Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
noluuza atsleega
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs noluuza atsleega 
man taada lieta ka noluuza atsleega,kad durvis taisiiju valjaa!gtv 97gads!un vot domaaju ko tagad dariit...man viena atsleega gan durviim,gan aizdedzei,gan bardachokam un bagaazniekam!
vot jautaajums,to atsleegu nevar kkur pasuutiit vai vinjaam katrai ziimeejums atshkiras?
vai arii jaadabuj aaraa otra puse un jaataisa dublikaats???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
un palika tur iekšā? nesapratu kopainu... nu ja Tev ir pats tas gabals ko parādīt atslēgmeistaram, tad kopiju Tev izgatavos un varēsi slēgāt durvis un grabažnieku uz nebēdu... a vot startēšana gan būs incanta lieta... kas mūsdienās ir lētāks - imobilaizera maiņa vai jauna čipotā atslēga?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu jaa iekshaa palika!kaapeec pielaist buus problemaatiski,es jau ar to pashu atsleegu darbinu,ar ko tas atshkirsies???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man kaut kā liekas (dabīgi, ka tikai liekas), ka tai atslēgā ir iemontēts čips, kas startējot, savienojas ar alfas kompi un ļauj to piestartēt... līdz ar to, ar parastu atslēgu Tu varēsi kaut ko pagriezt, bet nekas nenotiksies...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
da manai atsleegai neizskataas,ka buutu iekshaa kkaads chips!Smile


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jorsiks rakstīja:
da manai atsleegai neizskataas,ka buutu iekshaa kkaads chips!Smile


tev tā tikai liekas  Twisted Evil
"Well there are three parts to the key:

The pattern of the metal bit, that unlocks the steering column and works the ignition switch.
The RFID chip for the immobiliser - contained in a little bit of plastic or glass inside the key.
The code that the key sends via radio to set/unset the alarm and open the central locking."
"The car have an engine immobilizer system, which disables the fuel and/or ignition system so a thief cant steal the car without the original key. A small RFID chip in the key tells a receiver in the car that it's the correct key and enables the fuel and ignition systems. If that RFID chip in the key is damaged or missing then the car never receives that signal to say its the correct key and doesn't allow the engine to start."

Bet man ir jautājums - vai un kur var dabūt rezerves atslēgu, ja nu gadās līdzīgi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet vai ta shai konkreetajai ir chips?nav tach nekaads imobilaizers man...
saakumaa meeginaashu dabuut palikusho atsleegas galu aaraa un tad lai sataisa dublikaatu un tad jau redzees,bet ja nee ko tad...?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
rēķinies ar 150Ls+    ja cenas nav kritušās
ja ir kodu karte, tad būs lētāk uztaisīt jaunu atslēgu (lētāk par apmēram 20)

mūsdienu mašīnās to čipu tu ne redzi ne dzirdi, bet ar pliku (pievīlētu) atslēgu nekas nesanāks.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet ja nu tomeer?Smile)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jorsiks rakstīja:
bet ja nu tomeer?Smile)


citām mašīnām esmu dzirdējis, ka iekļaujas zem 100Ls par atslēgu, Bet Alfai atslēgu var uztaisīt tikai pie dīlera, bet iespējams arī Alfa Romeo darbnīcā Ganību dambī.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
čipu no tās nolauztās var pārlikt jaunajā? ja jā, tad ebay pasūti jaunu atslēgu, pievīlē un pārliec čipu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pielīmē čipu ar izoleni aizdedzes atslēgas slēdzenes rajonā.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
shodien meistars atbrauks un it kaa ir ceriiba,ka sataisiis,tad jau zinjoshu kas un kaa...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jorsiks rakstīja:
bet vai ta shai konkreetajai ir chips?nav tach nekaads imobilaizers man...
saakumaa meeginaashu dabuut palikusho atsleegas galu aaraa un tad lai sataisa dublikaatu un tad jau redzees,bet ja nee ko tad...?


Čips ir iekšā sarkanajā atslēgas korpusiņā. Tāds melns čupsītis 1/2 semočkas lielumā. Ja viņu dabon ārā no salauztās atslēgas un ieliek jaunajā - viss ir ok! Iedarbināšanas brīdī čipsim jābūt blakus aizdedzes atslēgas cilindrītim (tur kaut kur ir dačiks).


Ja tev nebūtu patirsta brūnā "master" atslēga, jebajā par 5e varētu pasūtīt sarkanu "balvanku" ar visu čipu, pievīlēt un pašrocīgi uzprogrammēt. Process ir aprakstīts auto manuālī.




Ja auto ir jaunāks par 1995. gadu, tad imobilaizers nāk standartā.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es par imobilaizera eamību uzzināju tikai tad, kad viņš man pastīja, ka ir kļūda un motoru idrbināt nevarēs...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database