Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Nākošais
Nu tad 159 Q4 Q-tronic
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es te fiksi par to W - mums visiem tomeer kaarbas vienaadas. es to pogu labaak neaiztieku - asr visu izdara un nechakareejas. ar to w - kaarba taada kaa ar zjeleju pilna, un par peekshnjaam gaazes pedaalja darbiibaam var aizmirst. es to W neizmantoju (tik cik paarbaudiiju paaris reizes).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es arī Smile Vēl gan nav mēģināts, bet varbut BAIGOS mēslos iebraucot, tas palīdz akurāti izkārpīties...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Oga rakstīja:
Hvz ko tas VDC tur pietur. Ar atslēgtu VDC tas auto gandrīz nevienā līkumā nebrauc taisni - visur šķērsām ihaaaaa Kas vedina uz domu, ka kaut kāds torseniņš tur tomēr dzīvo.


teicās jau ka jamam ir 3, nevis 2 bloķi pa vidu Torsten C priekšā kādstur un pakaļā kādstur...


Citāts:

The 159 is available in both front and four-wheel drive, configurations. The "Q4" four-wheel drive system utilises a Torsen type C twin differential (front and center differential in the same unit) and is available on the 3.2 litre petrol and 2.4 litre diesel engines.
The gearbox is a six-speed manual on most models (1.8 has a five-speed), and a six-speed automatic Q-Tronic gearbox (Aisin AW TF-80SC) is available for the 1.9 diesel, 2.4 diesel and 3.2 petrol models.


Citāts:

The latest Torsen T-3 (Type C) is a planetary type differential, in that the intended torque split is not 50:50. The Type C is available as single or twin version; the Torsen twin C differential has front and center differential in the same unit.[2]

The Torsen T-3 will be employed as the centre differential in all future non-Haldex Traction Audi models with quattro four-wheel drive, current applications: 2008 Audi S4 (B7), Audi RS4 (B7), and Audi Q7.
Alfa Romeo uses Torsen C twin differential in Alfa Romeo 156 Crosswagon Q4 and then in 159, Brera and Spider Q4 models. Also Toyota uses a Torsen T-3 in the center differential of the Toyota 4Runner and Lexus GX470, with manual locking feature, and GM has a Torsen T-3 centre differential in the (non rear drive) Chevrolet TrailBlazer SS.


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs torsens 
video

[/url]

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
(front and center differential in the same unit)

Khmm - divi diferi vienā unitā... Tas nozīmē ka tas ir saprotams kā viens mezgls bet divi diferi????  Confused


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
(front and center differential in the same unit)

Khmm - divi diferi vienā unitā... Tas nozīmē ka tas ir saprotams kā viens mezgls bet divi diferi????  Confused


ĪZZĪII  Wink
TAS var būt pat vienā korpusā ar ātrumkārbu.  Cool
LR pakaļējais un centrālais difs ir vienā korpusā  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja iisi un kodoliigi: Q4 patreizeejos apstaklos ir pilniigs -  laureats mashiina iet neticami stabili un prognozejami! Taa ir mana pirmaa pilnpiedzinjas mashina un es neko citu vairs negribu =)))

P.S. Pagaidam videeji 19.5l/100 faktiskais un 17.5 - 22.00 pec kompja (atkariibaa no braukshanas stila). Pa shtrasi rada ~13

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:
P.S. Pagaidam videeji 19.5l/100 faktiskais un 17.5 - 22.00 pec kompja (atkariibaa no braukshanas stila). Pa shtrasi rada ~13


Tas 3.2 JTS ir tik izsalcis?!
Vai tik nebūtu bijis labāk, ja šamie būtu atstājuši veco labo 3.2 V6 no GTA modeļiem? hmm


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hindo rakstīja:
TheCAT rakstīja:
P.S. Pagaidam videeji 19.5l/100 faktiskais un 17.5 - 22.00 pec kompja (atkariibaa no braukshanas stila). Pa shtrasi rada ~13


