Atbildēt pie šī temata 48 lapa no 51 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50, 51  Nākošais
Velobrāļi. Pavisam mazie.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Emilio rakstīja:
Es palaižu velosipēdistus kuriem ir "zaļā gaisma" kad griežos pa labi, bet ja velosipēdists iedomājas, ka velkot ar 30km/h pāri tam krustojumam es viņu ieraudzīšu, viņi maldās.

Nu, tādu ir maz un tie pārsvarā pa brauktuvi mauc. Reizēs, kad mani ir mēģinājuši notriekt, tas ir bijis speciāli.

AMV rakstīja:
OCTU velo vajag. Maziņu protams bet vajag.

Piekrītu. Tur gan visa sistēma no 0 jārada, jo kopēt klasisko īsti nevar, bet ideja galīgi nebūtu slikta. Tāpat jāievieš obligāta velo reģistrācija, pat nevajag numura zīmes, pietiktu ar rāmja tehnisko pasi, kam obligāti jābūt līdzi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
versatile rakstīja:

AMV rakstīja:
OCTU velo vajag. Maziņu protams bet vajag.

Piekrītu. Tur gan visa sistēma no 0 jārada, jo kopēt klasisko īsti nevar, bet ideja galīgi nebūtu slikta. Tāpat jāievieš obligāta velo reģistrācija, pat nevajag numura zīmes, pietiktu ar rāmja tehnisko pasi, kam obligāti jābūt līdzi.


Kaut kā visu tik sarežģīt, i likumu pieņēmēji, i Jūs.. Smile
Bet, jebkuras pilsētas mērķis ir motivēt cilvēkus braukt ar velo, palielināt velo skaitu --> samazināt auto skaitu un jebkuri sarežģījumi (maksa par octu, aizliegums braukt pa ietvi, ķivere, atstarojoša veste u.c. brīnumi) to tikai kavē..
Kad būs veloceliņi, velobraucēji paši no ietvēm uz tiem pāries..


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nākamais solis - kasko skrituļslidām.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nedomāju, ka kāds autovadītājs varētu atstarojošu vesti par brīnumu nodēvēt. Pat uz velo nav patīkami, kad tumsā pretī lido velodžigiti, bez gaismām, bez bremzēm (fiksētie idioti).
Cita lieta, ka tām vestēm/vestītēm jābūt pieejamām un visur par €1 vai mazāk iegādājamām un skolās vajadzētu par velti dalīt. Pie kam, ir speciālas atstarojošas vestītes skrējējiem, kas, lai gan nemaksā tik maz, smuki izskatās un vietu neaizņem.
Drošība pirmajā vietā. Sevišķi šogad, kad, pateicoties sabtransa un stāvvietu cenām, Rīgā būs ļoooti daudz tādu, kas iepriekš nav ar velo pa pilsētu braukuši...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Visam ir savs veselais saprāts un vajag nevis rakstīt tupus likumus, bet atfiltrēt bezsmadzeņu invalīdus no ceļu satiksmes.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un konkrētāki ieteikumi?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
OCTU velo vajag. Maziņu protams bet vajag. Uztrieksies kaut uz stāvoša auto un salocīs spārnu un bukte kapotā. 300 eur remonts. Lai maksā okta labāk nekā es ar viņu personīgi čakarēšos . Jo ja viņš mani pasūtīs tad tikai caur mentiem, tiesu utt.


tante iet pāri pa sarkano - bampers, lampa, kapots, stikls + auto mazgāšana. ja tante uz 120kg, tad vēl radiators......kopā krietni virs 300 eur..... ja tantei nav OCTA, jāčakarējās pa tiesām

tantei arī jāmaksā ceļa nodoklis, pat ja šķērso ielu pie luksaforiem - ejot pāri pa zebru šļūkā kājas un deldē krāsojumu, kas tiek krāsots par ceļu uzturēšanas līdzekļiem....

ps. laikam pilnmēness aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
AMV rakstīja:
OCTU velo vajag. Maziņu protams bet vajag. Uztrieksies kaut uz stāvoša auto un salocīs spārnu un bukte kapotā. 300 eur remonts. Lai maksā okta labāk nekā es ar viņu personīgi čakarēšos . Jo ja viņš mani pasūtīs tad tikai caur mentiem, tiesu utt.


tante iet pāri pa sarkano - bampers, lampa, kapots, stikls + auto mazgāšana. ja tante uz 120kg, tad vēl radiators......kopā krietni virs 300 eur..... ja tantei nav OCTA, jāčakarējās pa tiesām

tantei arī jāmaksā ceļa nodoklis, pat ja šķērso ielu pie luksaforiem - ejot pāri pa zebru šļūkā kājas un deldē krāsojumu, kas tiek krāsots par ceļu uzturēšanas līdzekļiem....

