Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Kurjeri vs Pasts pasūtot no eiropas.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Kurjeri vs Pasts pasūtot no eiropas. 
Ir prece (32kg) ko dereetu dabuut shurp no UK. Taa atrodas Londonaa pie privaatpersonas. Dzekins taads pasliknks gadiijies, tapeec man jaatrod ar ko to preci es vareetu dabuut uz LV. Zvaniiju DPD, shamie saka ka straadaa tikai ar kooperatiivajiem customeriem kuriem ir account's  Sad  Tapeec tagad domaaju, kas veel vareetu to suutiijumu paarbiidiit no UK uz LV. DHL, fedex (baig daargs), Royal Mail?  Pats tagad skatos uz to Royal Mail,jo vairaakas kompaanijas pie kuraam iepeerkamies detaljas  lieto tieshi Royal Mail.
Kaadam nav gadijusies liidziiga situaacija, varat ko ieteikt?


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ТNТ ?  bet uzreiz japrasa par leeto ROAD SERVICE

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Karaliskais Pasts savas pakas atdod Latvijas Pastam atshkjiriibaa no DPD vai DHL, kas pashi nodod paku laimiigaa sanjeemeeja rokaas, bet ja taa nav kaada Rigas nodala, tad laukos probleemu nav arii ar latvijas Pastu, pastnieks ar Pasta bulkuvagji pieved pie durviim super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tam jau galiig nebuutu noziime, vai pieved pie drurviim, vai jaaiziet liidz pastam Smile. Taaka laika limits nekaads iipashais man nav, gaidiit arii varu kaadu meenesi Smile
Apskatiishu veel TNT piedaavaajumu....

P.S. varbuut kaadam Londonas tuvumaa atrodas fuure ar shoferiiti -  vareetu sarunaat Rolling Eyes  Smile


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
karaliskais pasts, seviskji, ja vari gaidiit! no uukaa buus apmeeram 7-9 dienas. tas buus arii letaakais variants.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varu iedot savu DPD nr.  Wink
Mana adrese ir Rīgas centra / maskačkas robežā  Rolling Eyes

32 kg tāpat izklausas padaudz  Confused

edit: http://www.dpd.lv/index.php?pid=163
robeža ir 31,5 kg  Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Varu iedot savu DPD nr.  Wink
Mana adrese ir Rīgas centra / maskačkas robežā  Rolling Eyes

32 kg tāpat izklausas padaudz  Confused

edit: http://www.dpd.lv/index.php?pid=163
robeža ir 31,5 kg  Razz

Nu jaa, tie 32kg jau arii aiz matiem pievilkti (no teh pases norakstiiti). Pieskaitot kaukaadu kartona iepakojumu, skochu un adreses leiblu, sanaaks visi 35kg Neutral  Bet varu jau suutiijumu sadaliit uz divi, katra fignja tad sver tikai nieka 16.5kg..... , bet te jaaskataas, kas leetaak, maksaat par extra svaru 1'nai pakai, vai divas pakas standarta svaraa  Rolling Eyes
Pasreiz uzraku telefonu Royal Mail customer servisam(parcel nodaljai), riit shamiem pazvaniish, redzees ko teiks, ta stukos taalaak.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man savulaik bija laba pieredze ar UPS (Pa lēto saucas "UPS Standard") maksāja pāris latus vairāk kā DPD, bet no šejienes nokomandēju, uz kurieni šiem jābrauc pakaļ.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Galvenais ir labs ieskrejiens... shai gadiijumaa labi iepakot preci. Smile
Sarunaaju ka iepikos 20% no summas, tad kadrs saak iepakot un tad varam arii izsaukt kurjeru  Very Happy .
Tie kurjeru customer care gan ir pilniigs chau c. Vinji darbojaas peec sheemas: no kurienes uz kurieni suutat, svars, izmeeri..... A es ta nezinu izmeerus kameer shalis neiepakos shura
Royal Mail hotlain automaatiskais atbildeetaajs ar supa dupa sarezgiito menju ir speejiigs izbesiit, toties noskaidrojaas, ka mana svara paka labaak buutu suutiit ar Parcel Force (meitas uznjeemums vai kas taads).
Par maksaashanu, norunaajaam caur paypal. Pietiekot tikai ar vinja registreeto e-mail'u paypalaa ievadiit un tas viss. Kaadam ir pieredze ar paypal un maksaashanu privaatpersonai?


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Neliels updeits.
Kadrs ieksh UK ir mantinjas sapakojis un gatavs aizvest kurjeram. Smile
Paarskaitot pirmo depoziitu caur paypal viss forhi un vienkaarshi, bet paypals izradaas ka nonjeema 4%  Shocked no summas otraa galaa, kas liekas baigi daudz. Kaads ir transfeerojis naudu caur paypal vienkaarshi uzraadot sanjeemeeja e-mailu? Arii nonjeema 4% ?


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Neliels updeits.
Kadrs ieksh UK ir mantinjas sapakojis un gatavs aizvest kurjeram. Smile
Paarskaitot pirmo depoziitu caur paypal viss forhi un vienkaarshi, bet paypals izradaas ka nonjeema 4%  Shocked no summas otraa galaa, kas liekas baigi daudz. Kaads ir transfeerojis naudu caur paypal vienkaarshi uzraadot sanjeemeeja e-mailu? Arii nonjeema 4% ?


uz to arī paypals dzīvo. iekš usa bankas ņem % par ienākošajām summā, tb naudu kas ienāk kontā no aizjūras.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
paypals man njeemis nost 5%.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Niderlandes "TNT Post Parcel Service" http://www.tntpostpakketservice.nl/nl/

kas tie taadi? vinji Latvija paku atdod TNT kurjeram vai Latvijas Pastam? kaads ir ko suutiijis? man pat peec suutiijuma numura neuzraada neko, ne taa NL lapa, ne arii LV TNT hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Niderlandes "TNT Post Parcel Service" http://www.tntpostpakketservice.nl/nl/

kas tie taadi? vinji Latvija paku atdod TNT kurjeram vai Latvijas Pastam? kaads ir ko suutiijis? man pat peec suutiijuma numura neuzraada neko, ne taa NL lapa, ne arii LV TNT hmm


huizin. Man viss no NL naak ar tntglobal vai tnteconomy. Shitaadu redzu pirmo reizi Shocked
piezvani uzprasi


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
hmm, un ko jūs visi no tās NL pasūtiet? uzcienāsiet? smokin

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database