Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Kaitinošākie krāmi birojā.
Kaitinošākie krāmi birojā.

Dators (pie tā biežāk strādā sisadmins nekā es pats) 5% 5% ( 1 )
Printeris (tas vienmēr atrod jaunu veidu kā sačakarēt man dienu) 21% 21% ( 4 )
Kopētājs (melna bilde) 5% 5% ( 1 )
Telefons (viņa zvans man izsauc paniku) 42% 42% ( 8 )
Radio (tas čarkst un atskaņo tikai sliktas ziņas) 5% 5% ( 1 )
Kafijas automāts (draņķīga kafija, un tā pat to kāds cits vienmēr izdzēris pirms manis) 5% 5% ( 1 )
Sekretāre (tas pats radio, bet nevar izslēgt) 15% 15% ( 3 )

Balsis pavisam : 19
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Kaitinošākie krāmi birojā. 
Mana izveele prineteris. Vienmeer ar tiem gadaas kautas slikts. Ta papiiru norij, tad kaartridzs itkaa beidzies. Citreiz tas man meegina ieskaidrot ka papiirs beidzies, bet taa nav tiesa. Jaunais printeris regulaari saka ka vaaks valjaa - nav tiesa. Tie regulaari atrod iemeslus lai nevareetu sakonekteet ar datoru. Un nevaig meeginaat printeet kraasainu tabulu, viss buus tikai sliktaak , labaak palikt pie melnbaltaa.
Un nezin kaapeec birojos vienmeer ir HP printeri hmm manaa skatiijumaa HP iz da bigest BS no vinjiem visiem.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...telefons ir tas, kas viss vairāk kretinē, jo parasti zvana tad kad dari ko svarīgu... Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tā kā biroja tehniku pērku es pats, tad mani tā nekaitina, ja kaitina, tad tā vnk dodas brīvā lidojumā.  chop

Kādu laiku atpakaļ bija sekretāre - klavas pulētāja owned  - čatu lielmeistare. Mani besija klaviatūras grabēšana shifty .
Izmetu meičuku un arī klaviatūru arī Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
no saraksta man nav ko izveeleeties, tachu visvairaak man nepatiik veelie zvani vai zvani briivdienaas. piedevaam visas lietas var nokaartot tikai darbalaikaa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sefs? Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jaa Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Printeris, suko  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mums tagad printeris ir sakarīgs... bet telefonus downgreidoja no IP uz parastajiem... tagad nav redzams kas zvana un katrs zvans tiek uztverts kā trevožnijs shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varbūt tas skan dīvaini, bet darbā mani nekas nekaitinā.  Rolling Eyes  pat neko nesaprotošie klienti ,kuri domā ka visu zin labāk par mani Cool [/u]


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
mums tagad printeris ir sakarīgs... bet telefonus downgreidoja no IP uz parastajiem... tagad nav redzams kas zvana un katrs zvans tiek uztverts kā trevožnijs shura


Starp citu, arī parastajiem rāda zvanītāja numuru, tas gan atkarīgs telefona modeļa. Bet tas downgreids stipri interesants, nez kāda motivācija?

Ja runājam par kaitinošajām lietām, tad mani kaitina 2 lietas - lēns dators un vecs nestrādājošs printeris. Nu jā, aizmirsu par visu tehnoloģiju brīnumu - faksu, šis aparāts vienmēr mēdz izvest no pacietības Mr. Green


_________________
Ex 156 2.0TS Selespeed
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man viss labi. Vismaz no aptaujā pieejamiem variantiem. super
Tādēļ nespazmoju un iedzeru garšīgo kafiju shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Aaa, atcēros, dažreiz no rītam kaitina mūsu apkopēja. Viņa vienmēr sakārto visiem galdus, kā viņai patīk Evil or Very Mad


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mana apkopeeja katru reizi naaca ar mani runaaties it kaa vinjai nebuutu gjimenes loceklju ko kaitinaat Very Happy saakumaa es klausiijos, tad neklausiijos, bet beigaas jau braucu vinjai virsuu, ka vinja ar savu netiiro lupatu manam kreeslam kaajas nocuukaa un kompim vadu sasmeeree Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
murphy rakstīja:
ega rakstīja:
mums tagad printeris ir sakarīgs... bet telefonus downgreidoja no IP uz parastajiem... tagad nav redzams kas zvana un katrs zvans tiek uztverts kā trevožnijs shura


Starp citu, arī parastajiem rāda zvanītāja numuru, tas gan atkarīgs telefona modeļa. Bet tas downgreids stipri interesants, nez kāda motivācija?


shura noup... zis van iz megavienkāršs... tik vienkāršs, ka viņam nav kur to numuru rādīt  Laughing motivācija? oj... nu atšķelšanās no kantora tīkla, no kura tiek īrētas telpas (tipa "mums būs viss savs") nu i riktīgāka santīm ferretsex no kantora puses. Pat tualetes papīrs tiek pasūtīts nevis balts, bet tāds rozīgs (or what so ever)... nesmērējoties tik ātri... šutka...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
Aaa, atcēros, dažreiz no rītam kaitina mūsu apkopēja. Viņa vienmēr sakārto visiem galdus, kā viņai patīk Evil or Very Mad

labi ja tikai galdus... vot iepriekšējā kantorī apkopēja tik cītīgi ar slotu darbojās visos stūros, ka bieži nācās pēc tam vadus pie HUB'a raustīt... vai pie kompja...  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database