?!?!!?  Laughing  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: alfa 156 tirgus placī 
Vilks rakstīja:
Kads no alfistiem pazīst šo autotirgoni?
http://ss.ss.lv/msg/lv/52/2594/103747/UnwBG0tmRA==.html


ja nemaldos pirms kāda laika šis auto ss stāvēja pa 4000eur, tad pa 3400 un tagad pa 3800, imho dīvaini....
skatoties uz šāda veida diskiem man rastos aizdomas vai tik tie nav 5*100
gāze orģinālā?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: alfa 156 tirgus placī 
MartinsT rakstīja:
Vilks rakstīja:
Kads no alfistiem pazīst šo autotirgoni?
http://ss.ss.lv/msg/lv/52/2594/103747/UnwBG0tmRA==.html


ja nemaldos pirms kāda laika šis auto ss stāvēja pa 4000eur, tad pa 3400 un tagad pa 3800, imho dīvaini....
skatoties uz šāda veida diskiem man rastos aizdomas vai tik tie nav 5*100
gāze orģinālā?


Nu jā, gāze bij orģinālā! A kadiem disku caurumiem jābūt, 5*xxx?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vilks rakstīja:
elbee rakstīja:
ja nav laika uz servisu braukt, tad lai atdod pa 3000 eur bez servisa Wink


Tas kā pokerī ALL IN?!?!!?  Laughing  Laughing



nu jaa, visam sava cena Smile bet, ja nopietni, domaa peerkamaa auto veshana uz servisu baigi paliidz? esmu piedaliijies neskaitaamos taados pasaakumos abaas frontes pusees. un... peedeejaas savas mashiinas esmu pircis neskatoties. eljas nopluude vai izdilushas bukses ir lielaakais, ko taadaa paarbaudee var atklaat, bet tas mani maz interesee. vispaareejo mashiinas staavokli taapat pasham buus jaanosaka.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu redzi - manai perfekti koptajai 156tajai sācis kaut kas čīkstēt pie 2500 apgriezieniem un uz augšu. Izklausās pēc ģeņģera siksnas, vai gultņa.

Sad

Pirmdien Jāved uz servisu, lai skatās. Tur itkā nesen mainīts ģeneratora gultnis, moš jaunais sācis mirt...

Un ja nepiekrīt vest uz servisu - tas ir aizdomīgi.

Jo arī par sakaltušām buksēm, puvušu auspufu un tekošām bremžu šļaukām var itin jestri kaulēties.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es vispaar neredzu pamatu nervozitaatei. Suudu zalja 156 ar pretiigiem audi-80-style diskiem, 1.8 bezmotoru un gaazi... Kam taadu vispaar vajag??? Kaa donoru par 2-3k EUR vieniigi... Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Es vispaar neredzu pamatu nervozitaatei. Suudu zalja 156 ar pretiigiem audi-80-style diskiem, 1.8 bezmotoru un gaazi... Kam taadu vispaar vajag??? Kaa donoru par 2-3k EUR vieniigi... Smile


Nuu voot!! Oga pasūtīja manas pieticīgās vēlmes, ka ņeh%j ogot ar maziem groziem!!!  Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database