Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 26 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Nākošais
Alfa Romeo Giulietta
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa Romeo Giulietta 
Kas varētu teiks par 147 modeli? Es gribētu iegadāties, bet uztraucos vai ar viņu nebūs daudz problemu.

Es gribētu dīzeli, bet http://www.iter.lv/content/view/377/28/  ir teikts, ka pat Jaunai 149-ai būs tikai 150 z.s. ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
spiegi, spiegi visut spiegi! Smile  Normaljs vaiģs! bet es vairak sabu mazuliti milu! Razz

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Citāts:
Bāziskajā aprīkojumā jaunums būs priekšējās piedziņas modelis, arī būs pieejams modelis ar pilnu piedziņu. Automobilis tiks aprīkots ar benzīna un dīzeļa motoriem ar jaudu no 120 līdz 150 l.s. un attiecīgi no 105 līdz 150 l.s.


pa latišski saprast? bāziskais motors ar 120 l.s. (lošaģsili)  c [/url]

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Citāts:
Bāziskajā aprīkojumā jaunums būs priekšējās piedziņas modelis, arī būs pieejams modelis ar pilnu piedziņu. Automobilis tiks aprīkots ar benzīna un dīzeļa motoriem ar jaudu no 120 līdz 150 l.s. un attiecīgi no 105 līdz 150 l.s.


pa latišski saprast? bāziskais motors ar 120 l.s. (lošaģsili)  c [/url]


LOŠAĢSĪLIS!  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
http://www.autoblog.it/post/18424/alfa-romeo-milano-nuove-foto-spia

Ja gribas sekot katram jaunumam par 149, tad lasi te: http://www.progetto940.it/


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paluureeju Modenaa melno Ducati 147 love love love Nu beidzot viena 147, kas man riktiigi patiik. Reaali smuka. Turklaat piebaazta ar visu, ko 147 vispaar var sabaazt - 150Zs JTDm, Q2, aada ar sarkanaam shuviiteem, uttuc. Viss forshi! Un gan jau, ka var dabuut pa sviestmaizi naac


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
http://www.autoblog.it/post/18424/alfa-romeo-milano-nuove-foto-spia

Ja gribas sekot katram jaunumam par 149, tad lasi te: http://www.progetto940.it/


Paldes, bet es piemeram ne saprotu italiski.  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Paluureeju Modenaa melno Ducati 147 love love love Nu beidzot viena 147, kas man riktiigi patiik. Reaali smuka. Turklaat piebaazta ar visu, ko 147 vispaar var sabaazt - 150Zs JTDm, Q2, aada ar sarkanaam shuviiteem, uttuc. Viss forshi! Un gan jau, ka var dabuut pa sviestmaizi naac


 labi teikts!  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Paluureeju Modenaa melno Ducati 147 love love love Nu beidzot viena 147, kas man riktiigi patiik. Reaali smuka. Turklaat piebaazta ar visu, ko 147 vispaar var sabaazt - 150Zs JTDm, Q2, aada ar sarkanaam shuviiteem, uttuc. Viss forshi! Un gan jau, ka var dabuut pa sviestmaizi naac

A, kad TheCAT gribēja mainīt to pret savu 159 biji ar visām 8 pret!  Rolling Eyes


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Arii shobriid esmu pret! Taam mashiinaam nav nekaada sakara Smile Ja nu vieniigi  Alfa Romeo


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Agha! Tagad samainiishu pret Grande Punto jo starp Alfam vispar neredzu neko mazo-smuko-sportisko  shura MiTo, atvainojiet, gaycar un par taadu praisu man taa nafig-nafig! 147 zabrakovali  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Arii shobriid esmu pret! Taam mashiinaam nav nekaada sakara Smile Ja nu vieniigi  Alfa Romeo


AR vispār ir vesela čupa diametrāli atšķirīga pielietojuma automašīnu... Wink
Piemēram 156 T.S, 156 TD un 156 GTA ir trīs radikāli atšķirīgi auto ar radikālu atšķirīgu ikdienas eksluatācijas lietderību...

Man nepatīk automašīnas kas ir aļa limuzīnīgas, nesaskatu tādu kombināciju tuvākajā nākotnē - Nu ķipa Quattroporte, A8, 7-er... Un nepatīk man tā MiTo smilšu formiņa (līdz spainim nav izaudzis)...

Tākā tam, kam 159 ir par smagu, rijīgu un satisfekciju nesnidzoša tā var būt sliktāka par 147 dieselspaini ar Q2...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TheCAT rakstīja:
Agha! Tagad samainiishu pret Grande Punto jo starp Alfam vispar neredzu neko mazo-smuko-sportisko  shura MiTo, atvainojiet, gaycar un par taadu praisu man taa nafig-nafig! 147 zabrakovali  Very Happy


Oga jau 147 nobrāķēja... Wink
Un kas - pašam galvas nav?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ai nu Palaidniex, kaa redzu, iisti nav sapratis to manu domu. Bet lai nu paliek. Shii mainja ir TheCAT izveele un tikai. offtopic


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Very Happy tur, iisteniibaa ir viena vieniiga probleema, testdraivu nedod jo vasara riepas virsuu! Bet bez testa es NEKAD vairs nenjemshu sev auto... 45 lai peec tam atkal chakareeties, nah nah

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 26 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database