Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 51 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 49, 50, 51  Nākošais
Velobrāļi. Pavisam mazie.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
mangalju šašlikos iebāzt rīklē kādu cūkainu iesmu un noskalot ar malku tērvetnieka  super


...vienīgais prātīgais teikums šajā topikā... shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man ir vienalga kur, tikai tam jābūt pareizajā laikā. Svētdien laikam jūs neviens netiekat, bet sestdien es varu tikai līdz 15tiem. ja tas ir Rīgā, tad tas ir realizējams. ja Siguldā, no manis būs pass... un vadošais nevar būt nr.7. ja nu vienīgi viņš visu laiku brauc kolonnai apkārt  aiwa


_________________
neko nevar skaidri zināt. atliek vienīgi mi-nēēt...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
MartinsT rakstīja:
mangalju šašlikos iebāzt rīklē kādu cūkainu iesmu un noskalot ar malku tērvetnieka  super


...vienīgais prātīgais teikums šajā topikā... shura

un mangaļos ir labākais šašliks. vēl labāks ir tikai pašu gatavotais. sen jau ilgojos pēc tās.


_________________
neko nevar skaidri zināt. atliek vienīgi mi-nēēt...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lienii rakstīja:
... un vadošais nevar būt nr.7. ja nu vienīgi viņš visu laiku brauc kolonnai apkārt  aiwa


 nu nu... nono ar manu svaru var tikai pret kalnu labi pedaaljus miit. Liidzenumaa es esmu vienaa veseliibas grupaa ar vecmaaminjaam.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
domajams, ka pat pie noteikuma ja brauksim "pa Rigu" tas mezaparks un mangaljsalas nomales ir pilnas ar sniegu un ledu... taksh nebrauksi pa ielam, bet gan pa mezaparka takam un - faktiski pa mezu. A tur vel pagaidam ir  c  situacija. ja veljuks nav aprikots ka minimums ar tam shipotajam riepam ko Oga te uzradija tad nav ko tur meklet.

bet vispar jau Mezaparka ir pat ljoooti patikama trasite - ari ar kalinjiem un lejinjam.. protams nav tads mauciens leja ka pa Laimes zakja taku sigulda, bet ofroads ir normals.

tachu jagaida biki sausaks laiks

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vakar endūristi bij braukāties pa kalngales mežiem, vietām ir sniegs, vietām nav....nezinu par mežaparku, bet neredzot neko apgalvot imho nevar....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
btw. nākamceturtdien, 9.apr www.magnets.lv pirmais veloposms, es plānoju piedalīties. labs pasākums, rekomendēju  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
domajams, ka pat pie noteikuma ja brauksim "pa Rigu" tas mezaparks un mangaljsalas nomales ir pilnas ar sniegu un ledu... taksh nebrauksi pa ielam, bet gan pa mezaparka takam un - faktiski pa mezu. A tur vel pagaidam ir  c  situacija. ja veljuks nav aprikots ka minimums ar tam shipotajam riepam ko Oga te uzradija tad nav ko tur meklet.

bet vispar jau Mezaparka ir pat ljoooti patikama trasite - ari ar kalinjiem un lejinjam.. protams nav tads mauciens leja ka pa Laimes zakja taku sigulda, bet ofroads ir normals.

tachu jagaida biki sausaks laiks


Runā tā itkā mēs gatavotos šodien 19.00 startēt c
Turpmāk, cik redzu, nekur nekādu sniegu un mīnusus nesola. Nākamnedēļ dienās mazliet lietus, saulīte, 7-9C. Šo svētdien +15 naac
Nedomāju, ka pēc tā visa dajebkādā mežā būs palikušas dajebkādas vērā ņemamas sniega paliekas...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pec tiem komentiem ko Lienii un Nr.7 tebidija, man saka skjist, ka shamie jau sez uz veljiem un ta vien tik stuko, kur varetu izbraukt un kur to shasliku dod...

Bet nu ta visoptimalaiks laiks domaju ka butu uzreiz nedeljas nogale pec Lieldienam, ko sakat?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pofig. Es seezhu uz veljuka nu jau katru dienu un turpinaashu, pat ja snigs slapjsh sniegs. emo
Taa ka just whistle!


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Pofig. Es seezhu uz veljuka nu jau katru dienu un turpinaashu, pat ja snigs slapjsh sniegs. emo
Taa ka just whistle!


Pareizi pareizi, kautkaa jau ta mazkustiigaa rutiina jaakompensee.  Razz  piip  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es ar šon uz darbu braucu, tad vēl pusdienās izdomāju uz vecrīgu močīt Smile tik vakarā kaut kāds piedzēries urla no MB kaut ko kliedz, figviņzin, nesapratu ko.

A tā - poziķivņiks baigais Smile


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es shodien izlecot priekshaa policijai peekshnji atcereejos visus briesmiigos noteikumus par kjivereem un vesteem ... jau domaaju plaanu kur beegt, ja mans iekabinaajums vinjiem liktu kljuut neapmierinaatiem ar dziivi ...  bet viss beidzaas mieriigi Smile
 Kaa Jums ar sho noteikumu ieveeroshanu? :p Rolling Eyes (shodien darbaa mees shos noteikumus nosaucaam "peec iespeejas liidzinies velokurjeram") Twisted Evil
 Es atbalstu jebkuru kopiigu mininienu dajebkur! Es ar bez nolauzta pedaalja vai sadurtas riepas sezonu aizklaat vairs netaisos Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es nevilkšu ķiveri, braucot ar velo! Kaut lieciet mani cietumā par to Evil or Very Mad
Tomēr apgaismojos gan, cik spēka. Bieži arī sanāk braukt tumsā. Visi iespējamie atstarotāji (uz ričuka. uz drēbēm gan ne), tumsā ieslēgtas kaķacis priekšā un aizmugurē.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jaa to es shodien ieraudziiju ar  Shocked  ka manam jaunaakajam ritenim nav NEVIENA atstarotaaja, sho lietu gan domaaju mainiit! Atshkjiriibaa no kjiveres un vestes ... Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 51 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 49, 50, 51  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database