Tas 3.2 JTS ir tik izsalcis?!
Vai tik nebūtu bijis labāk, ja šamie būtu atstājuši veco labo 3.2 V6 no GTA modeļiem? hmm

jā, apetīte ir baigā  Shocked  bet jārēķinās, ka kvatrām tā ir un gan jau "piestums kuņģīti", apradīs un nomierināsies
labots : mans svainis nedaudz kapeik  ferretsex  pārdeva benzīnturbopasātu, paņēma oooo A6 lielo turbodīzeli (180zs) + automāts + quattro = bija nedaudz pārsteigts, ka nedzīvo pasakā, jo audī apetīte ir krietni virs 10 litriem. Bet neko, toties tagad brauc un priecājās, bauda dzīvi, sniegu, dubļus

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Q4 vakar vakarā Krimulda - Ragana - Rīga yo yo yo 110-130kmh pa pilnībā aizputinātu ceļu. Viss pofig.
Par patēriņu - 3.2 + automāts + AWD + tas, ka dzinējs nav vēl iebraukts. Ko jūs gribējāt? 8L/100km pilsētā? c


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Q4 vakar vakarā Krimulda - Ragana - Rīga yo yo yo 110-130kmh pa pilnībā aizputinātu ceļu. Viss pofig.
Par patēriņu - 3.2 + automāts + AWD + tas, ka dzinējs nav vēl iebraukts. Ko jūs gribējāt? 8L/100km pilsētā? c


07/01 no agri rīta ar LR braucu uz Gulbeni. Tas bija pats "melnākais" rīts šoziem - putenis pilnā sparā, pirmo šķuri redzēju Gulbenes rajonā.  angrrry

Nezinu, ko domāja tie kas uz 60-70 čunčināja pa labo joslu, brīdī kad es ar ~ 110 gāju garām pa aizputināto joslu. Droši vien, ka pie stūres pilnīgs  aiwa . Nevaru teikt, ka viss pilnīgi fofig - tomēr viegli nēsāja un bremzēšanas ceļš lika  Shocked , bet ne turp ne atpakaļ neviens pat nemēģināja braukt ar man tuvu ātrumu.


Vidējais patēriņš pēdējos 15.000 km [saskaņā ar BD] 8,6 L/100 km

Sorry par  offtopic Tas tikai lai paķircinātos  056

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vakar arī čaļi ar SUViem un lendkrūzeriem tā prātīgi, pa cik necik tīru 1. joslu... Baltais laikam bija ātrākais transportlīdzeklis Vidzemes reģionā Very Happy


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Par patēriņu - 3.2 + automāts + AWD + tas, ka dzinējs nav vēl iebraukts. Ko jūs gribējāt? 8L/100km pilsētā? c


8L/100 km negaidīju, bet 19,5 es ar nebiju gaidījis. Wink


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es nemaz nezinu, cik viņš vidēji apēd hmm Pilsētā kompis praktiski visu laiku rāda >20L/100km emo
Labākais risinājums ir... neslēgt iekšā borta datora degvielas patēriņa rādījumu priekšējā panelī naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Oga rakstīja:
Q4 vakar vakarā Krimulda - Ragana - Rīga yo yo yo 110-130kmh pa pilnībā aizputinātu ceļu. Viss pofig.
Par patēriņu - 3.2 + automāts + AWD + tas, ka dzinējs nav vēl iebraukts. Ko jūs gribējāt? 8L/100km pilsētā? c


07/01 no agri rīta ar LR braucu uz Gulbeni. Tas bija pats "melnākais" rīts šoziem - putenis pilnā sparā, pirmo šķuri redzēju Gulbenes rajonā.  angrrry

Nezinu, ko domāja tie kas uz 60-70 čunčināja pa labo joslu, brīdī kad es ar ~ 110 gāju garām pa aizputināto joslu. Droši vien, ka pie stūres pilnīgs  aiwa . Nevaru teikt, ka viss pilnīgi fofig - tomēr viegli nēsāja un bremzēšanas ceļš lika  Shocked , bet ne turp ne atpakaļ neviens pat nemēģināja braukt ar man tuvu ātrumu.


Vidējais patēriņš pēdējos 15.000 km [saskaņā ar BD] 8,6 L/100 km

Sorry par  offtopic Tas tikai lai paķircinātos  056


Šausmīgi vecs alfas 3.0 V6 ar aizvēsturiskiem 12vārstiem pa pēdējiem 1000km ir iztērējis 110L benzīna... fwd protams Very Happy


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database