Atbildēt pie šī temata 27 lapa no 29 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Nākošais
GTV & SPIDER
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sveiki,man ir jautajums jums , man ir ar gtv 96gada 2.0ts , es nopirku no 2.0turbo bremzu diskus prieksejos , un vini man neder , no kuram alfam man der bremzu diski ? tagad vajag b/u ,negribu gajdit pasutijumu jo driz beidzas tehniskajs...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Eduardkuklin rakstīja:
sveiki,man ir jautajums jums , man ir ar gtv 96gada 2.0ts , es nopirku no 2.0turbo bremzu diskus prieksejos , un vini man neder , no kuram alfam man der bremzu diski ? tagad vajag b/u ,negribu gajdit pasutijumu jo driz beidzas tehniskajs...


khmm - a kāpēc neatdevi atpakaļ, ja neder? un kāpēc pirki no TB mašīnas bremžu diskus???
Tagad taču var nopirkt un ir uz vietas kādus tik nevajag...

b/u - NEVAJAG likt!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es zvaniju 4 vai 5 veikali,un visiem uz pasutijumu tikaj , man vajag atrak...es nezinaju ka tas ir TB,es kad zvaniju es patecu ka man vajag uz 2.0 ts diskus,man pateica ka ir , es vinus un nopirku  , a ko zvanit es par abiem atdevu tikaj 10ls...
 man tagad nevajag jaunos diskus tagad , ja tikai vini maksa 20ls par abiem )))

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
autofficina.lv parasti ātri visu dabū un eparts.lv piedāvā par ~25 pēc divām dienam Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Eduardkuklin rakstīja:
es zvaniju 4 vai 5 veikali,un visiem uz pasutijumu tikaj , man vajag atrak...es nezinaju ka tas ir TB,es kad zvaniju es patecu ka man vajag uz 2.0 ts diskus,man pateica ka ir , es vinus un nopirku  , a ko zvanit es par abiem atdevu tikaj 10ls...
 man tagad nevajag jaunos diskus tagad , ja tikai vini maksa 20ls par abiem )))


Nu nomest zemē 10 latus - nav liela māka - ja pasūīji TS diskus un Tev iedeva TB diskus - tā ir veikala problema, vai nu tu kaut ko nestāsti līdz galam...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Eduardkuklin rakstīja:
es zvaniju 4 vai 5 veikali,un visiem uz pasutijumu tikaj , man vajag atrak...es nezinaju ka tas ir TB,es kad zvaniju es patecu ka man vajag uz 2.0 ts diskus,man pateica ka ir , es vinus un nopirku  , a ko zvanit es par abiem atdevu tikaj 10ls...
 man tagad nevajag jaunos diskus tagad , ja tikai vini maksa 20ls par abiem )))


Nu nomest zemē 10 latus - nav liela māka - ja pasūīji TS diskus un Tev iedeva TB diskus - tā ir veikala problema, vai nu tu kaut ko nestāsti līdz galam...

Kāds veikals pa 10Ls? lietoti...


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Palaidniex tu nepareizi saproti mani , es pirku ne veikala bet pie shrota,bet tagad varu par to ciriku pardod kam vajag tos diskus ))) vini ir normalas. piezvaniju uz autofficina.lv , vini jau ir slegti , rit no rita vajag zvanit , bet paldies par kontaktu , lv vispar ir loti maz GTV , un jus drosi zinat kadu es nopirku , zila krasa no rumbulas , par nepilniem 450ls , vajadzeja budzheta variantu , bet kad saku meklet detalus , tad sapratu ka nifiga tas nav budzeta variants ))) un ir problemas ar variatoru , un deg lampa Check Engine.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Eduardkuklin rakstīja:
Palaidniex tu nepareizi saproti mani , es pirku ne veikala bet pie shrota,bet tagad varu par to ciriku pardod kam vajag tos diskus ))) vini ir normalas. piezvaniju uz autofficina.lv , vini jau ir slegti , rit no rita vajag zvanit , bet paldies par kontaktu , lv vispar ir loti maz GTV , un jus drosi zinat kadu es nopirku , zila krasa no rumbulas , par nepilniem 450ls , vajadzeja budzheta variantu , bet kad saku meklet detalus , tad sapratu ka nifiga tas nav budzeta variants ))) un ir problemas ar variatoru , un deg lampa Check Engine.


nu nemaz jau tik maz viņu arī nav.
priekšējā piekare 1:1 ar dažādiem fiatiem...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu viena izeja ir tikaj ar disku braukt pa veikaliem un skatities kurie der man Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kas traucē rīt to apvaicāties autofficinā?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
kas traucē rīt to apvaicāties autofficinā?


naktī skate jāiziet!   naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee bijušais Spaideris atgriežas alfistu apritē Smile
http://failiem.lv/u/gzqhgzc
Sestdien aizbraucām uz Lietuvu, bauda braukt!


_________________
1995 916 Spider 2.0TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Campagnolo rakstīja:
elbee bijušais Spaideris atgriežas alfistu apritē Smile
http://failiem.lv/u/gzqhgzc
Sestdien aizbraucām uz Lietuvu, bauda braukt!


super


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Spider 916 elektriskais jumts 
Kaut kā visu vasaru cīnos ar jumtu  Embarassed sākotnēji nestrādāja tas motors, kas kustina jumta kastes āķus. Bijām noņēmuši, izjaukuši, viss izskatās ok. Salikām atpakaļ, un hop, motors strādā (ārzemju internetā izlasīju, ka šī motora nestrādāšanu risina vai nu ar gumijas āmuru vai aķīša atslēgšanu. Aķis protams tika slēgts vaļā, lai visas tās operācijas veiktu)  Smile

Bet pēc visas tās ķimerēšanās un ārā jaukšanas, vairs nestrādā poga (tā, kas pie rokasbremzes), kas parūpējas par automātisko jumta pacelšanu/nolaišanu - t.i. es varu visu izdarīt manuāli ar slēdžiem aiz sēdekļa, bet ne automātiski.. Mad

Drošinātājs, kas ir bagāžniekā pie diskchanger vesels, releji, kas tur stāv arī ir kā ok. hmm Neesmu gan drošs, vai tas ir vienīgais (un pareizais) drošinātājs, kas atbild par automātisko jumtu..

Varbūt ir kaut kāds viegls triks, kā pārstartēt jumta pacelšanas smadzenes?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varam samainīties uz mehānisko. Nekādu problēmu vairs nebūs!


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 27 lapa no 29 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database