ps. laikam pilnmēness aiwa


crazy +1


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet nu jau LV viss nemaz tik slikti ar braukšanas kultūru. Reku labs, dažas frāzes vienkārši psc  Ffff..fristailo  ahahahahahaaa  emo

          



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu līdzīga attieksme ir arī LV. Te smuki redzams, ka čalis brauca adekvātā ātrumā ar praktiski auto ātrumu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
versatile rakstīja:
Nu līdzīga attieksme ir arī LV. Te smuki redzams, ka čalis brauca adekvātā ātrumā ar praktiski auto ātrumu.


Nevajag jau pārspīlēt.. Velobraucējam vnk nepaveicās, ka Krievijā vai kur tur brauca, savādāk sauktu policiju un viņi visu nokārtotu (esmu kaut kad sen arī autovadītāja neuzmanības dēļ lidojis pāri mašīnai..izsaucām policiju, sarakstīja papīrus un var teikt tiku pie jauna riteņa)

Kad es braucu ar velo, mani neviens nemēģina notriekt, pie krustojumiem esmu uzmanīgāks, ņemot vērā to, ka neuzmanīgie var nepanīt.. kad braucu ar auto vai eju kājām arī neviens velobraucējs arī it kā netraucē..

Ja tā padomā, mani kā kājāmgājēju ir mēģinājuši daudz biežāk nogalināt (t.i. nepalaist, kur man priekšroka).. Very Happy Very Happy Very Happy


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:
Nevajag jau pārspīlēt..

Kad es braucu ar velo, mani neviens nemēģina notriekt, pie krustojumiem esmu uzmanīgāks, ņemot vērā to, ka neuzmanīgie var nepanīt.. kad braucu ar auto vai eju kājām arī neviens velobraucējs arī it kā netraucē..


+100, LV ir diezgan ok

RD gan ir LOHI, ka no Lāčplēša ir atļauti kreisie pagriezieni - rezultātā veidojas korķi, un daži tos kas gaida kreiso apbrauc pa velojoslu. Tas imho ir puslīdz ok, ja nevienu netraucē un pirms griež iekšā velojoslā bik paskatās.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
versatile rakstīja:
Nu līdzīga attieksme ir arī LV. Te smuki redzams, ka čalis brauca adekvātā ātrumā ar praktiski auto ātrumu.

Tas džeks brauca normālā ātrumā, bet ar galvu nedraudzējas. Pa gabalu varēja redzēt, ka auto viņu nelaidīs, bet viņš pat nemēģināja bremzēt. Šādi braucēji ilgi nedzīvo un uz viņu kapa raksta - viņam bija taisnība.
Šajā reizē pat paveicās, ka nebija mašīnai priekšā un tas dzelzs gabals viņam nepārbrauca pāri.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19, nav tā, šī lieta pie neskaitāmiem reģistratoru video apspriesta.
Čalis filmē ar gopro, kam ir spēcīgs platleņķis. Tāpēc mazliet tālāki objekti izskatās daudz tālāk, nekā patiesībā. Čalim arī izskatās bezmaz metru garš velo, ne?

+... var jau vienreiz kontrolēti ieskriet kādam durvīs; nākamreiz redzēs, kur brauc.
Tur pat Krievijā tak bija mikriņa šoferis, kas bruņojies ar reģistratoru un mierīgi vilka pakaļā visiem, kas ceļu nogrieza.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
versatile rakstīja:
egils19, nav tā, šī lieta pie neskaitāmiem reģistratoru video apspriesta.
Čalis filmē ar gopro, kam ir spēcīgs platleņķis. Tāpēc mazliet tālāki objekti izskatās daudz tālāk, nekā patiesībā. Čalim arī izskatās bezmaz metru garš velo, ne?

+... var jau vienreiz kontrolēti ieskriet kādam durvīs; nākamreiz redzēs, kur brauc.
Tur pat Krievijā tak bija mikriņa šoferis, kas bruņojies ar reģistratoru un mierīgi vilka pakaļā visiem, kas ceļu nogrieza.


Es arī mēdzu pārvietoties pa koplietošanas ceļiem ar velo vai moci. Tuvojoties krustojumam es pirkstus uzlieku bremzēm, visādam gadījumam. Dažreiz sanāk uzspiest nedaudz(parasti) citreiz stiprāk, cenšos nemest savus kaulus pret auto bleķiem. Šis džeks pat nesāka bremzēt un tas ir stulbi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 48 lapa no 51 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50, 51  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database