Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Antiviiruss kompim
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Antiviiruss kompim 
Pa manu kompi klejo keylogeri, viirusi un cititiuru uienesisr flashiem no skolas datoriem  angrrry  bazars
nahrenizeeju kaspersky, kursh paljubomu nestradaaja kaa naakas un uzmetu NOD32, kursh tik 1 viiruss atrada, kaa arii kaut kaadu tur spyware remover kursh izraka manaa kompii 9 ljaunos program kodus...

ko man vislabaak lietot lai pasargaatu kompi no visiem shiem keylogeriem (vislielaaka saape), viirusiem un citiem drankjiem... daudzi iesaka visaadus antiviirusus, bet es netaisos nevienu pirkt pa naudu un vajag pa velti, vai arii uzlauztu, labi ejoshu progu...

Let the Spaming begins!


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Parasti instalēju AVG Free Edition antivirusu
+ Firefox (Exploreri noslēpj cik dziļi var, jo tas ir vīrusu magnēts)
+ Win iebūvētais Firewall (crap's, bet nedaudz palīdz pret elementārākajiem uzbrukumiem).

Šādā konfigurācijā jau vairāki kompji strādā bez problēmām gadus 2 točna. Varbūt vienkārši paveicies hmm

P.S. Tas viss uz XP SP2 ar atslēgtiem updeitiem  Embarassed


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Parasti instalēju AVG Free Edition antivirusu
+ Firefox (Exploreri noslēpj cik dziļi var, jo tas ir vīrusu magnēts)
+ Win iebūvētais Firewall (crap's, bet nedaudz palīdz pret elementārākajiem uzbrukumiem).

Šādā konfigurācijā jau vairāki kompji strādā bez problēmām gadus 2 točna. Varbūt vienkārši paveicies hmm

P.S. Tas viss uz XP SP2 ar atslēgtiem updeitiem  Embarassed

+ Laiku pa laikam vēl der uzlaist tādu mazu frīvāri kā Lavasoft AdWare - ļoti labi izčeko nevēlamās mazprogrammas...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ad-aware, antivir un nesen uzliku arī Norton AntiBot - nevajag ar shito skenet neko, pati prog. nepartraukti analize notiekoshos procesus PC, ko nevajag, to idzesh, kā arī patēre ljoti maz resursus. Vācu žurnālā Chip, tikai tās labākās atsauksmes  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
j.k. rakstīja:
Parasti instalēju AVG Free Edition antivirusu
+ Firefox (Exploreri noslēpj cik dziļi var, jo tas ir vīrusu magnēts)
+ Win iebūvētais Firewall (crap's, bet nedaudz palīdz pret elementārākajiem uzbrukumiem).

Šādā konfigurācijā jau vairāki kompji strādā bez problēmām gadus 2 točna. Varbūt vienkārši paveicies hmm

P.S. Tas viss uz XP SP2 ar atslēgtiem updeitiem  Embarassed

+ Laiku pa laikam vēl der uzlaist tādu mazu frīvāri kā Lavasoft AdWare - ļoti labi izčeko nevēlamās mazprogrammas...

Tada apmeram ir ari mana ikdienas kombinacija.  Smile  Runajot par Adaware viedokli atskiras. Kadu laiku pats lietoju un katru reizi priecajos, kadu kaudziti ar drazu ta neatrod.  Shocked Bet pecak viens calis, kas bis zinosaks kompjos mineja, ka no sitas programmas vairak sliktuma neka labuma. Skenejot kompi tas " tarpuprogas" kaut ka sakida failus ne ipasi veiksmigi, drizak nodarot sliktu, nevis labu. Godigi sakot, tagad kadu laiku nelietojot Adaware, kompja darbiba nekadas starpibas nav.  hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
visos kompjos tiek izmantots nod32 - jau vairaak kaa gadu. patiik.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es visiem, kas negrib maksāt, iesaku "avast".
Mājas lietošanai bezmaksas, "papīri tīri".
Bet, kā jau jebkura bezmaksas programma, tā nav pati pilnība...
Adwares un spiegus tas neņem, tur nākas izmantot jau kādas no pieminētajām.

Savukārt, no maksas produktiem NOD32 ir gauži labs, pats izmantoju "panda", tas nosacīti vislētākais.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lietoju makbuku un neko nezinu par virusiem un to kjershanu Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mana aizsardziiba ir:
winxp sp3
Momentaa nahrenizeeti win iebuuveetie autoupdati
Izsleegt windows firewall
Izsleegt windows security center (useles by default)
uz tiiras sisteemas (lasiit peec format c:\ + new win) Uzinstaleeju Bitdefender Internet Security
Uzinstaleeju webroot spysweeper
Lietots tiek tikai Opera browseris
Un paslaik PC iet uz jaunu rekordu - driiz apritees gads bez reinstall vai format Very Happy Kas pie manas lietoshanas ir ljoti augsts raadiitaajs.

Gan Bitdefender, gan spysweeper war dabuut internacionaalajos torrentos Wink

p.s. bitdefenderis gan prasa nelielas zinaashanas par pc processiem, jo vinsh prasa pieeju atljaut/noliegt ja paraadaas kaads jauns gribeetaajs uz internetu. Nu tipa kaa Zone Alarm's.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
lietoju makbuku un neko nezinu par virusiem un to kjershanu Razz

Pareizi.
Es serveriem lieku Solaris- aiz tā paša iemesla.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
Es serveriem lieku Solaris

Mjaa, izmeeginaaju uz PC, bet taas mokas uzlikt draiverus, progas utt. Nav iipashi user friendly, bet straada un izskataas super Ja man man neintereseetu visas taas fignjas ko piedaavaa ''freeware'' winda lietotaajiem un speeles, bet tikai darba vaidziibaam, tad man Solaris buutu OS of choise.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
par viirusiem es neuzraucos, tie man neko nav nodariijushi un arii kompi neesmu gadiem jau paarisntaleejsi, 2 gadus jau to4na... mani uztrauc key logeri un visi citi kas zog informaciju... man te taada veidaa paaris lietinjas jau nozaga... un shodien bija kaarteejais uzbrukums, kura par laimi neko ljaunu nenodariija...
buus jaaiemeegjina bitdefender un spysweeper


_________________
I reject the reality and substitute my own!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Norton Internet Security 2007 vai 2008 un nekādu problēmu. Gan ātri strādā, gan labi ķer Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jau otro gadu kā maksāju Ls 30 gadā un drošība garantēta no Avira puses. Lādējot k-kādus failus jau laicīgi brīdina, ka šo Tev kompī nevajag laist nono un tādā garā... Ļoti labi strādā un dienā pa vairākiem apdeitiem - apmēram stundā viens vai kaut kā tā, visu laiku labākā aizsardzība pret arvien jauniem vīrusu un spyware uzbrukumiem. Var ielīst www.avira.com. Neviens Nortons un kaspersky nespēja tā turēties pretī kā šis. Produkts  super .Kompja resursu neēd gandrīz kā nemaz atšķirībā no Norton`a, spēj ļoti labi aizstāvēt kompi ne tā kā tas Kaspersky u.c. antivīrusiem līdzīgie. Wink


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
paskatijos vienā citā topicā.
Mans IBM man iet nu jau gadu. Stabili un kārtīgi
Avira Free edition + opera only

XP SP2 ar ieslēgtiem upgreidiem. imo tas jau pac sevi ir uzrāvis trešajā līmenī  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database