Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Salona apgaismojums
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs salona apgaismojums 
nesaprasana esmu, vakar salona viena spuldzite izbeidzas iebraucu bixenon nopirku visam salonam nomainiju pret led, rezultats protams patikams bet problema ir viena pie ieslegtas pozicijas aizmugurejas iesledzas tikai atverotot durvis bet kad durvis ciet un gribi ieslegt loti blavas tas pats prieksa ieslegt var viss ok bet tad kad vinjam jabut 2 rezima kad tikai atverot durvis vinjas loti blavi deg kad izsledz izsledzas pa visam, kad atver durvis iedegas normali, kapec ta ir varbut kko ne ta esmu izdarijis pec idejas nomainiju tik spuldziti:D laigan parliekot atpakal orginalo viss ok strada ka pienakas bet kapec aizmugurejas nevar ieslegt kad durvis ciet ar led spuldzi bet ar orginalo var ?!!


_________________
Destroy and Dominate
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Apbrīnoju cilvēkus, kas var tik daudz vārdus pateikt vienā elpas vilcienā! Īsti neiespringu, kas kurā brīdī izdziest un, kas iedegas, bet māc aizdomas, ka mazie datorrūķīši nesaprot tavus jaunos LED.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
LEDam ir lielāka pretestība kā parastai spuldzītei, strāvas patēriņš mazāks. Apgaismojuma vadība, līdzīgi kā ja LED ieliksi pagriezienrādītājos, to saprot savādāk. Neredzu motivāciju likt salonā LED...  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
LEDam ir lielāka pretestība kā parastai spuldzītei, strāvas patēriņš mazāks. Apgaismojuma vadība, līdzīgi kā ja LED ieliksi pagriezienrādītājos, to saprot savādāk. Neredzu motivāciju likt salonā LED...  Cool


...varbūt var mēģināt to mazo patēriņu nolīdzsvarot ar lediem iekš stikla mazgātājiem... aiwa


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ar lediem gan jau cita cena, pa šo sviestmaizi taču vairs neatdosi, ne? Laughing

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/156/amghg.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
ar lediem gan jau cita cena, pa šo sviestmaizi taču vairs neatdosi, ne? Laughing

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/156/amghg.html


taka tagat ir nomainitas loti daudz jaunas detalas pirktas ir orginalas vai taisitas pec pasutijumaun nepilna menesa laika ir ielikts pie 2,5k, uzskatu ka cena ir adekvata, ar pardosanu nesteidzos jai ir intrese ludzu 3800euro un esmu ar mieru.


_________________
Destroy and Dominate
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TTL rakstīja:
MartinsT rakstīja:
ar lediem gan jau cita cena, pa šo sviestmaizi taču vairs neatdosi, ne? Laughing

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/156/amghg.html


taka tagat ir nomainitas loti daudz jaunas detalas pirktas ir orginalas vai taisitas pec pasutijumaun nepilna menesa laika ir ielikts pie 2,5k, uzskatu ka cena ir adekvata, ar pardosanu nesteidzos jai ir intrese ludzu 3800euro un esmu ar mieru.


protams, adekvāta, izejot no remonta izmaksām. teiksim tā - šejieniešus māc lielas šaubas, ka pa šādu cenu šī mašīna aizies pie nākošā saimnieka.
veiksmi tirgošanā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
TTL rakstīja:
MartinsT rakstīja:
ar lediem gan jau cita cena, pa šo sviestmaizi taču vairs neatdosi, ne? Laughing

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/156/amghg.html


taka tagat ir nomainitas loti daudz jaunas detalas pirktas ir orginalas vai taisitas pec pasutijumaun nepilna menesa laika ir ielikts pie 2,5k, uzskatu ka cena ir adekvata, ar pardosanu nesteidzos jai ir intrese ludzu 3800euro un esmu ar mieru.


protams, adekvāta, izejot no remonta izmaksām. teiksim tā - šejieniešus māc lielas šaubas, ka pa šādu cenu šī mašīna aizies pie nākošā saimnieka.
veiksmi tirgošanā.


Un vēl viena piebilde:
Sekojoši aprēķini nestrādā:
Nelabota šrota cena 950 EUR + ieguldījumi remontā 2000 EUR nav vienāds ar 2950 EUR

Realizācijas cenu nosaka tirgus, nevis ieguldījumu summa...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...man sāk likties, ka es savējo atdevu kādus 9900EUR par lētu... emo


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
...man sāk likties, ka es savējo atdevu kādus 9900EUR par lētu... emo

vispar jau sieva uzstaja ka japardod es tikai izteicu par kadu summu esmu gatavs skirties no vinjas diemzel parak labs auto lai ta vienk pa leto atdotu:D p.s. ar pardosanu nesteidzos


_________________
Destroy and Dominate
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
...man sāk likties, ka es savējo atdevu kādus 9900EUR par lētu... emo

i piedevām ar jauno salonu emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TTL rakstīja:
ralfins rakstīja:
...man sāk likties, ka es savējo atdevu kādus 9900EUR par lētu... emo

vispar jau sieva uzstaja ka japardod es tikai izteicu par kadu summu esmu gatavs skirties no vinjas diemzel parak labs auto lai ta vienk pa leto atdotu:D p.s. ar pardosanu nesteidzos

a priekš sievas ir OK otmazka... sirdsapziņa tīra - sludinājums ievietots, bet kaut kā nepērk... nu tad pagaidām pašam jāvizinās Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par tādu cenu? Shocked
Nedaudz piemaksātu un nedomājot ņemtu daudz jaunāku GT 3.2


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
Par tādu cenu? Shocked
Nedaudz piemaksātu un nedomājot ņemtu daudz jaunāku GT 3.2

zel tik ka vinjas tik maz vispar norm AR iznemot 1.6-2.0 vai dizeli nopirkt lv ir loti problematiski jo vienk nav ko pirkt.


_________________
Destroy and Dominate
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TTL rakstīja:
ralfins rakstīja:
...man sāk likties, ka es savējo atdevu kādus 9900EUR par lētu... emo

vispar jau sieva uzstaja ka japardod es tikai izteicu par kadu summu esmu gatavs skirties no vinjas diemzel parak labs auto lai ta vienk pa leto atdotu:D p.s. ar pardosanu nesteidzos

Es arī šādā veidā vienu no saviem auto ne-pārdevu Very Happy pus gadu pastāvēja sludinājums, viens piedāvāja pavisam apsurdu cenu (pat sievas izpratnē) un metām mieru Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database