Šis temats ir slēgts: jūs nevarat tajā pievienot jaunus komentārus vai rediģēt esošos. 1 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Nākošais
konkurss- "alfisti.lv" logo
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs konkurss- "alfisti.lv" logo 
izsludinu konkursu par labaako "alfisti.lv" logo. nekaadu ierobezhojumu nav, briivs fantaazijas lidojums, vieniigi buutu labi, ja gala rezultaatu uzliimes veidaa vareetu lietot liimeeshanai uz auto.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: konkurss- "alfisti.lv" logo 
elbee rakstīja:
izsludinu konkursu par labaako "alfisti.lv" logo. nekaadu ierobezhojumu nav, briivs fantaazijas lidojums, vieniigi buutu labi, ja gala rezultaatu uzliimes veidaa vareetu lietot liimeeshanai uz auto.


Es nezinu, bet man liekas, ka Alfa club emblēma ir tīri sakarīga. Būtu superīgi viņu arī līmēt uz mašīnām  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: konkurss- "alfisti.lv" logo 
picaSSo rakstīja:
elbee rakstīja:
izsludinu konkursu par labaako "alfisti.lv" logo. nekaadu ierobezhojumu nav, briivs fantaazijas lidojums, vieniigi buutu labi, ja gala rezultaatu uzliimes veidaa vareetu lietot liimeeshanai uz auto.


Es nezinu, bet man liekas, ka Alfa club emblēma ir tīri sakarīga. Būtu superīgi viņu arī līmēt uz mašīnām  Rolling Eyes


tas skaidrs, tiek arii dariits. Alfa Club uzliimes sanjem biedri un liimee kur patiik. bet man shkjiet, ka alfisti.lv arii kaut kas dereetu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: konkurss- "alfisti.lv" logo 
picaSSo rakstīja:
elbee rakstīja:
izsludinu konkursu par labaako "alfisti.lv" logo. nekaadu ierobezhojumu nav, briivs fantaazijas lidojums, vieniigi buutu labi, ja gala rezultaatu uzliimes veidaa vareetu lietot liimeeshanai uz auto.


Es nezinu, bet man liekas, ka Alfa club emblēma ir tīri sakarīga. Būtu superīgi viņu arī līmēt uz mašīnām  Rolling Eyes


Hey! Neceri. Kluba emblemas ir tikai kluba biedriem. Alfistiem ir alfistu emblemas  melns uz balta

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu tad pie viena ari to emblemu var uzlikt uz lupata to savu kart piesiet pie  slotas kāta un būs arī pie viena Alfistu karogs Cool


_________________
spider
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
paskaidrojiet, kas te notiek - jauns klubs tiek dibinaats? es veel neesmu paspeejis iestaaties vienaa jau tuuliit top otrs, a darbojoshaas personas gan vienaa gan otraa vienas un taas pashas....ozh peec naudas kaashanas!!....joks protams, bet paskaidrojiet kamdeelj divi logo, divas kaut kaadas apvieniibas, ja cilveeki vieni un tie pashi, savaadaak beigu beigaas alfas buus noliimeetas kaa celjojumu chemodaani krievu laikos ar dazhaadu valstu novelceneem, tipa lai visi redz kur esmu bijis))))

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tomAss rakstīja:
paskaidrojiet, kas te notiek - jauns klubs tiek dibinaats? es veel neesmu paspeejis iestaaties vienaa jau tuuliit top otrs, a darbojoshaas personas gan vienaa gan otraa vienas un taas pashas....ozh peec naudas kaashanas!!....joks protams, bet paskaidrojiet kamdeelj divi logo, divas kaut kaadas apvieniibas, ja cilveeki vieni un tie pashi, savaadaak beigu beigaas alfas buus noliimeetas kaa celjojumu chemodaani krievu laikos ar dazhaadu valstu novelceneem, tipa lai visi redz kur esmu bijis))))


Tur jau ta lieta, ka nav vienas un tas pashas personas. Es neesmu pilnvarots runat kluba varda, bet, cik es saprotu, tad alfisti ir cilveki kuriem interese, patik, pieder alfas, bet kluba sastav ir tie, kurus kluba biedri ir atzinusi par cienigiem.

 Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
skaidrs un cieniigi ir tie kurus vecajie uzskatiis par cieniigiem....pilniigs bezpredjels, kautkaadas nereglamenteetas attieciibas))))....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tā jau ar gluži nav  Cool
Sakumā nebija nekā,  tad sāka rasties kaut kas līdzīgs klubam un kautkas sanāca un vēl joprojām ir.
Cik man dalec tad alfisti.lv radās lai visi kuri ir par/ap/... alfām varētu kopā patusēt un ar klubu tur nav praktiski nekāda sakara. Tikai irsanācis tā,  cilvēki, kas ir spējīgi un ir vēlme bīdīt pasākumu, ir vieni un tie paši.
Tipa kaut kā tā Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
manu prāt vienkarši vajadzētu visiem kautko piedāvat un kam bus viss lielāka piekrishana  to ari darīt! es par tusiņiem


_________________
spider
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tusiņi jau ar notiek ik pa laikam . Ir plānotie Aroms, Rudens Leģenda (sezonas slēgšana), Sezonas atklāšana ,Milāna...
Un ir spontānie. Davai rīt 333, davai parīt Burnout kauss...  Razz

Ā un vēl mēnešreizes, picas  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
spontani ir labi ja  būs piekritēji kapeic nē Razz


_________________
spider
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu tikko te bija pirms aroma spontānais uz biķerniekiem ar kartingiem pagasēt... violent
Un es sapratu, ja turpināšu cilāt tikai pildspalvu un papīrīšus palikšu par visskumjāko renesšļūcēju... Embarassed


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tomAss rakstīja:
paskaidrojiet, kas te notiek - jauns klubs tiek dibinaats?



ne ne, viss mieriigi, klubs ir viens un vieniigs, klubam ir vispaarzinaams logo utt.

alfisti.lv nav klubs, bet interneta vietne, kur alfistiem njemties neatkariigi no to daliibas klubos, partijaas, shaados vai citaados gaajienos utt. tik taalu skaidrs? Smile tad ejam taalaak! varbuut nevajag logo, nevajag uzliimes, bet varbuut vajag, vienkaarshi lai papopularizeetu sevi, iemestu kaadu baneri shur tur un taa. un peec izveeles liimeet uz mashiinas vai laternu stabiem. uz savas, piemeeram, neliimeeshu neko, iznjemot TA uzliimi, bet kaads varbuut grib.. ja jau smuks logo sanaak, kaapeec ne? varbuut Arfilas numurpaliktnjus aizstaat.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ok, skatiisimies, analizeesim tos alfisti.lv logo. Shobriid gan tieshaam rodas priekshstats, ka veidojas 2 grupeejumi: 1) alfaclub un 2) alfisti.lv
Tad nu jaasaka, ka alfisti.lv ir paredzeets kaa interneta komunikaaciju punkts visiem, kam "taa lieta patiik un interesee".
Savukaart, alfaclub ir alfaromeo auto IIPASHNIEKU klubs, ar saviem noteikumiem un priekshrociibaam un truukumiem. Taa teikt, iipashi smagi pa galvu sistajiem Smile
Shobriid diskusija ir par alfisti.lv iespeejamo simboliku. Man gan ir plusmiinus paarlieciiba, ka tieshaam varbuut nevajag, lai ljaudis neapjuuk tais kustiibaas un sabiedriibaas. Bet, ja nu gjeniaals teels rodas, tad gan jau atnaaks padominsh kaa to likt lietaa Smile
Ar alfaclub ir viss skaidrs un, es ceru, buus arii turpmaak bez izmainjaam...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Šis temats ir slēgts: jūs nevarat tajā pievienot jaunus komentārus vai rediģēt esošos. 1 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database